Crunlight – wytrawnie i na słodko. Dla kobiety takiej, jak Ty!
Coraz krótsze dni i coraz dłuższe wieczory oraz zalecenie „zostań w domu” zachęcają do spędzania czasu na czytaniu książek, oglądaniu telewizji, długich rozmowa telefonicznych z przyjaciółką, relaksie przy ulubionej muzyce, czy podczas aromatycznej kąpieli. By uczynić te chwile jeszcze przyjemniejszymi, warto sięgnąć po pyszną przekąskę. Wielozbożowe chrupki Crunlight w czterech atrakcyjnych smakach: jalapeno, pomidor z bazylią, fromage oraz słodka papryka polecają się, gdy masz ochotę na wytrawną przekąskę. Gdy przyjdzie ochota na niebanalne słodkości, warto postawić na słomkę ptysiową z cukrem lub o smaku szarlotki.
Crunlight doskonale rozumie kobiecą naturę i proponuje przekąski na każdą okazję i nastrój. Pyszne chrupki o smaku pomidora z bazylią czy słodkiej papryki to idealny kompan dla miłośniczki książek, bez względu na to, na jaki rodzaj literatury się zdecyduje. Crunlight jalapeno oraz fromage świetnie sprawdzą się podczas oglądania filmów i seriali. Dodadzą inspirującej ostrości nawet najbardziej zachowawczej fabule. Ulubione chrupki rewelacyjnie nadają się na długie rozmowy telefoniczne lub wideoczat z przyjaciółkami – każda może wybrać swój ulubiony smak i cieszyć się nie tylko konwersacją, ale też pysznym smakiem ulubionych przekąsek. Wielozbożowe chrupki Crunlight nie zawierają barwników, oleju palmowego i wzmacniaczy smaku.
Ci, którzy wolą spędzać wieczór „na słodko”, powinni wybrać Słomkę Ptysiową Crunlight z cukrem lub Słomkę Ptysiową Crunlight o smaku szarlotki. Obie przekąski kuszą smakiem i aromatem, świetnie komponują się z kubkiem jesienno-zimowej herbaty z imbirem czy kurkumą. Obydwa rodzaje Słomki Ptysiowej Crunlight są produkowane bez oleju palmowego i bez wzmacniaczy smaku.
Każda kobieta potrzebuje czasu na naładowanie baterii. Perfekcyjnie, jeśli czas ten może spędzić również z ulubioną przekąską. Dzięki poręcznemu opakowaniu chrupki i słomki ptysiowe Crunlight można mieć zawsze przy sobie. Z nimi odpoczynek będzie jeszcze przyjemniejszy.
- Chrupki wielozbożowe Crunlight dostępne w smakach: jalapeno, pomidor z bazylią, fromage
i słodka papryka – cena: 2 zł/op. 70 g - Crunlight Słomka Ptysiowa o smaku szarlotki, Crunlight Słomka Ptysiowa z cukrem – cena: 3 zł/op. 80 g
SYLWESTER LAST MINUTE. Jak zaplanować sylwestrowy wypad w jeden dzień?
MP3 | Stres Polaków. 75% zmaga się z napięciem każdego tygodnia
Nowy Rok w harmonii z naturą – ekologiczne postanowienia na 2025
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Film
Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani
Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Problemy społeczne
W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania
Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.