Filmowe czwartki w Porcie Łódź

Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations
ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl
To będą wieczory pełne śmiechu i wzruszeń! A to za sprawą Polówki, która po raz kolejny gościć będzie w tegoroczne wakacje na Patio Portu Łódź, tym razem z cyklem „Have Fun”. Na seanse pod chmurką Centrum zaprasza w każdy czwartek od godziny 21:00. Start 8 lipca!
Lato w Łodzi nierozłącznie wiąże się z Polówką, która w tym roku odbędzie się w naszym mieście już po raz 14. Strefa kina letniego pojawi się także tradycyjnie w Porcie Łódź. Na Patio Centrum w każdy wakacyjny czwartek wyświetlony zostanie film z kategorii „Have Fun”, a w repertuarze znajdą się komedie oraz filmy pełne wzruszeń, które chwytają za serce. W kinie pod chmurką obejrzymy m. in. takie pozycje jak: „Sing”, „Nasze najlepsze wesele”, „Rozumiemy się bez słów” czy „Jutro będziemy szczęśliwi”. Świetne kino, niepowtarzalna atmosfera Polówki oraz pyszny popcorn – to przepis na udany czwartkowy wieczór!
Na pierwszy seans w ramach kina letniego Port Łódź zaprasza 8 lipca (czwartek) o godzinie 21:00. Na Patio Centrum wyświetlona zostanie animacja, która rozbawi każdego bez względu na wiek. „Sing” - czyli spotkanie z sympatycznymi zwierzakami, starającymi się uratować teatr poprzez udział w muzycznym talent show. Fimy na Patio Portu Łódź zobaczyć będzie można w każdy kolejny czwartek aż do 26 sierpnia.
Harmonogram seansów:
8 lipca - Sing, reż. Garth Jennings
15 lipca - Za jakie grzechy, dobry Boże, reż. Philippe de Chauveron
22 lipca - I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!, reż. Philippe de Chauveron
29 lipca - Rozumiemy się bez słów, reż. Eric Lartigau
5 sierpnia - Sokół z masłem orzechowym, reż. Tyler Nilson, Michael Schwartz
12 sierpnia - Nasze najlepsze wesele, reż. Olivier Nakache, Éric Toledano
19 sierpnia - Pechowi szczęściarze, reż. Sebastián Borensztein
26 sierpnia - Jutro będziemy szczęśliwi, reż. Hugo Gélin

„Zamień jednorazowe butelki na lepsze” – mały krok, realna zmiana. Kampania SodaStream prezentuje bąbelkową rewolucję

Pierwsza kawiarnia Costa Coffee połączona z Klubem Fikołki już otwarta

Jak zadowolić Zetkę w pracy? Pokolenie Z i jego oczekiwania
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Żywienie

Sylwia Bomba: Stosuję zasadę żywieniową 80/20. Raz w tygodniu jem z córką kebaba i organizm wybacza mi to
Influencerka przekonuje, że są takie momenty czy okoliczności, kiedy w swoim jadłospisie pozwala sobie na więcej. Jej zdaniem każdy powinien robić sobie taki „oszukany dzień” i spełniać wtedy swoje zachcianki żywieniowe. Oczywiście nie po to, żeby się najeść do syta, ale zaspokoić apetyt chociażby na coś słodkiego. Sylwia Bomba przyznaje, że do jej dietetycznych grzeszków należą: kebab, popcorn i cola.
Problemy społeczne
Duża zmiana w organizacji pracy w firmach. Elastyczność wśród najważniejszych oczekiwań pracowników

Dotychczasowe modele organizacji pracy w firmach nie zawsze odpowiadają na wyzwania przyszłości. Ostatnie lata zmieniły zasady gry na rynku pracy i teraz elastyczność liczy się na nim bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Elastyczny model pracy staje się jednym z bardziej oczekiwanych benefitów, a dla firm jest to sposób na przyciągnięcie talentów. Kolejnym jest wykorzystanie innowacyjnych narzędzi technologicznych. To jednak wymaga zarówno od pracowników, jak i od pracodawców zaangażowania w ciągłe podnoszenie kompetencji.
Gwiazdy
Wiktor Dyduła: W domu rodzinnym zawsze podtrzymywaliśmy tradycję śmigusa-dyngusa. Teraz widzę, że w miastach już zanika ten zwyczaj

Zdaniem wokalisty śmigus-dyngus może dostarczyć sporo radości, ale też być powodem kłótni, chociażby w momencie, kiedy nie wszyscy godzą się na taką zabawę. Nie ukrywa też, że w dzieciństwie najbardziej czekał właśnie na lany poniedziałek i bitwę na wiadra. Zauważa jednak, że z roku na rok ta tradycja powoli zanika, a za oblanie wodą osób, które sobie tego nie życzą, można nawet dostać mandat.