Komunikaty PR

Filmowe czwartki w Porcie Łódź

2021-06-30  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt

Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations

ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl

To będą wieczory pełne śmiechu i wzruszeń! A to za sprawą Polówki, która po raz kolejny gościć będzie w tegoroczne wakacje na Patio Portu Łódź, tym razem z cyklem „Have Fun”. Na seanse pod chmurką Centrum zaprasza w każdy czwartek od godziny 21:00. Start 8 lipca!

Lato w Łodzi nierozłącznie wiąże się z Polówką, która w tym roku odbędzie się w naszym mieście już po raz 14. Strefa kina letniego pojawi się także tradycyjnie w Porcie Łódź. Na Patio Centrum w każdy wakacyjny czwartek wyświetlony zostanie film z kategorii „Have Fun”, a w repertuarze znajdą się komedie oraz filmy pełne wzruszeń, które chwytają za serce. W kinie pod chmurką obejrzymy m. in. takie pozycje jak: „Sing”, „Nasze najlepsze wesele”, „Rozumiemy się bez słów” czy „Jutro będziemy szczęśliwi”. Świetne kino, niepowtarzalna atmosfera Polówki oraz pyszny popcorn – to przepis na udany czwartkowy wieczór! 

Na pierwszy seans w ramach kina letniego Port Łódź zaprasza 8 lipca (czwartek) o godzinie 21:00. Na Patio Centrum wyświetlona zostanie animacja, która rozbawi każdego bez względu na wiek. „Sing” - czyli spotkanie z sympatycznymi zwierzakami, starającymi się uratować teatr poprzez udział w muzycznym talent show. Fimy na Patio Portu Łódź zobaczyć będzie można w każdy kolejny czwartek aż do 26 sierpnia.  

 

Harmonogram seansów:

 

8 lipca - Sing, reż. Garth Jennings

15 lipca - Za jakie grzechy, dobry Boże, reż. Philippe de Chauveron

22 lipca - I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!, reż. Philippe de Chauveron

29 lipca - Rozumiemy się bez słów, reż. Eric Lartigau

5 sierpnia - Sokół z masłem orzechowym, reż. Tyler Nilson, Michael Schwartz

12 sierpnia - Nasze najlepsze wesele, reż. Olivier Nakache, Éric Toledano

19 sierpnia - Pechowi szczęściarze, reż. Sebastián Borensztein

26 sierpnia - Jutro będziemy szczęśliwi, reż. Hugo Gélin

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Beyond Public Relations
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Styl życia ‘Eko-Mural’ w mieście Murali Biuro prasowe
2024-07-03 | 07:00

‘Eko-Mural’ w mieście Murali

Fundacja Pracownicza Grupy VKR w 2023 roku w ramach programu „Zdrowe nawyki” wsparła wykonanie największego muralu w Namysłowie. Projekt ten powstał dzięki
Styl życia Wielorazowa torba – czy to już nawyk Polaków? 43% ma ją zawsze przy sobie
2024-07-02 | 18:00

Wielorazowa torba – czy to już nawyk Polaków? 43% ma ją zawsze przy sobie

43% Polaków zawsze ma przy sobie wielorazową torbę na zakupy, prawie ¼ korzysta z niej często, bo 3 razy w tygodniu, od czasu do czasu (raz w tygodniu) pamięta o niej ponad 14%.
Styl życia Let’s colour Centrum Zdrowia Dziecka!
2024-07-02 | 13:35

Let’s colour Centrum Zdrowia Dziecka!

Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie jest jedną z największych placówek medycznych dla małych pacjentów w Polsce. To miejsce szczególne na mapie naszego

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Ochrona środowiska

Rośnie liczba producentów ekologicznych zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii. Wciąż jednak jest to ułamek produkcji rolnej

Rolnictwo i hodowla zwierząt to jedna z głównych przyczyn wycinki lasów na świecie, utraty bioróżnorodności i największy emitent metanu. Sektor ten pochłania ogromne zasoby wody i odpowiada w dużym stopniu za zanieczyszczenie gleby. Ekspansja rolnictwa przyczynia się więc do zmian klimatu, a jednocześnie sektor boleśnie odczuwa ich skutki, co odbija się na produkcji rolnej. Zdaniem naukowców transformacja ekologiczna rolnictwa jest dziś koniecznością w walce z postępującymi niekorzystnymi zmianami klimatycznymi.

Ochrona środowiska

Radykalne formy protestów klimatycznych mogą mieć wpływ na spadek poparcia społecznego dla działań na rzecz klimatu. Najmniej akceptowalne blokady dróg czy niszczenie obrazów

Aktywiści klimatyczni coraz częściej wykorzystują pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie, aby podnieść ekologiczną świadomość społeczeństwa. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu George’a Masona wykazały, że niektóre z ich działań, jak np. marsze i protesty okupacyjne, są postrzegane jako bardziej akceptowalne niż na przykład blokady dróg czy niszczenie obrazów. To sugeruje, że forma protestu może więc wpłynąć na to, jak bardzo ludzie popierają postulaty głoszone przez protestujących, ale wymaga to dalszych badań.