Komunikaty PR

Fresh ‘n Rebel przedstawia słuchawki douszne Twins 1 True Wireless

2021-11-10  |  10:11
Biuro prasowe

Podczas październikowej prezentacji w Rotterdamie, holenderska marka ogłosiła jesienne nowości wśród których znalazł się model bezprzewodowych słuchawek dousznych Twins 1 True Wireless. Czym prezentowane słuchawki różnią się od pozostałych modeli dousznych od Fresh ‘n Rebel? Komu przypadnie do gustu nowość spod szyldu „kraba”?

Holenderska marka przyzwyczaiła polskich odbiorców do bogatej palety kolorystycznej, a teraz… podwyższyła poprzeczkę. Popularne produkty np. niezwykle lubiany model nausznych słuchawek Clam ANC będzie dostępny aż w 13 kolorach, wśród których nie znajdziemy ani bieli ani czerni. Nowy model Twins 1 został udostępniony w 8 nowych flagowych kolorów marki: jasnoszary (Ice Grey), wypłowiała zieleń (Dried Green), jasnoniebieski (Dusty Blue), bladoróżowy (Smokey Pink), jasnofioletowy (Dreamy Lilac), czerwono pomarańczowy (Safari Red), ciemnoniebieski (Steel Blue) oraz ciemnoszary (Storm Grey). Bezprzewodowe słuchawki douszne Twins 1 świetnie sprawdzą się na co dzień, zarówno do słuchania muzyki i podcastów, jak również rozmów telefonicznych. Co jeszcze warto o nich wiedzieć?

Dopracowane w każdym calu

Twins 1 True Wireless od Fresh ‘n Rebel to bezprzewodowe słuchawki gwarantujące bardzo dobrą jakość dźwięku, które mogą odtwarzać muzykę przez 24 godziny łącznie. Na tyle godzin dostarczy mocy akumulator w etui ładującym. Jeśli jednak nosimy słuchawki non stop na uszach, to należy pamiętać, że szybkie zasilanie będzie konieczne po ok. 4 godzinach aktywnego użytkowania. Samo etui ładujące ma niewielkie rozmiary, solidną konstrukcję, atrakcyjny design i oczywiście fantastyczne kolory. Jeszcze jedna zaleta kolorystyki Fresh ‘n Rebel – możemy skomponować cały zestaw ulubionych produktów np. słuchawki, kabelek ładujący, powerbank czy głośnik – wszystko w jednym kolorze.

Wysoki komfort użytkowania gwarantują również wbudowane w obie słuchawki mikrofony, dzięki czemu możemy ich używać nie tylko w parze, ale też pojedynczo (tylko prawą lub lewą) oraz sterowanie dotykowe. Aby słuchać muzyki, nie trzeba wyciągać telefonu z kieszeni, a jedynie dotknąć boku swoich słuchawek. Jeśli wolicie korzystać z asystenta głosowego np. Siri lub Asystenta Google, to Twins 1 są w pełni przystosowane do ich użycia. Kolejna praktyczna funkcja – po połączeniu dousznych słuchawek Twins 1 z wybranym urządzeniem, od tej pory zawsze będą łączyć się z nim automatycznie po wyjęciu z etui ładującego. Po odłożeniu do etui, słuchawki rozłączą się i wyłączą.

Z wkładką czy bez?

Bezprzewodowe słuchawki douszne Twins 1 są dostępne w wersjach z wkładką i bez wkładki. Wersja Twins 1 z wkładką jest dostarczana z 3 parami miękkich silikonowych wkładek dousznych w różnych rozmiarach, które dopasowują się do ucha i zapewniają pasywną redukcję hałasu. Twins 1 bez wkładek z kolei pozwalają zachować większą świadomość otoczenia. Wybór modelu zależy tylko i wyłącznie od indywidualnych preferencji słuchacza. Warto porównać na stronie producenta obie wersję, aby wybrać najlepszą.

Poza etui ładującym, silikonowymi wkładkami i słuchawkami w zestawie otrzymujemy również kabel do ładowania (USB-C). Czas ładowania etui ładującego wynosi godzinę, podobnie będzie w przypadku ładowania samych słuchawek.

Twins 1 Fresh ‘n Rebel  są już dostępne do kupienia w najlepszych polskich sklepach z elektroniką. Cena wynosi ok. 189 PLN. Więcej informacji na https://www.freshnrebel.com

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Styl życia ‘Eko-Mural’ w mieście Murali Biuro prasowe
2024-07-03 | 07:00

‘Eko-Mural’ w mieście Murali

Fundacja Pracownicza Grupy VKR w 2023 roku w ramach programu „Zdrowe nawyki” wsparła wykonanie największego muralu w Namysłowie. Projekt ten powstał dzięki
Styl życia Wielorazowa torba – czy to już nawyk Polaków? 43% ma ją zawsze przy sobie
2024-07-02 | 18:00

Wielorazowa torba – czy to już nawyk Polaków? 43% ma ją zawsze przy sobie

43% Polaków zawsze ma przy sobie wielorazową torbę na zakupy, prawie ¼ korzysta z niej często, bo 3 razy w tygodniu, od czasu do czasu (raz w tygodniu) pamięta o niej ponad 14%.
Styl życia Let’s colour Centrum Zdrowia Dziecka!
2024-07-02 | 13:35

Let’s colour Centrum Zdrowia Dziecka!

Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie jest jedną z największych placówek medycznych dla małych pacjentów w Polsce. To miejsce szczególne na mapie naszego

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Ochrona środowiska

Rośnie liczba producentów ekologicznych zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii. Wciąż jednak jest to ułamek produkcji rolnej

Rolnictwo i hodowla zwierząt to jedna z głównych przyczyn wycinki lasów na świecie, utraty bioróżnorodności i największy emitent metanu. Sektor ten pochłania ogromne zasoby wody i odpowiada w dużym stopniu za zanieczyszczenie gleby. Ekspansja rolnictwa przyczynia się więc do zmian klimatu, a jednocześnie sektor boleśnie odczuwa ich skutki, co odbija się na produkcji rolnej. Zdaniem naukowców transformacja ekologiczna rolnictwa jest dziś koniecznością w walce z postępującymi niekorzystnymi zmianami klimatycznymi.

Ochrona środowiska

Radykalne formy protestów klimatycznych mogą mieć wpływ na spadek poparcia społecznego dla działań na rzecz klimatu. Najmniej akceptowalne blokady dróg czy niszczenie obrazów

Aktywiści klimatyczni coraz częściej wykorzystują pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie, aby podnieść ekologiczną świadomość społeczeństwa. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu George’a Masona wykazały, że niektóre z ich działań, jak np. marsze i protesty okupacyjne, są postrzegane jako bardziej akceptowalne niż na przykład blokady dróg czy niszczenie obrazów. To sugeruje, że forma protestu może więc wpłynąć na to, jak bardzo ludzie popierają postulaty głoszone przez protestujących, ale wymaga to dalszych badań.