Komunikaty PR

Garett Beauty Clean Pro. Podwójna skuteczność dzięki dwóm nasadkom

2021-07-08  |  09:00
Biuro prasowe

Pandemia nauczyła nas samodzielnego dbania o urodę. Jednym z produktów, który zdobył serca kobiet jest szczoteczka soniczna, a wśród nich najnowsza propozycja od firmy Garett Electronics - Garett Beauty Clean Pro z dwiema wymiennymi końcówkami.

Dwie nasadki w zestawie

 

Jak prawidłowo zadbać o cerę? Urządzeniem pielęgnującym do użytku domowego jest szczoteczka soniczna. Ułatwia usuwanie obumarłego naskórka, pozwala skutecznie pozbyć się zanieczyszczeń i pozostałości makijażu oraz nieestetycznych zaskórników. Wykonuje delikatny peeling twarzy, który pomaga skórze się zregenerować. Z tymi zadaniami perfekcyjnie radzi sobie Garett Beauty Clean Pro. Jest to najnowsza propozycja, która obok Garertt Beauty Clean i Garett Beauty Clean Soft jest przeznaczona do zabiegów oczyszczających w domowym zaciszu.

 

Dla zmaksymalizowania efektów Garett Beauty Clean Pro posiada dwie wymienne nasadki. Pierwsza, wykonana z włosia, przeznaczona jest do delikatnego oczyszczania twarzy

 i usuwania zanieczyszczeń. Natomiast druga, silikonowa jest idealna do głębszego oczyszczania twarzy.

 

Mały rozmiar, duża moc

 

To niewielkie urządzenie wraz z indukcyjną ładowarką waży zaledwie 139 gram! Estetyczna, zamknięta w białej, wodoszczelnej obudowie (standard IPX7), szczoteczka soniczna do pielęgnacji twarzy emituje drgania i fale dźwiękowe, przez co włosie jest w stanie wykonać nawet 8 tysięcy obrotów na minutę. Według ekspertów Garett pozwala oczyścić twarz do 6 razy bardziej efektywnie niż tradycyjna metoda z użyciem płynu do demakijażu i żelu, a także przyczynia się do pozbycia się do 99,5% zanieczyszczeń.

 

Zachowanie jędrnej i zdrowej skóry z Garett Beauty Clean Pro jest niezwykle proste i bezpieczne, niezależnie od rodzaju cery.

 

Myjąc twarz w tradycyjny sposób, ciężko jest usunąć wszystkie zabrudzenia i kurz. Regularne wykonywanie tej czynności przy użyciu szczoteczki sonicznej pozwala skutecznie pozbyć się martwego naskórka oraz uelastycznić skórę, a także zwiększyć jej ukrwienie. Właściwości peelingujące Garett Beauty Clean Pro pozostawią twarz gładką i przyjemnie miękką. Dzięki temu makijaż będzie nie tylko wyglądał lepiej, ale także dłużej się utrzyma.

 

Sięgając po tego typu urządzenie pielęgnacyjne, przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na rodzaj cery. Doskonałe efekty oczyszczenia wrażliwej skóry można osiągnąć wykonując zabieg 1-2 razy w tygodniu. Kobiety, które mają cerę tłustą, mieszaną i umiarkowanie wrażliwą, bez obaw mogą codziennie korzystać z Garett Beauty Clean Pro. Jest ona również idealnym rozwiązaniem dla Pań, które mają cerę dojrzałą lub problematyczną, skłonną do wyprysków. Osobom ze skórą bardzo wrażliwą, naczynkową, skłonną do podrażnień i alergii, Garett proponuje użycie końcówki z delikatnego włosia z syntetycznej wełny.

 

Jak używać szczoteczki sonicznej do twarzy?

 

Używanie Garett Beauty Clean Pro jest bardzo proste. Pierwszym krokiem jest wybór odpowiedniej nasadki i jednego z trzech trybów. Ten model pracuje przez 20 sekund, po których następuje krótka przerwa. W ten sposób użytkownik zostaje poinformowany, aby produkt przyłożyć w inne miejsce. Warto wspomnieć, że Garett Beauty Clean Pro sprawdzi się również do mycia i masażu szyi oraz dekoltu. Ostatnią fazą zabiegu jest spłukanie skóry letnią wodą i umycie szczoteczki. Po skończonej pielęgnacji należy sprawdzić poziom naładowania akumulatora. Jeżeli jest on za niski wystarczy ustawić szczoteczkę na podstawce, która jest jednocześnie ładowarką indukcyjną i uzupełnić poziom baterii.

 

 

 

Garett Beauty Clean Pro kosztuje 249 zł.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Styl życia ‘Eko-Mural’ w mieście Murali Biuro prasowe
2024-07-03 | 07:00

‘Eko-Mural’ w mieście Murali

Fundacja Pracownicza Grupy VKR w 2023 roku w ramach programu „Zdrowe nawyki” wsparła wykonanie największego muralu w Namysłowie. Projekt ten powstał dzięki
Styl życia Wielorazowa torba – czy to już nawyk Polaków? 43% ma ją zawsze przy sobie
2024-07-02 | 18:00

Wielorazowa torba – czy to już nawyk Polaków? 43% ma ją zawsze przy sobie

43% Polaków zawsze ma przy sobie wielorazową torbę na zakupy, prawie ¼ korzysta z niej często, bo 3 razy w tygodniu, od czasu do czasu (raz w tygodniu) pamięta o niej ponad 14%.
Styl życia Let’s colour Centrum Zdrowia Dziecka!
2024-07-02 | 13:35

Let’s colour Centrum Zdrowia Dziecka!

Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie jest jedną z największych placówek medycznych dla małych pacjentów w Polsce. To miejsce szczególne na mapie naszego

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Ochrona środowiska

Rośnie liczba producentów ekologicznych zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii. Wciąż jednak jest to ułamek produkcji rolnej

Rolnictwo i hodowla zwierząt to jedna z głównych przyczyn wycinki lasów na świecie, utraty bioróżnorodności i największy emitent metanu. Sektor ten pochłania ogromne zasoby wody i odpowiada w dużym stopniu za zanieczyszczenie gleby. Ekspansja rolnictwa przyczynia się więc do zmian klimatu, a jednocześnie sektor boleśnie odczuwa ich skutki, co odbija się na produkcji rolnej. Zdaniem naukowców transformacja ekologiczna rolnictwa jest dziś koniecznością w walce z postępującymi niekorzystnymi zmianami klimatycznymi.

Ochrona środowiska

Radykalne formy protestów klimatycznych mogą mieć wpływ na spadek poparcia społecznego dla działań na rzecz klimatu. Najmniej akceptowalne blokady dróg czy niszczenie obrazów

Aktywiści klimatyczni coraz częściej wykorzystują pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie, aby podnieść ekologiczną świadomość społeczeństwa. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu George’a Masona wykazały, że niektóre z ich działań, jak np. marsze i protesty okupacyjne, są postrzegane jako bardziej akceptowalne niż na przykład blokady dróg czy niszczenie obrazów. To sugeruje, że forma protestu może więc wpłynąć na to, jak bardzo ludzie popierają postulaty głoszone przez protestujących, ale wymaga to dalszych badań.