Komunikaty PR

Grześkie lodowe desery! Nie sposób im się oprzeć!

2021-10-29  |  01:00
Biuro prasowe

Lodowa wariacja kultowego wafelka Grześki zaskarbiła sobie serca i podniebienia fanów słodkości. Pyszne lody kakaowe z czekoladą i kawałkami chrupiących wafelków stanowią idealny mix chrupkości, delikatności i orzeźwienia. Familijne lody Grześki pozwolą przygotować desery, stanowiące piorunująco smaczną przekąskę.

„TyrajGrześku” to alternatywa dla jednego z najpopularniejszej przekąsek rodem ze słonecznej Italii. Aby ją przygotować, należy wyłożyć pucharki kawałkami wafelka Grześki zanurzonego na chwilę w bardzo mocnym, ostudzonym espresso. Wafle warto posypać odrobiną kakao, nałożyć domowy krem waniliowy i odstawić do lodówki na minimum 2 godziny do stężenia. Tuż przed podaniem wystarczy wafelki oprószyć kakao, dodać dwie gałki lodów rodzinnych Grześki i… gotowe!

Kto powiedział, że lody podaje się tylko na zimno?! „Malinowe Grześki” to ciepła i obłędnie pyszna wersja zmrożonego deseru. Garść mrożonych lub świeżych malin należy podgrzać w garnku z grubym dnem, następnie przełożyć owoce na dno szklanek, nałożyć lody rodzinne Grześki, polać bitą śmietaną i ozdobić startą czekoladą. Taki mix smaków, tekstur, temperatur i słodyczy rozpieści zmysły oraz poprawi nastrój.

Wariacje na temat lodowych deserów to temat rzeka. Każdy prawdziwy łasuch powinien spróbować swoich sił w tworzeniu własnych kompozycji, aby odnaleźć swoje ulubione i rozpieścić trochę siebie lub swoją rodzinę. Smacznego!

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Styl życia ‘Eko-Mural’ w mieście Murali Biuro prasowe
2024-07-03 | 07:00

‘Eko-Mural’ w mieście Murali

Fundacja Pracownicza Grupy VKR w 2023 roku w ramach programu „Zdrowe nawyki” wsparła wykonanie największego muralu w Namysłowie. Projekt ten powstał dzięki
Styl życia Wielorazowa torba – czy to już nawyk Polaków? 43% ma ją zawsze przy sobie
2024-07-02 | 18:00

Wielorazowa torba – czy to już nawyk Polaków? 43% ma ją zawsze przy sobie

43% Polaków zawsze ma przy sobie wielorazową torbę na zakupy, prawie ¼ korzysta z niej często, bo 3 razy w tygodniu, od czasu do czasu (raz w tygodniu) pamięta o niej ponad 14%.
Styl życia Let’s colour Centrum Zdrowia Dziecka!
2024-07-02 | 13:35

Let’s colour Centrum Zdrowia Dziecka!

Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie jest jedną z największych placówek medycznych dla małych pacjentów w Polsce. To miejsce szczególne na mapie naszego

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Ochrona środowiska

Rośnie liczba producentów ekologicznych zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii. Wciąż jednak jest to ułamek produkcji rolnej

Rolnictwo i hodowla zwierząt to jedna z głównych przyczyn wycinki lasów na świecie, utraty bioróżnorodności i największy emitent metanu. Sektor ten pochłania ogromne zasoby wody i odpowiada w dużym stopniu za zanieczyszczenie gleby. Ekspansja rolnictwa przyczynia się więc do zmian klimatu, a jednocześnie sektor boleśnie odczuwa ich skutki, co odbija się na produkcji rolnej. Zdaniem naukowców transformacja ekologiczna rolnictwa jest dziś koniecznością w walce z postępującymi niekorzystnymi zmianami klimatycznymi.

Ochrona środowiska

Radykalne formy protestów klimatycznych mogą mieć wpływ na spadek poparcia społecznego dla działań na rzecz klimatu. Najmniej akceptowalne blokady dróg czy niszczenie obrazów

Aktywiści klimatyczni coraz częściej wykorzystują pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie, aby podnieść ekologiczną świadomość społeczeństwa. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu George’a Masona wykazały, że niektóre z ich działań, jak np. marsze i protesty okupacyjne, są postrzegane jako bardziej akceptowalne niż na przykład blokady dróg czy niszczenie obrazów. To sugeruje, że forma protestu może więc wpłynąć na to, jak bardzo ludzie popierają postulaty głoszone przez protestujących, ale wymaga to dalszych badań.