Komunikaty PR

HARDMADE CITY FESTIVAL – MOŻESZ WSZYSTKO, ALE NIE MUSISZ NIC!

2021-06-16  |  13:40
Biuro prasowe
Kontakt
Mateusz Madiuk
TMPR

Aleje Ujazdowskie 22
00-478 Wwa
mateusz.madiuk|tailormadepr.pl| |mateusz.madiuk|tailormadepr.pl
530014999
tailormadepr.pl/

Hardmade to nowa generacja piwa dla nowego pokolenia młodych dorosłych. Zna swoich ludzi i wie za czym tęsknią, bo... tęskni za tym samym! Jak chcesz to wpadaj na Hardmade City Festival - 5 miast, 5 stref i 5 weekendów pełnych wolności! Zaczynamy już 25 czerwca!

 

Na Hardmade City Festival możesz wszystko, ale nie musisz nic – to Twój czas wolny i Twoja decyzja, co z nim zrobisz. Zabawa, muzyka, warsztaty i szansa, żeby kogoś poznać. Jak chcesz to spróbuj czegoś nowego albo nie – bo prawdziwa wolność jest wtedy, kiedy nie musisz wybierać. Na Hardmade City Festival wyluzujesz przy dźwiękach takich artystów, jak – Robag Wruhme, Foolik, Super Flu, a jeśli akurat masz inne flow to czekają na Ciebie joga, warsztaty DJskie, speed dating i silent disco!

 

“Wiemy, że ostatnie dwa lata nie pozostały bez echa w świadomości młodej grupy docelowej. Poczucie straconego czasu - “najlepszych lat” i chęć ich nadrobienia są ogromne - presja znowu rośnie. Dlatego stworzyliśmy Hardmade City Festival - dzienny miejski festiwal, który uwalnia Cię od “muszę”, a głośno i świadomie mówi “mogę”. Zabawa, wolność, relaks, ale bez presji, o to właśnie chodzi!” – Ewelina Zacharczuk, Brand Manager, Kompania Piwowarska.

 

Hardmade Kompanii Piwowarskiej niczego nie narzuca, zachęca do podejmowania decyzji w zgodzie z samym sobą. Przeciwstawia się wszechobecnej presji i wie, że łatwiej powiedzieć tak, jeśli możesz powiedzieć nie. Dlatego Hardmade City Festival to ulubione miejskie miejscówki, różne miasta, różni artyści i różne atrakcje – Ty wybierasz! Nawet to, czy wpadniesz w dzień czy w nocy.

 

  • Warszawa, Lunapark, 25-27.06.2021
  • Wrocław, Stara Odra, 9-11.07.2021
  • Gdańsk, 100cznia, 23-25.07.2021
  • Chałupy, Bedroom Beach, 5-6.08.2021
  • Poznań, Nurt, 20-22.08.2021

 

Szczegóły i rozkład jazdy znajdziesz na: www.hardmade.pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: TMPR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Styl życia ‘Eko-Mural’ w mieście Murali Biuro prasowe
2024-07-03 | 07:00

‘Eko-Mural’ w mieście Murali

Fundacja Pracownicza Grupy VKR w 2023 roku w ramach programu „Zdrowe nawyki” wsparła wykonanie największego muralu w Namysłowie. Projekt ten powstał dzięki
Styl życia Wielorazowa torba – czy to już nawyk Polaków? 43% ma ją zawsze przy sobie
2024-07-02 | 18:00

Wielorazowa torba – czy to już nawyk Polaków? 43% ma ją zawsze przy sobie

43% Polaków zawsze ma przy sobie wielorazową torbę na zakupy, prawie ¼ korzysta z niej często, bo 3 razy w tygodniu, od czasu do czasu (raz w tygodniu) pamięta o niej ponad 14%.
Styl życia Let’s colour Centrum Zdrowia Dziecka!
2024-07-02 | 13:35

Let’s colour Centrum Zdrowia Dziecka!

Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie jest jedną z największych placówek medycznych dla małych pacjentów w Polsce. To miejsce szczególne na mapie naszego

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Ochrona środowiska

Rośnie liczba producentów ekologicznych zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii. Wciąż jednak jest to ułamek produkcji rolnej

Rolnictwo i hodowla zwierząt to jedna z głównych przyczyn wycinki lasów na świecie, utraty bioróżnorodności i największy emitent metanu. Sektor ten pochłania ogromne zasoby wody i odpowiada w dużym stopniu za zanieczyszczenie gleby. Ekspansja rolnictwa przyczynia się więc do zmian klimatu, a jednocześnie sektor boleśnie odczuwa ich skutki, co odbija się na produkcji rolnej. Zdaniem naukowców transformacja ekologiczna rolnictwa jest dziś koniecznością w walce z postępującymi niekorzystnymi zmianami klimatycznymi.

Ochrona środowiska

Radykalne formy protestów klimatycznych mogą mieć wpływ na spadek poparcia społecznego dla działań na rzecz klimatu. Najmniej akceptowalne blokady dróg czy niszczenie obrazów

Aktywiści klimatyczni coraz częściej wykorzystują pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie, aby podnieść ekologiczną świadomość społeczeństwa. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu George’a Masona wykazały, że niektóre z ich działań, jak np. marsze i protesty okupacyjne, są postrzegane jako bardziej akceptowalne niż na przykład blokady dróg czy niszczenie obrazów. To sugeruje, że forma protestu może więc wpłynąć na to, jak bardzo ludzie popierają postulaty głoszone przez protestujących, ale wymaga to dalszych badań.