Idea Creative Group z kolejnym projektem online
Coroczne spotkania Managerów to niezwykle ważny element strategii rozwoju wielu dużych firm i korporacji. Nic dziwnego, że wiele z nich nawet w czasie pandemii nie chce rezygnować z możliwości integracji i budowania więzi między pracownikami. Stąd też jedna z największych firm audytorsko-doradczych na podsumowanie minionego roku oraz prezentację planów na przyszłość wybrała wirtualną formułę spotkania. Za powodzenie całego projektu odpowiadała agencja Idea Creative Group.
Wydarzenie trwało dwa dni. Co ważne, część wspólna zgromadziła kilka tysięcy osób. Później spotkania prowadzone były symultanicznie z podziałem na dwie grupy – kadrę zarządzającą oraz pozostałych pracowników. Warto podkreślić, że nadawano je na żywo ze specjalnego, wirtualnego studia poprzez dedykowaną platformę internetową. Agencja opracowała oprawę techniczno- multimedialną wydarzenia oraz skoordynowała bezpiecznie wystąpienia wszystkich gości, ekspertów, mówców wewnętrznych i zewnętrznych.
„Zrealizowany projekt potwierdza naszą tezę. Przy odpowiednim know how, doświadczeniu, możliwościach sprzętowych oraz umiejętnym wykorzystaniu tych narzędzi realizacja wydarzenia w sieci dla kilku tysięcy osób może przebiegać nie tylko bezpiecznie, sprawnie i bez zakłóceń, ale również innowacyjnie, digitalowo wraz z elementami interakcji, dając tyle samo korzyści i satysfakcji co stacjonarna forma eventu. Jesteśmy przekonani, że już wkrótce wirtualne konferencje czy kongresy staną się stałym elementem krajobrazu biznesowego” – przekonuje Aneta Radzimirska, CEO z Idea Creative Group.
Na koniec warto dodać, iż część prelegentów zaangażowana była na miejscu w studio, natomiast pozostali łączyli się zdalnie ze studiem. Goście mieli możliwość wyboru formy wystąpienia do ostatniego momentu spotkania. Dodatkową atrakcją towarzyszącą prelekcjom była możliwość zadawania pytań, udziału w teście czy też wypełnienia ankiety po realizacji. Gościem specjalnym wydarzenia był jeden z bardziej rozpoznawalnych w Polsce psychologów i mówców motywacyjnych.
SYLWESTER LAST MINUTE. Jak zaplanować sylwestrowy wypad w jeden dzień?
MP3 | Stres Polaków. 75% zmaga się z napięciem każdego tygodnia
Nowy Rok w harmonii z naturą – ekologiczne postanowienia na 2025
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Film
Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani
Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Problemy społeczne
W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania
Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.