Idea Creative Group z kolejnym projektem online
Coroczne spotkania Managerów to niezwykle ważny element strategii rozwoju wielu dużych firm i korporacji. Nic dziwnego, że wiele z nich nawet w czasie pandemii nie chce rezygnować z możliwości integracji i budowania więzi między pracownikami. Stąd też jedna z największych firm audytorsko-doradczych na podsumowanie minionego roku oraz prezentację planów na przyszłość wybrała wirtualną formułę spotkania. Za powodzenie całego projektu odpowiadała agencja Idea Creative Group.
Wydarzenie trwało dwa dni. Co ważne, część wspólna zgromadziła kilka tysięcy osób. Później spotkania prowadzone były symultanicznie z podziałem na dwie grupy – kadrę zarządzającą oraz pozostałych pracowników. Warto podkreślić, że nadawano je na żywo ze specjalnego, wirtualnego studia poprzez dedykowaną platformę internetową. Agencja opracowała oprawę techniczno- multimedialną wydarzenia oraz skoordynowała bezpiecznie wystąpienia wszystkich gości, ekspertów, mówców wewnętrznych i zewnętrznych.
„Zrealizowany projekt potwierdza naszą tezę. Przy odpowiednim know how, doświadczeniu, możliwościach sprzętowych oraz umiejętnym wykorzystaniu tych narzędzi realizacja wydarzenia w sieci dla kilku tysięcy osób może przebiegać nie tylko bezpiecznie, sprawnie i bez zakłóceń, ale również innowacyjnie, digitalowo wraz z elementami interakcji, dając tyle samo korzyści i satysfakcji co stacjonarna forma eventu. Jesteśmy przekonani, że już wkrótce wirtualne konferencje czy kongresy staną się stałym elementem krajobrazu biznesowego” – przekonuje Aneta Radzimirska, CEO z Idea Creative Group.
Na koniec warto dodać, iż część prelegentów zaangażowana była na miejscu w studio, natomiast pozostali łączyli się zdalnie ze studiem. Goście mieli możliwość wyboru formy wystąpienia do ostatniego momentu spotkania. Dodatkową atrakcją towarzyszącą prelekcjom była możliwość zadawania pytań, udziału w teście czy też wypełnienia ankiety po realizacji. Gościem specjalnym wydarzenia był jeden z bardziej rozpoznawalnych w Polsce psychologów i mówców motywacyjnych.

„Zamień jednorazowe butelki na lepsze” – mały krok, realna zmiana. Kampania SodaStream prezentuje bąbelkową rewolucję

Pierwsza kawiarnia Costa Coffee połączona z Klubem Fikołki już otwarta

Jak zadowolić Zetkę w pracy? Pokolenie Z i jego oczekiwania
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.