Ile kosztuje miłość, czyli Walentynki z ekskluzywną swatką
Face it
Bagatela 10
02-003 Warszawa
j.owsianko|agencjafaceit.pl| |j.owsianko|agencjafaceit.pl
+48 503 543 876
www.agencjafaceit.pl
Aby znaleźć miłość, single coraz częściej korzystają nie z aplikacji randkowych, a z… usług ekskluzywnej swatki. To popularny trend na Zachodzie, który już dotarł do Polski. Okazuje się, że ta - wydawałoby się przestarzała - metoda szukania partnera życiowego jest jednak najskuteczniejsza, a single, którzy zainwestowali w miłość, czerpią teraz z niej pełnymi garściami.
Ekskluzywne swatki mają „ręce pełne roboty” nie tylko przed Walentynkami, ale przez cały rok. Dzięki temu coraz więcej singli spędza Święto Zakochanych na randce z tą właściwą osobą. Każdy, kto kiedykolwiek był samotny, wie, że nie jest łatwo samemu znaleźć odpowiedniego życiowego partnera. Jesteśmy coraz bardziej zapracowani, żyjemy w biegu i nie mamy czasu na życie prywatne. Często sukcesy w pracy i wspaniała kariera nie przekładają się na szczęście osobiste. Aby odnaleźć miłość, zakładamy konta na portalach i aplikacjach randkowych, i umawiamy się z osobami na podstawie zdjęcia i krótkiej wymiany zdań. W rzeczywistości często przystojny dyrektor okazuje się zaniedbanym ex-dyrektorem, a seksowna, wolna trzydziestolatka samotną matką z dzieckiem. Wiele randek kończy się rozczarowaniem, a single tracą nadzieję na znalezienie wymarzonego partnera.
- Odpowiedzią na potrzeby współczesnych singli są usługi ekskluzywnej swatki z biura matrymonialnego Berkeley International. Profesjonalni matchmakerzy najpierw osobiście poznają swoich klientów podczas indywidualnej rozmowy - ich życiowe cele, potrzeby, marzenia i oczekiwania wobec partnera, a dopiero na podstawie szczegółowej analizy dobierają najbardziej pasujące do siebie osoby. Berkeley International ma duże doświadczenie i ogromne sukcesy w budowaniu relacji międzyludzkich. Tylko w ostatnim roku liczba naszych klientów na całym świecie wzrosła o 35% - mówi Agata Igras, dyrektor zarządzająca Berkeley International Poland.
Ekskluzywne swatki wiedzą, że w wyborze życiowego partnera liczy się nie tylko wygląd, ale dopasowanie charakterologiczne, poziom kultury osobistej, wartości, a także priorytety. Ich usługi nie są tanie, zaczynają się od 10.000 Euro, ale klienci mają pewność, że to właściwa inwestycja. Co więcej, dzięki biurom Berkeley International zlokalizowanym na całym świecie single mają szansę randkować dosłownie bez granic. Może okazać się, że wymarzony partner lub partnerka mieszka w Londynie lub Nowym Jorku, a bez Berkeley International nigdy nie mieliby okazji się poznać. Dodatkowo agencja matrymonialna oferuje absolutną dyskrecję, gdyż dane i zdjęcia kandydatów nie są umieszczane w internecie. Minimalizuje to do zera ryzyko plotek i niezręcznych sytuacji.
- Ile kosztuje miłość? Osoby, które dzięki naszym swatkom znalazły tę właściwą osobę, twierdzą, że miłość jest bezcenna - dodaje Agata Igras.
Więcej informacji: https://www.berkeley-international.com

„Zamień jednorazowe butelki na lepsze” – mały krok, realna zmiana. Kampania SodaStream prezentuje bąbelkową rewolucję

Pierwsza kawiarnia Costa Coffee połączona z Klubem Fikołki już otwarta

Jak zadowolić Zetkę w pracy? Pokolenie Z i jego oczekiwania
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.