Immersyjny koncert sylwestrowy w Art Box Experience – podróż do Nowego Yorku!

Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations
ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl
Ostatniego dnia tego roku w przestrzeni Art Box Experience znajdującego się w warszawskiej Fabryce Norblina odbędzie się wyjątkowy sylwestrowy koncert immersyjny, który przeniesie uczestników do serca Nowego Yorku. W ramach wydarzenia widzowie będą mieli okazję poczuć atmosferę amerykańskiej metropolii dzięki spektakularnym wizualizacjom oraz muzyce na żywo.
Podczas koncertu sylwestrowego uczestnicy zanurzą się w tętniące życiem ulice Nowego Yorku. Wizualizacje, które będą zsynchronizowane z muzyką, pozwolą na niezapomniane doświadczenie. W repertuarze znajdą się utwory z nowojorskich klubów, Broadwayu oraz amerykańskich produkcji filmowych. W programie nie zabraknie również polskich przebojów i muzycznych niespodzianek.
Instrumentalne doznania zapewni zespół, pod kierownictwem Karola Makowskiego w składzie sekcji rytmicznej (pianino, gitara elektryczna, gitara basowa, perkusja) wzbogaconej o sekcję dętą (trąbka, saksofon, puzon), co pozwoli na pełniejsze odczucie atmosfery Nowego Yorku – miasta legendarnego dla muzyki jazzowej, musicalowej oraz dla wielu ikonicznych artystów.
W gronie artystów, którzy umilą wieczór znajdą się: Rafał Szatan, wokalista, aktor i pianista, znany z musicali i programów rozrywkowych, takich jak Twoja Twarz Brzmi Znajomo i Dancing with the Stars, Sylwia Banasik-Smulska, gwiazda musicali takich jak Miss Saigon, We Will Rock You, Aida, Pilot oraz laureatka konkursów „Pamiętajmy o Osieckiej”, ArtBem i Festiwalu FAMA, Marta Florek, wokalistka, aktorka musicalowa i dubbingowa oraz trenerka wokalna oraz Dominik Bobryk, aktor filmowy i teatralny.
Sylwestrowy koncert immersyjny w Art Box Experience to okazja, aby powitać Nowy Rok w atmosferze Nowego Yorku, zanurzyć się w magicznej muzyce i niezapomnianych wizualizacjach.
Bilety są dostępne na stronie: Ticketmaster
Cena biletu obejmuje koncert, welcome drink oraz toast o północy.
Program wydarzenia:
- 20:00 – Otwarcie bramek
- 21:00 – Immersyjny Koncert Sylwestrowy – część I
- 22:15–22:45 – Przerwa – możliwość skorzystania z baru
- 22:45–24:00 – Immersyjny Koncert Sylwestrowy – część II
- 24:00 – Immersyjny pokaz fajerwerków
- 01:00 – Zakończenie wydarzenia

„Zamień jednorazowe butelki na lepsze” – mały krok, realna zmiana. Kampania SodaStream prezentuje bąbelkową rewolucję

Pierwsza kawiarnia Costa Coffee połączona z Klubem Fikołki już otwarta

Jak zadowolić Zetkę w pracy? Pokolenie Z i jego oczekiwania
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.