Jak wyglądały zdjęcia ślubne popularnych gwiazd i celebrytów?
Ślub to dla wielu osób jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego starają się je zaplanować niemalże w każdym szczególe. Organizacja fotografa ślubnego to jedno z pierwszych zadań, z którymi mierzą się narzeczeni. Warto mieć swoją wizję reportażu ślubnego, by być w pełni usatysfakcjonowanym i zadowolonym z otrzymanego efektu. Szukacie inspiracji? Przygotowaliśmy dla Was przegląd. Zobaczcie, jak wyglądały zdjęcia ślubne popularnych gwiazd i celebrytów.
Sesje ślubne, znane również jako sesje plenerowe, odbywają się zazwyczaj po weselu, rzadziej w trakcie trwania przyjęcia. Celem takiej sesji jest uwiecznienie szczególnych chwil związanych z tym wyjątkowym wydarzaniem, a także piękna i miłości pary młodej.
Możliwość stworzenia niezapomnianych wspomnień i profesjonalnych zdjęć w wyjątkowym otoczeniu wymaga jednak kreatywności. Sesja może być zorganizowana w różnych lokalizacjach, takich jak romantyczny ogród, piękna plaża, malowniczy park, zabytkowy budynek lub inne miejsce, które ma dla pary szczególne znaczenie. A jak wyglądają sesje ślubne gwiazd? Oryginalnych pomysłów nie brakuje.
Stylowa sesja Małgorzaty Kożuchowskiej
Małgorzata Kożuchowska, znana wszystkim z takich seriali jak „Rodzinka” czy „M jak Miłość”, uznawana jest za polską ikonę stylu. Aktorka wyróżnia się nienaganną prezencją, ogromnym wyczuciem smaku, a każda stylizacja gwiazdy to istny „strzał w dziesiątkę”. Jej ślubna sesja jest kwintesencją jej stylu i stanowi potwierdzenie znanej maksymy, że piękno tkwi w prostocie.
Moda na pierwszym planie
Karolina Pisarek to znana na całym świecie modelka, dlatego też motywem przewodnim ślubu i wesela była oczywiście moda. „Fashion wedding” okazał się niezwykle efektownym wydarzeniem, zaś sami państwo młodzi prezentowali się niczym z bajki, co potwierdzają przepiękne zdjęcia. Tym co dodaje im wyjątkowego uroku są przede wszystkim uśmiechy na twarzach zakochanych.
- Zrobienie dobrej sesji ślubnej to sztuka, która wymaga nie tylko umiejętności technicznych, ale także wyczucia, empatii i zrozumienia pary. Komunikacja jest kluczem do sukcesu - słuchanie i rozmowa z parą przed sesją pomaga w zrozumieniu ich oczekiwań, pomysłów i osobowości, co pozwala na stworzenie spersonalizowanej sesji. – mówi Joanna Hoc–Kopiej z Dworu Korona Karkonoszy, miejsca, w którym odbyło się już ponad 750 wesel. – Wybór odpowiedniej lokalizacji odgrywa ogromną rolę w kreowaniu atmosfery i nastroju sesji. W sesji ślubnej niezwykle istotne są także detale. Kwiaty, obrączki, dekoracje - to elementy, które tworzą magię tego wydarzenia – dodaje.
Bardzo istotne jest miejsce wykonywania zdjęć ślubnych w szczególności, jeśli chodzi o zdjęcia plenerowe. Warto wykonać fotografie np. podczas zachodu słońca, wykorzystując tym samym piękne, naturalne oświetlenie.
Ślub w książęcym stylu
Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle był bez wątpienia jednym z najgorętszych wydarzeń 2018 roku. Na to wydarzenie Meghan, w zgodzie ze swoim gustem, wybrała minimalistyczną, klasyczną kreację, która zarazem stała się inspiracją dla kobiet na całym świecie. W tym samym charakterze wykonano również sesję ślubną, w której obok pary młodej stanęli członkowie królewskiej rodziny, co wzbudziło zachwyt wielu rodzin, a jednocześnie stało się inspiracją wielu ślubnych fotoreportaży.
Klasyka z pazurem
Gdy na Instagramie Agnieszki Kaczorowskiej pojawiło się jedno ze zdjęć ślubnych, które opatrzyła romantycznym podpisem: „Było piękniej niż w naszych najśmielszych marzeniach...” niemal 40 000 polubień świadczy o tym, że trudno się z tym nie zgodzić. Para młoda zdecydowała się na sesję ślubną w ukochanych Włoszech, których klimat uwieczniono na przepięknych fotografiach.
Sesje ślubne są niezwykłym sposobem pokazania miłości i szczęścia młodej pary. Zbiór niezapomnianych wspomnień zaklętych w pięknych fotografiach to pamiątka, do której para młoda będzie mogła wracać nie tylko podczas kolejnych rocznic, aby przypomnieć sobie ten wyjątkowy moment w swoim życiu.

„Zamień jednorazowe butelki na lepsze” – mały krok, realna zmiana. Kampania SodaStream prezentuje bąbelkową rewolucję

Pierwsza kawiarnia Costa Coffee połączona z Klubem Fikołki już otwarta

Jak zadowolić Zetkę w pracy? Pokolenie Z i jego oczekiwania
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii


Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Muzyka

Marta Wiśniewska: Konkurs Eurowizji jest odrobinę polityczny i tam są różne dziwne sytuacje. Mam jednak nadzieję, że Justyna Steczkowska rozwali system
Wokalistka zapewnia, że mocno kibicuje Justynie Steczkowskiej w drodze po zwycięstwo w 69. Konkursie Piosenki Eurowizji w Szwajcarii. I choć te zmagania mają drugie dno i nie zawsze liczą się tylko umiejętności wokalne reprezentantów poszczególnych krajów, to Marta Wiśniewska wierzy, że talent i potencjał polskiej gwiazdy będą ponad wszelkimi podziałami. Tancerka zaznacza też, że ona sama nie wzięłaby udziału w tym konkursie.
Konsument
Eksperci apelują do Ministerstwa Zdrowia o zmianę w polityce nikotynowej. Powinna lepiej chronić dzieci i młodzież

Wprowadzanie kolejnych zakazów w ustawie tytoniowej nie przyniesie spodziewanego rezultatu – oceniają lekarze i terapeuci pracujący z osobami uzależnionymi. Według nich należy osobno rozpisać działania rozwiązujące problem na poziomie osób dorosłych, które już palą, i te, które będą nakierowane na ochronę dzieci i młodzieży przed dostępem do wyrobów nikotynowych. Stowarzyszenie Jump93 wraz z przedstawicielami środowisk psychiatrycznych i zdrowia publicznego zaapelowało o systemowe podejście do polityki nikotynowej, z uwzględnieniem potencjału strategii redukcji szkód.
Prawo
Rząd planuje dalsze zmiany w opiece wczesnodziecięcej. Ma to pomóc odwrócić negatywne trendy demograficzne

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej prowadzi prekonsultacje dotyczące dalszych etapów reformy opieki wczesnodziecięcej i podkreśla, że jest to jedno z kluczowych zadań podjętych przez resort. Ma to pomóc w zatrzymaniu negatywnych trendów demograficznych. W 2024 roku w Polsce urodziło się 252 tys. dzieci, czyli o ponad 20 tys. mniej niż w poprzednim roku i najmniej w całym okresie powojennym.