Niezwykłe otulenie dla zmysłów. Poznaj must have domowego spa.

Agnieszka Kamila Nieroda
Talk&More Group
Ogrodnicza 5b
03-605 Warszawa
a.nieroda|talkandmore.pl| |a.nieroda|talkandmore.pl
606290505
www.talkandmore.pl
Ostatnio czas spędzamy głównie w domu. To dom stał się centrum naszych działań, ale również oazą bezpieczeństwa. To tutaj też odpoczywamy, regenerujemy się i dbamy o swoje samopoczucie. Warto więc szczególnie zadbać o nasz relaks, wprowadzając do przestrzeni „umilacze czasospędzania”. W tej roli doskonale sprawdzą się naturalne sojowe woski zapachowe i pachnące świecidła od KLAREKO. Nadadzą one wnętrzu niepowtarzalny aromat, jednocześnie ocieplając klimat. To zmysłowe „must have” tegorocznego sezonu jesienno-zimowego!
Naturalne, stopniowo uwalniające swój aromat sojowe woski KLAREKO skutecznie budują niepowtarzalny i zmysłowy klimat. Pozwalają stworzyć scenerię, w której można się w pełni zrelaksować, a także ukoić wszystkie zmysły. A Świecidło KLAREKO nie jest kolejną świecą sojową. To wyjątkowy ręcznie zrobiony czasoumilacz, który nada niepowtarzalny, ciepły klimat i aromat wnętrzu.
Ręcznie robione woski i świece zawierają tylko i wyłącznie naturalne olejki eteryczne, które z delikatnie wypełniają wnętrze niezwykle otulającym aromatem. W tym sezonie sprawdzą się rozgrzewające, korzenne aromaty cynamonu i goździków, przynoszący ukojenie zapach lawendy lub dodająca energii mięta - o tej porze roku również potrzebujemy aromatycznego pobudzenia. Podgrzewany wosk uwalnia swój zapach nawet przez 10 godzin, a świeca pali się aż 55 godzin, nie wydzielając przy tym żadnych substancji toksycznych.
Wegańskie, naturalne, wielozadaniowe
Sojowe woski KLAREKO można używać na wiele sposobów. Najpopularniejszy to podgrzewanie wosku w kominku zapachowym. Ale to nie jedyne jego zastosowanie! Można także po prostu położyć wosk na spodku lub w małej misce, albo postawić otwarty słoiczek. Wówczas wosk przez długi czas będzie uwalniał skrywane w sobie aromatyczne olejki. Dodatkowo, wkładając pachnący wosk do szafy czy garderoby, skutecznie zadbamy o świeżość ubrań.
Jaki są sekrety sojowych wosków i świec KLAREKO?
• ręcznie wykonane
• pachną wyłącznie naturalnymi olejkami eterycznymi
• nie zawierają i nie wydzielają żadnych toksycznych substancji - ich skład to tylko sojowy wosk i olejki eteryczne
• rozgrzany wosk nie parzy skóry
• rozlany wosk łatwo można usunąć z tkanin i mebli
• zużyty wosk można wykorzystać ponownie np. dokładając do świecy
Pozytywna energia, którą Marta i Karina (właścicielki marki) wkładają w każde Świecidło czy woski, uwalniać się będzie we wszystkich chwilach palenia.
Umilacze KLAREKO dostępne na www.kalreko.com

„Zamień jednorazowe butelki na lepsze” – mały krok, realna zmiana. Kampania SodaStream prezentuje bąbelkową rewolucję

Pierwsza kawiarnia Costa Coffee połączona z Klubem Fikołki już otwarta

Jak zadowolić Zetkę w pracy? Pokolenie Z i jego oczekiwania
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.