Normobaria dla sportu

Andrzej Bromski
Bromo
ul. Płowiecka 4/189
00-585 Warszawa
materialy.prasowedszkodowania|gmail.com| |materialy.prasowedszkodowania|gmail.com
510 139 576
www.bromo.pl
Sportowcy, aby zachować odpowiednią formę spędzają całe dnie na treningach. Dbają też przy tym o dietę, aby dostarczyć swojemu organizmowi wszystkie niezbędne dla niego składniki odżywcze. Niewiele osób jednak zdaje sobie sprawę z tego jak ważna dla sportowców jest regeneracja dzięki której mogą w pełni wykorzystywać swoje możliwości. Jeszcze mniej osób natomiast zdaje sobie sprawę jak odpowiednie dotlenienie przyśpiesza proces regeneracji. Coraz częściej więc, atleci w celu poprawienia swoich wyników korzystają z dobrodziejstw normobarii, bezinwazyjnej tlenoterapii.
Słaba regeneracja to nieefektywny trening
Profesjonalni sportowcy świetnie zdają sobie sprawę z faktu, który często omijany jest w rozmowach o zdrowym trybie życia. Mianowicie jak ważna w zachowaniu i poprawianiu kondycji i samopoczucia jest odpowiednia regeneracja. Odpoczywając, ładujemy baterie, dzięki czemu poprawia się jakość naszego treningu, a im lepsze treningi tym lepsze wyniki. Dlatego też coraz więcej sportowców inwestuje w regenerację. Komory normobaryczne grupy Ekonstal gwarantują użytkownikowi dużo szybszą regenerację zwiększając absorbcję tlenu w komórkach organizmu. Sesja w komorze normobarycznej wspomaga wydolność i wspiera walkę o coraz to lepsze sportowe wyniki.
Działanie oparte na tlenoterapii
Komory normobaryczne wyprodukowane przez grupę Ekonstal to technologia na najwyższym światowym poziomie. Zaprojektowane przez wykwalifikowanych inżynierów, dzięki panującej w ich wnętrzach jedynej w swoim rodzaju atmosferze, są idealnym rozwiązaniem dla osób chcących zadbać o odpowiednie dotlenienie swojego organizmu, ponieważ ich działanie opiera się w głównej mierze na tlenoterapii, metodzie niezwykle chwalonej przez osoby związane ze sportem oraz lekarzy. Ci drudzy coraz częściej zalecają skorzystanie z zalet normobarii, aby poprawić jakość swojego zdrowia.
Korzyści dla zdrowia
Jednak komory normobaryczne grupy Ekonstal to nie tylko gwarancja odpowiedniego dotlenienia organizmu. To przede wszystkim cała paleta korzyści dla zdrowia zarówno wyczynowych sportowców jak i dbających o siebie osób. Oprócz zwiększonej dwukrotnie (w porównaniu z atmosferą na zewnątrz) ilości tlenu wewnątrz komory, zadbano również o powietrze wzbogacone w wodór. – komentuje Piotr Chrzanowski, przedstawiciel grupy Ekonstal polskiego producenta bezpiecznych i certyfikowanych komór normobarycznych. Te czynniki, jak zapewniają lekarze, przyspieszają regenerację organizmu po wysiłku fizycznym i ogólnie wpływają na poprawę zdrowia. Wszystko to, a także podwyższona zawartość dwutlenku węgla znakomicie wpływa na poprawę wydolności organizmu, metabolizm, redukcję tkanki tłuszczowej, a także w końcu pomaga w leczeniu kontuzji. Normobaria daje niepodważalne i ciężko w inny sposób osiągalne korzyści dla zdrowia.
Kluczem w normobarii jest korzystanie z bezpiecznych, sprawdzonych i certyfikowanych urządzeń. Producentem w pełni wyposażonych i certyfikowanych komór normobarycznych jest w Polsce grupa Ekonstal. Zadbać o zdrowie i smukła sylwetke możemy w komorach: Normobaric w Łodzi, Normobarica w Dąbrowie Górniczej, Lifechamber we Wrocławiu, Normobarica Górki w Wiślicy, Normobaria w Pionkach, Normobaric Room w Osielsku, Normobaria Busko w Busku Zdroju, Normolife w Konstancinie-Jeziorna, Normobaric Clinic w Gdańsku i Normobaric life w Wysokiem (niedaleko Lublina). Wszystkie wymienione komory posiadają też znak CE, co oznacza, że spełniają wszystkie wymogi pod względem jakości i bezpieczeństwa. Dodatkowo technologie produkcyjne zbiorników produkowanych przez Ekonstal oparte są na wieloletnim doświadczeniu i kompetencji pracowników uczestniczących w procesie produkcyjnym i są gwarantem najwyższej jakości produkowanych komór normobarycznych.

„Zamień jednorazowe butelki na lepsze” – mały krok, realna zmiana. Kampania SodaStream prezentuje bąbelkową rewolucję

Pierwsza kawiarnia Costa Coffee połączona z Klubem Fikołki już otwarta

Jak zadowolić Zetkę w pracy? Pokolenie Z i jego oczekiwania
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.