Nowość marki Kuvings – zaskocz najbliższych przed świętami
Marka Kuvings, która do tej pory słynęła z profesjonalnych blenderów i wyciskarek do soków, lada moment będzie mogła pochwalić się kolejnym innowacyjnym produktem. To elektryczny wielofunkcyjny MultiGrill. Jego premiera odbędzie się jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, tak by mógł on znaleźć swoje miejsce pod niejedną choinką.
– Dzięki temu urządzeniu grillować można wszędzie i przez cały rok. Co więcej pasuje do każdej nowoczesnej kuchni, a jego wielofunkcyjność z pewnością przekona do siebie każdego, kto bardziej lub mniej lubi gotować – mówi Jarosław Zimnoch, właściciel firmy Domowe Sanatorium, która jest jedynym dystrybutorem marki Kuvings w Polsce.
Gotuje, dusi, smaży, piecze i grilluje…
...i chciałoby się dodać tańczy i recytuje, ale na tych pięciu podstawowych funkcjach poprzestańmy. Dania przygotowywane za pomocą MultiGrilla niezależnie od ich rodzaju są idealne.
– To proste w obsłudze urządzenie można przenieść w dowolne miejsce i zabrać ze sobą na wakacje. Precyzyjnie ustawia temperaturę i co ważne, tacki na których przygotowywane są potrawy można śmiało myć w zmywarce – dodaje Jarosław Zimnoch.
Kupując Kuvings Multigrill, klient otrzymuje w standardzie dwie płyty, ale w każdej chwili można zwiększyć jego funkcjonalność, dokupując cztery dodatkowe opcje. Dzięki nim poza tradycyjnymi stekami czy zapiekanymi warzywami na grillu można usmażyć naleśniki, zrobić prawdziwą włoską pizzę, usmażyć jajka lub upiec muffinki, ciasteczka, a nawet pączki.
Klientów zmylić może retro wygląd w stylu "New Retro Design", ale pod tym przebraniem kryje się innowacyjność umożliwiająca precyzyjne i wielofunkcyjne zastosowanie .
Doceniana marka
O tym, że Kuvings to marka sama w sobie świadczyć może kolejny, piąty już Laur Konsumenta, przyznany w kategorii wyciskarek. To rzetelne, wielokanałowe badanie opinii polskich użytkowników. Przeprowadzane na grupie minimum 1000 respondentów, już od 14 lat stanowi jeden z najbardziej wiarygodnych wyznaczników popularności i uznania marek.
– Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, które pokazuje nie tylko popularność marki, ale co najważniejsze jakość. Liczymy na to, że również MultiGrill zostanie w przyszłości doceniony przez konsumentów – mówi Jarosław Zimnoch.

Nakręć mile, nie promile. Rusza dziewiąta edycja kampanii Trzymaj Pion

Każda Puszka Cenna wspólnie z Żabka Polska edukowała na temat systemu kaucyjnego na wrocławskim Placu Solnym

„Zamień jednorazowe butelki na lepsze” – mały krok, realna zmiana. Kampania SodaStream prezentuje bąbelkową rewolucję
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Podróże

Beata Pawlikowska: Babia Góra to jest teraz moje ulubione miejsce w Polsce. Jest w niej coś magicznego, więc marzę o tym, żeby tam wrócić
Podróżniczka przyznaje, że majowa wyprawa na Babią Górę mimo kiepskiej pogody okazała się niezwykle ekscytującą przygodą. W prognozach na ten dzień miało być 20 stopni ciepła i dużo słońca, natomiast kiedy wyszła na szlak, padał deszcz, deszcz ze śniegiem i grad, a termometry pokazywały zaledwie kilka stopni powyżej zera. Beata Pawlikowska cieszy się jednak, że nie zniechęciła się taką aurą, bo ta wędrówka zadziałała na nią niezwykle kojąco.
Ochrona środowiska
Przebywanie w lesie pozytywnie wpływa na zdrowie. Kąpiele leśne stają się coraz popularniejsze

Zażywanie kąpieli leśnych ma pozytywne oddziaływanie na zdrowie człowieka, zarówno w aspekcie psychicznym, jak i w zakresie wzmacniania układu odpornościowego. Badania naukowe wykazały między innymi, że taka forma odpoczynku przyczynia się do zwiększenia produkcji i aktywności podstawowych komórek układu immunologicznego, spełniających ważną rolę w walce z wirusami i nowotworami. Polacy coraz lepiej zdają sobie sprawę z tego dobroczynnego wpływu, dlatego rośnie popularność kąpieli leśnych.
Podróże
Dorota Gardias: Jeżeli w wakacje chcemy mieszkać w luksusowym hotelu, korzystać ze SPA i jeść na mieście, to na pewno będzie drogo. Za niewielkie pieniądze również można się świetnie bawić

Pogodynka przyznaje, że bardzo ceni sobie czas spędzony z bliskimi, kontakt z naturą i zdrowy styl życia. Poza tym jest lokalną patriotką, dlatego też tegoroczny urlop postanowiła spędzić w swoich rodzinnych stronach – na Roztoczu, by jeszcze bardziej poznać tę niezwykle urokliwą część Polski. Dorota Gardias uważa, że można dobrze się bawić, korzystać z atrakcji i przywieźć z wyjazdu wiele niezapomnianych wrażeń, nie wydając na to majątku. Tym razem zaplanowała spływy kajakowe, jazdę konno, rowerowe wyprawy oraz podążanie śladami historii. Gdyby trzeba było spać pod namiotem, nie miałaby nic przeciwko.