Odlotowe ostatki karnawałowe w pilskim hangarze
Miasto Piła wraz z Aeroklubem Ziemi Pilskiej zapraszają na niezapomniane wydarzenie, które odbędzie się w 10 lutego br. w hangarze samolotowym. To będzie dzień pełen ekscytujących atrakcji, fascynujących lotów i roztańczonych chwil dla całych rodzin. To także ostatni weekend karnawału, więc świętujmy go hucznie!
Program wydarzenia:
14:00 - Otwarcie Imprezy w Hangarze Samolotowym.
Wśród atrakcji dla rodzin z dziećmi:
- Warsztaty Modelarskie
- Loty Szybowcowe / Samolotowe
- Dmuchane Zamki
- Animatorzy i zabawy ruchowo-integracyjne
- Malowanie Twarzy
- Zabawa Taneczna z Grupą Beezone
Zakończenie Imprezy dla najmłodszych o godzinie 18:00
Od 19:00 zapraszamy na odlotową potańcówkę z DJ-em Timkiem.
Na gości imprezy czekają:
- zabawa taneczna niemal do białego rana
- ogrzewana przestrzeń w hangarze i koksowniki na zewnątrz
- gastronomia
- wystawa samolotów
A także…. koncert gwiazdy wieczoru, Ewy Kryzy – piosenkarki znanej z programu TVP 2 „Rolnik Szuka Żony”.
Wstęp bezpłatny.
Serdecznie zapraszamy!

„Zamień jednorazowe butelki na lepsze” – mały krok, realna zmiana. Kampania SodaStream prezentuje bąbelkową rewolucję

Pierwsza kawiarnia Costa Coffee połączona z Klubem Fikołki już otwarta

Jak zadowolić Zetkę w pracy? Pokolenie Z i jego oczekiwania
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.