Komunikaty PR

Rok Tygrysa 2022 - limitowany scyzoryk Victorinox "Huntsman Year of Tiger".

2022-01-04  |  07:00
Biuro prasowe
Kontakt

Bartłomiej Pałubicki
Rebell Concept

Mokotowska 43/206
00-551 Warszawa
bartlomiej|rebellconcept.pl| |bartlomiej|rebellconcept.pl
888467071
www.rebellconcept.pl

Łowca Roku 2022 - wyjątkowy, imponujący i funkcjonalny. Najnowszy scyzoryk Victorinox z serii „Huntsman Year of” z Tygrysem to gratka dla kolekcjonerów. Majestatyczny gadżet z limitowanej edycji upamiętnia osoby urodzone w chińskim Roku Tygrysa. Dotyczy osób, które urodziły się w latach: 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998 i 2010. Kolejne charyzmatyczne Tygrysy urodzą się w 2022. W kulturach wschodu cechuje się go namiętnością, siłą i pewnością siebie. Wrażliwy, czasami nie ufny, ale zawsze gotowy do działania.

Wypełniony cechami tego potężnego kota, który jest zawzięty, odważny i potężny – to scyzoryk, który radzi sobie zarówno z przycinaniem nici, jak i piłowaniem drewna czy otwieraniem wina. Dopracowany, oszałamiający design i pudełko prezentacyjne sprawiają, że Huntsman Year of the Tiger 2022 jest idealnym prezentem i pożądanym przedmiotem kolekcjonerskim.

Wyprodukowany w Szwajcarii scyzoryk z 16 narzędziami. Limitowana edycja obejmująca zaledwie 8000 numerowanych sztuk na całym świecie.

 

Narzędzia:

- ostrze, duże

- ostrze, małe

- otwieracz do puszek

- śrubokręt 3 mm

- otwieracz do kapsli

- śrubokręt 6 mm

- przyrząd do zdejmowania izolacji

- rozwiertak, szpikulec i szydło

- nożyczki

- piła do drewna

- hak wielofunkcyjny

- kółko do kluczy

- korkociąg

- SIM card pin

 

Wysokość 21 mm

Długość 91 mm

Waga 99 g

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Rebell Concept
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Styl życia ‘Eko-Mural’ w mieście Murali Biuro prasowe
2024-07-03 | 07:00

‘Eko-Mural’ w mieście Murali

Fundacja Pracownicza Grupy VKR w 2023 roku w ramach programu „Zdrowe nawyki” wsparła wykonanie największego muralu w Namysłowie. Projekt ten powstał dzięki
Styl życia Wielorazowa torba – czy to już nawyk Polaków? 43% ma ją zawsze przy sobie
2024-07-02 | 18:00

Wielorazowa torba – czy to już nawyk Polaków? 43% ma ją zawsze przy sobie

43% Polaków zawsze ma przy sobie wielorazową torbę na zakupy, prawie ¼ korzysta z niej często, bo 3 razy w tygodniu, od czasu do czasu (raz w tygodniu) pamięta o niej ponad 14%.
Styl życia Let’s colour Centrum Zdrowia Dziecka!
2024-07-02 | 13:35

Let’s colour Centrum Zdrowia Dziecka!

Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie jest jedną z największych placówek medycznych dla małych pacjentów w Polsce. To miejsce szczególne na mapie naszego

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Ochrona środowiska

Rośnie liczba producentów ekologicznych zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii. Wciąż jednak jest to ułamek produkcji rolnej

Rolnictwo i hodowla zwierząt to jedna z głównych przyczyn wycinki lasów na świecie, utraty bioróżnorodności i największy emitent metanu. Sektor ten pochłania ogromne zasoby wody i odpowiada w dużym stopniu za zanieczyszczenie gleby. Ekspansja rolnictwa przyczynia się więc do zmian klimatu, a jednocześnie sektor boleśnie odczuwa ich skutki, co odbija się na produkcji rolnej. Zdaniem naukowców transformacja ekologiczna rolnictwa jest dziś koniecznością w walce z postępującymi niekorzystnymi zmianami klimatycznymi.

Ochrona środowiska

Radykalne formy protestów klimatycznych mogą mieć wpływ na spadek poparcia społecznego dla działań na rzecz klimatu. Najmniej akceptowalne blokady dróg czy niszczenie obrazów

Aktywiści klimatyczni coraz częściej wykorzystują pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie, aby podnieść ekologiczną świadomość społeczeństwa. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu George’a Masona wykazały, że niektóre z ich działań, jak np. marsze i protesty okupacyjne, są postrzegane jako bardziej akceptowalne niż na przykład blokady dróg czy niszczenie obrazów. To sugeruje, że forma protestu może więc wpłynąć na to, jak bardzo ludzie popierają postulaty głoszone przez protestujących, ale wymaga to dalszych badań.