Komunikaty PR

Rower a nawierzchnia, czyli jak znaleźć idealne połączenie? Zainspiruj się marką

2023-09-18  |  14:00

Rower to coraz chętniej wybierany środek transportu, ale też sposób na aktywność fizyczną czy krajoznawcze wycieczki. Zanim jednak wyruszysz w podróż, pamiętaj, że jazda musi sprawiać Ci przyjemność, być komfortowa oraz bezpieczna. Żeby tak się stało, potrzebujesz odpowiednio dobranego roweru! Najlepiej takiego, który będzie spełniał Twoje indywidualne potrzeby, ale przede wszystkim, będzie dopasowany do podejmowanej przez Ciebie aktywności i nawierzchni, po której będziesz jeździć. Marka STORM radzi.

Nie ma lepszej okazji na skorzystanie z rowerowego dobrodziejstwa niż trwający sezon. W tym czasie chętnie wybieranym kierunkiem jest północ Polski. Nad morzem lub na mazurach świetnie sprawdzą się rowery trekkingowe (także te w wersji elektrycznej). Średnia szerokość opon sprawia, że nadają się na jazdę po ścieżkach rowerowych, ale też po szutrze. Wyposażone w bagażnik, błotniki oraz oświetlenie będą idealne na długie trasy z podziwianiem przyrody w tle. W razie potrzeby możesz zamontować na nich sakwy, w których pomieścisz wszystkie potrzebne rzeczy. 

Do wycieczek rowerowych zachęca również górski krajobraz. Pełen wzniesień, trudny teren to warunki stworzone do jazdy na MTB lub E-MTB. Wytrzymała konstrukcja, amortyzacja, a co najważniejsze szerokie opony, gwarantują odpowiednią przyczepność nawet na nierównej drodze. Rowery górskie zostały zaprojektowane w taki sposób, by zachować pochyloną pozycję, która jest optymalna do jazdy po wymagających trasach.

Jeśli nie chcesz ograniczać się do konkretnego rodzaju nawierzchni i wolisz bardziej uniwersalny model – postaw na gravela. Nowość marki STORM to rower szybszy od górskiego, który przypadnie do gustu wszystkim tym, dla których trekking to za mało. Komfort i stabilność na zakrętach wynikająca z typowo sportowej pozycji to tylko niektóre z jego zalet. Doświadcz przyjemności z jazdy bez względu na teren, po którym będziesz się poruszać.

 

 

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Styl życia SYLWESTER LAST MINUTE. Jak zaplanować sylwestrowy wypad w jeden dzień? Biuro prasowe
2024-12-31 | 14:15

SYLWESTER LAST MINUTE. Jak zaplanować sylwestrowy wypad w jeden dzień?

Większość z nas ma już określone plany na sylwestra, ale niektórzy, zastanawiają się dopiero w ostatniej chwili, jak spędzić ostatnią noc w roku. Wyjazd last minute w tym
Styl życia BRAK ZDJĘCIA
2024-12-30 | 09:00

MP3 | Stres Polaków. 75% zmaga się z napięciem każdego tygodnia

Stres dotyka niemal każdego z nas. Aż 95% osób aktywnych zawodowo odczuwa napięcie w pracy. Taki sam odsetek Polaków twierdzi, że stresujące jest ich życie prywatne. Niemalże identyczna jest też częstotliwość stresu
Styl życia Nowy Rok w harmonii z naturą – ekologiczne postanowienia na 2025
2024-12-27 | 10:20

Nowy Rok w harmonii z naturą – ekologiczne postanowienia na 2025

Każdego roku mierzymy się z coraz większymi zagrożeniami związanymi z degradacją środowiska. Zmiany klimatyczne, zanieczyszczenie powietrza, wód i gleby oraz nadmierne zużycie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Film

Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani

Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Problemy społeczne

W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania

Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.