Komunikaty PR

Świąteczne bingo

2021-12-20  |  15:00
Biuro prasowe

Czy w tegoroczne Boże Narodzenie uda nam się zasiąść do wspólnego stołu całą rodziną? Z tymi rozgadanymi wujkami, wścibskimi ciotkami i marudzącymi kuzynami, od których pandemia już tak nas oddaliła, że gotowi jesteśmy im wybaczyć każde irytujące pytanie, byle razem poświętować? Jeśli tak, to zobacz, ile pól uda Ci się skreślić w świątecznym bingo od Le Grand Noir.

Słowo „magia” tak przykleiło się do świąt, że stało się wręcz utartym zwrotem. Magiczne chwile, magiczny moment, magia w sercach, magia pierwszej gwiazdki na wieczornym niebie… Ale co zobaczymy, uchylając tę magiczną kurtynę? Czego doświadczymy, gdy bliscy wytypują właśnie nas na organizatora czy organizatorkę dorocznego spotkania? Oto scenariusz.

Na pewno to nie renifery świętego Mikołaja przemierzać będą wzdłuż i wszerz centra handlowe w poszukiwaniu obowiązkowych prezentów dla wszystkich gości. To nie bliscy kuzyni jeleni (a może jednak?) odstoją swoje w kolejkach do kas hipermarketów. To tylko nasze godziny w kuchni spędzone na lepieniu uszek i doprawianiu bigosu, będą mogły konkurować z tymi, które zaliczymy z odkurzaczem i pronto w dłoni! Tak, najwyraźniej magia może się wiązać z nieoczywistymi przyjemnościami!

Jeśli znajdziesz się w gronie szczęśliwców, którzy nie wylosowali w tym roku złotego losu na organizację wigilijnej wieczerzy, to zapewne czeka Cię wycieczka do bliskich. Przyjście na gotowe jest zdecydowanie przyjemniejszą perspektywą, choć wiąże się z pewnymi wyzwaniami. Szczególnie, gdy ostatnie święta spędziłeś/aś na wideokonferencjach, na których to, kiedy ciotka zapytała 17 raz o Twoją sympatię, mogłeś/aś wcisnąć klawisz „mute”, bądź udawać, że pędzący na saniach Święty Mikołaj, właśnie zakłócił pracę dostawcy Twojego internetu. Teraz czeka Cię to na żywo. Jak zareagujesz? Przypuszczamy, że nawet jeśli bardzo tęsknisz za rodziną dalszą i bliższą to na pewno, aż „miło” Ci będzie posłuchać, jak przy rodzinnym stole padają coraz to bardziej krępujące pytania.

Nie trać jednak dobrego humoru i podziękuj tym, którzy daleko stąd i dawno temu wymyślili... wino. Ono, we wszechobecnym i wzmożonym rozgardiaszu, pozwoli nam złapać oddech i dystans do wielu spraw. Skorzystaj ze świątecznego bingo firmowanego przez Czarną Owcę. Sympatyczna parzystokopytna nie owijając niczego w (ba)wełnę idealnie wprowadzi nas w niezobowiązujący klimat świątecznych pogaduszek. Skreślając kolejne pola na planszy, masz prawo wznieść toast kieliszkiem Le Grand Noir Merlot,  świeżym i złożonym winem oferującym charakterystyczne nuty morwy i śliwki połączone z domieszką wiśni i truskawki. W ten oto sposób odświeżający boski trunek i nieco zwietrzałe rodzinne powiedzonka i konstatacje wprawią Cię w pogodny nastrój. Twój magiczny zestaw na święta to zatem: ołówek, kieliszek, i bingo!

O marce Le Grand Noir:
Wino Le Grand Noir jest idealnym ucieleśnieniem idei, że bycie „czarną owcą”, czyli podążanie własną drogą, wbrew utartym schematom, jest inspirujące, a owoce takiego podejścia mogą okazać się zaskakująco dobre. Tak, jak w przypadku wina Le Grand Noir, stworzonego przez Roberta Josepha oraz mistrza winiarskiego Hugh Rymana, którzy postanowili pójść wbrew utartym schematom i stworzyć wino o buntowniczej duszy, przełamujące klasyczny smak wielowiekowych tradycji winiarskich Francji świeżym i zaskakującym podejściem znanym z win z Nowego Świata.

Kontakt z mediami:
Karolina Kraśnicka
karolina.krasnicka@lbrelations.pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Styl życia ‘Eko-Mural’ w mieście Murali Biuro prasowe
2024-07-03 | 07:00

‘Eko-Mural’ w mieście Murali

Fundacja Pracownicza Grupy VKR w 2023 roku w ramach programu „Zdrowe nawyki” wsparła wykonanie największego muralu w Namysłowie. Projekt ten powstał dzięki
Styl życia Wielorazowa torba – czy to już nawyk Polaków? 43% ma ją zawsze przy sobie
2024-07-02 | 18:00

Wielorazowa torba – czy to już nawyk Polaków? 43% ma ją zawsze przy sobie

43% Polaków zawsze ma przy sobie wielorazową torbę na zakupy, prawie ¼ korzysta z niej często, bo 3 razy w tygodniu, od czasu do czasu (raz w tygodniu) pamięta o niej ponad 14%.
Styl życia Let’s colour Centrum Zdrowia Dziecka!
2024-07-02 | 13:35

Let’s colour Centrum Zdrowia Dziecka!

Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie jest jedną z największych placówek medycznych dla małych pacjentów w Polsce. To miejsce szczególne na mapie naszego

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Ochrona środowiska

Rośnie liczba producentów ekologicznych zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii. Wciąż jednak jest to ułamek produkcji rolnej

Rolnictwo i hodowla zwierząt to jedna z głównych przyczyn wycinki lasów na świecie, utraty bioróżnorodności i największy emitent metanu. Sektor ten pochłania ogromne zasoby wody i odpowiada w dużym stopniu za zanieczyszczenie gleby. Ekspansja rolnictwa przyczynia się więc do zmian klimatu, a jednocześnie sektor boleśnie odczuwa ich skutki, co odbija się na produkcji rolnej. Zdaniem naukowców transformacja ekologiczna rolnictwa jest dziś koniecznością w walce z postępującymi niekorzystnymi zmianami klimatycznymi.

Ochrona środowiska

Radykalne formy protestów klimatycznych mogą mieć wpływ na spadek poparcia społecznego dla działań na rzecz klimatu. Najmniej akceptowalne blokady dróg czy niszczenie obrazów

Aktywiści klimatyczni coraz częściej wykorzystują pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie, aby podnieść ekologiczną świadomość społeczeństwa. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu George’a Masona wykazały, że niektóre z ich działań, jak np. marsze i protesty okupacyjne, są postrzegane jako bardziej akceptowalne niż na przykład blokady dróg czy niszczenie obrazów. To sugeruje, że forma protestu może więc wpłynąć na to, jak bardzo ludzie popierają postulaty głoszone przez protestujących, ale wymaga to dalszych badań.