W Centrum Handlowym Rondo powstała strefa selfie!
Valkea Media
Ficowskiego 15
01-747 Warszawa
jzelazinska|valkea.com| |jzelazinska|valkea.com
731 111 944
https://valkea.com/
Kolorowe, zwariowane akcesoria oraz siedem niezwykłych przestrzeni do robienia zdjęć czeka na klientów Centrum Handlowego Rondo. Aby wejść do strefy wystarczy okazać paragon z jednego ze sklepów na terenie centrum o wartości minimum 10 zł. To prawdziwa gratka dla fanów mediów społecznościowych.
Miejsca takie, jak Instaroom w Centrum Handlowym Rondo z powodzeniem funkcjonują już na całym świecie. Chętnie odwiedzają je użytkownicy Instagrama, TikToka albo po prostu miłośnicy niecodziennych zdjęć. Teraz taką atrakcję zyskali również mieszkańcy Bydgoszczy.
Strefę Instaroom można odwiedzić w dniach 12-20 marca (z wyłączeniem 14.03.2021) w godz. 10.00-20.00. Do dyspozycji klientów jest aż 7 przestrzeni prezentujących różne aranżacje. Odwiedzający mogą zrobić sobie selfie na tle olbrzymich słodyczy, barwnych graffiti, basenu z kulkami oraz wielu innych nietypowych scenerii. Nie brakuje również tematycznych rekwizytów, które nie tylko ożywią zdjęcia, ale dodadzą też im trochę humoru.
„W Centrum Handlowym Rondo staramy się wprowadzać rozwiązania, które umilą klientom zakupy, a jednocześnie pozwolą ciekawie spędzić czas z rodziną czy przyjaciółmi. Strefa Instaroom będzie właśnie takim miejscem, a przy okazji zapewni odwiedzającym odrobinę dobrej zabawy. Cieszymy się, że nasi klienci zyskali tak ciekawą atrakcję i wierzymy, że pomysł ten spotka się z zainteresowaniem mieszkańców Bydgoszczy i okolic” – mówi Magdalena Piechna, Head of Portfolio Management, Cromwell Property Group, właściciel Centrum Handlowego Rondo.
Zdjęcia w strefach selfie mogą sobie zrobić klienci, którzy dokonają zakupu za minimum 10 zł w sklepach, na stanowiskach wolnostojących na terenie Centrum Handlowego Rondo i w hipermarkecie Auchan. Aby odebrać bilet wstępu należy się zgłosić z paragonem do Punktu Obsługi Promocji Instaroom i zarejestrować dowód zakupu. Za każdy paragon przysługuje jedna nagroda w postaci zaproszenia do Instaroomu.
W związku z obowiązującymi w kraju obostrzeniami sanitarnymi organizator wystawy zadbał o bezpieczeństwo odwiedzających i wprowadził procedury chroniące ich zdrowie. Wszystkie aranżacje są regularnie dezynfekowane, a na wystawie w jednym czasie może przebywać maksymalnie 5 osób. Szczegóły na temat promocji oraz obowiązujących zasad bezpieczeństwa można znaleźć w regulaminie znajdującym się w Punkcie Obsługi Promocji.
SYLWESTER LAST MINUTE. Jak zaplanować sylwestrowy wypad w jeden dzień?
MP3 | Stres Polaków. 75% zmaga się z napięciem każdego tygodnia
Nowy Rok w harmonii z naturą – ekologiczne postanowienia na 2025
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Film
Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani
Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Problemy społeczne
W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania
Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.