Komunikaty PR

Zabierz mamę do Galerii Młociny – niech ten dzień będzie wyjątkowy!

2023-05-26  |  12:00

Chcesz sprawić mamie przyjemność? Zabierz ją do Galerii Młociny! Z okazji Dnia Mamy warszawskie centrum proponuje paniom odrobinę relaksu i zabawy w rodzinnym gronie – w końcu dla każdej mamy cenniejszy od drogich prezentów jest wspólnie spędzony czas z bliskimi.

Nie ma piękniejszego widoku niż uśmiech na twarzy mamy w dniu jej święta. W piątek, 26 maja, warszawska Galeria Młociny stanie się świątynią rodzinnej rozrywki – na mamy z dziećmi czekać będą m.in. wielkoformatowe gry 3D, w tym znane i lubiane: statki, kółko i krzyżyk oraz Jenga. W międzyczasie do tańca i zabawy zachęcać przybyłych będzie niezawodna Anna Jujka – choreografka, tancerka i nauczycielka hip-hopu.


Poszukującym odpoczynku Galeria Młociny poleca odwiedziny w jednej z kawiarni, kręgle czy seans filmowy w Multikinie. Miła niespodzianka czekać będzie również na panie, które w sobotę zrobią zakupy za min. 30 zł i w podanych godzinach zgłoszą się do strefy relaksacyjnej przed Galerią – będą one mogły wymienić paragon na dowolną, bezpłatną atrakcję: relaksacyjny masaż, spotkanie z wróżką lub pamiątkowy portret. 200 pierwszych pań otrzyma również miły upominek – grządki kwiatów w prezencie.


Okazji do zabawy i wspólnego spędzenia czasu nie zabraknie też w sobotę, 27 maja. Będzie to dzień Kreatywnych Warsztatów dla mam i dzieci, zorganizowanych z Fundacją Jestem Mamą. Spotkanie odbędzie się w godzinach 13:00-18:00. Jednocześnie, chętni nadal będą mogli korzystać z wielkoformatowych gier.

Po takim weekendzie uśmiech na twarzy mamy pozostanie na długo!

 


Więcej informacji o Dniu Matki w Galerii Młociny oraz innych planowanych wydarzeniach znaleźć można na stronie: www.galeriamlociny.pl/events.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Styl życia Bania Fest 2023 w Krapkowicach Biuro prasowe
2023-09-28 | 07:00

Bania Fest 2023 w Krapkowicach

Krapkowice po raz kolejny podejmą rekordowe wyzwanie z dynią w roli głównej! Już za kilka dni na stadionie miejskim w Otmęcie rozpocznie się coroczny Festiwal Dyni w Sercu
Styl życia Co mówią o Tobie modne kolory, którymi się otaczasz w domu?
2023-09-27 | 12:00

Co mówią o Tobie modne kolory, którymi się otaczasz w domu?

Kolor to coś więcej niż wrażenie wizualne. Barwy mogą wiele powiedzieć o naszej osobowości i charakterze. Nawet z pozoru banalna rzecz - wybór koloru poduszek ozdobnych do salonu czy
Styl życia Adam Knop, król wrotek, spróbuje pobić Rekord Polski!
2023-09-27 | 07:00

Adam Knop, król wrotek, spróbuje pobić Rekord Polski!

Znany pro skater, Adam Knop, podejmie próbę pobicia Rekordu Polski na najdłuższy skok w dal na wrotkach z wyskoczni! Już 30 września na Stadionie Lecha Poznań Król

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Gwiazdy

Aneta Glam-Kurp: Za Caroline Derpienski ktoś stoi i nią steruje, żeby zrobić z niej maszynkę do pieniędzy. Uznali, że można sobie kpić z Polaków i wpychać im bzdury o Miami

Znana z programu „Żony Miami” Aneta Glam-Kurp od jakiegoś czasu jest w medialnym konflikcie z Caroline Derpienski. Mieszkanki Florydy nie szczędzą sobie słów krytyki. Zdaniem Glam-Kurp popularna ostatnio influencerka świadomie kłamie, a swoimi wypowiedziami prowokuje, bo ma w tym jakiś określony cel. Co więcej według niej Derpienski tylko pozornie gra pierwsze skrzypce. Z tyłu dyryguje nią ktoś dużo mądrzejszy.

Farmacja

Ryzyko śmierci z powodów anestezjologicznych jest dziś praktycznie zerowe. W szpitalach rośnie jednak liczba zakażeń i powikłań pooperacyjnych

Dzięki wyśrubowanym standardom wypracowywanym w ostatnich dekadach anestezjologia jest dziś jedną z najbezpieczniejszych dziedzin medycyny. Mimo to problem powikłań okołooperacyjnych narasta z powodu rosnącej liczby zakażeń szpitalnych. To zaś drastycznie pogarsza rokowania pacjentów po zabiegach operacyjnych. – Trzy obszary, w których bezpieczeństwo pacjenta i optymalizacja leczenia może być poprawiona, to właśnie zakażenia, prawidłowa farmakoterapia i prawidłowa diagnostyka obrazowa – wskazuje anestezjolog, prof. Janusz Andres. Jak podkreśla, potrzebna jest dyskusja ekspertów różnych specjalizacji, która przyczyniłaby się do rozwiązania obecnych problemów i ogólnej poprawy bezpieczeństwa hospitalizowanych pacjentów.