Znamy datę otwarcia Hulakula! Centrum rozrywki zaprasza już od 15 czerwca
Good One PR
ul. Edwarda Jelinka 38
01-646 Warszawa
ilona.rutkowska|goodonepr.pl| |ilona.rutkowska|goodonepr.pl
+ 48 796 996 259
www.goodonepr.pl
Po niemal trzymiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią, warszawskie centrum rozrywki Hulakula 15 czerwca br. (poniedziałek) powita na nowo gości. Dzięki poluzowaniu kolejnych obostrzeń parki rozrywki oraz sale zabaw mogą działać od 6 czerwca br. Właściciele Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta zadecydowali jednak, że rozpoczną pracę w nowej rzeczywistości kilka dni po wyznaczonej przez Rząd dacie. Wszystko po to, by korzystanie z tego miejsca było jeszcze bardziej bezpieczne.
Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta zlokalizowane na warszawskiej Pradze to jedno z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Warszawie. Poza bowlingiem do dyspozycji gości jest tam bilard, parkiet na 2 tys. osób, trzy bary, nowoczesne sale konferencyjno-klubowe, restauracja, a także plac zabaw oraz letni ogródek restauracyjny z placem zabaw na świeżym powietrzu. W związku z pandemią koronawirusa Hulakula musiała całkowicie zawiesić działalność rozrywkową w marcu br. Po blisko trzymiesięcznej przerwie miejsce ponownie otworzy się już 15 czerwca (poniedziałek).
Co zmieni się w funkcjonowaniu Hulakula?
W najbliższym czasie goście nie będą mogli bawić się na dyskotekach, nie odbędą się także żadne imprezy masowe, a na Sali zabaw dzieci nie skorzystają z ulubionego basenu z kulkami. Jednak centrum rozrywki planuje inne aktywności i zapewnia, że robi wszystko, aby korzystanie z Hulakula było bezpieczne. – Przed wejściem do centrum rozrywki goście będą proszeni o zdezynfekowanie rąk, każdego będzie czekał obowiązkowy pomiar temperatury w celu wychwycenia osób z podwyższoną temperaturą ciała. Na terenie centrum, poza strefą bowlingową, restauracyjną i bilardową, obowiązkowo należy zakrywać nosa i ust, zalecamy także zachowanie dystansu społecznego – informuje Magdalena Czerwonka, manager centrum rozrywki Hulakula. – Prosimy naszych gości o przestrzeganie nowych zasad reżimu sanitarnego, abyśmy wszyscy mogli bawić się i pracować w bezpiecznym środowisku – dodaje. Zmianie ulegają także godziny otwarcia Hulakula: centrum będzie czynne codziennie w godzinach 12:00 - 24:00, a plac zabaw w godzinach 12:00 - 20:00.
Rozrywka w nowym reżimie sanitarnym
Zmianie ulega korzystanie ze strefy bowlingowej. Zajęty będzie co drugi tor, chyba, że rezerwacji dokonują członkowie rodziny, bądź osoby zamieszkujące to samo gospodarstwo domowe – wtedy mogą grać na sąsiadujących torach. – Kręgielnia to miejsce chętnie odwiedzane przez gości Hulakula. W tym szczególnym czasie dołożymy wszelkich starań, aby rozgrywki były bezpieczne. Dedykowani pracownicy każdorazowo po zakończeniu gry będą dezynfekować całe stanowiska bowlingowe: stoliki, klawiatury, a także kule. Dodatkowo od poniedziałku 15 czerwca wprowadzamy zakaz przenoszenia kul między torami. Niezmiennie obuwie bowlingowe będzie dezynfekowane po każdorazowym użyciu – podkreśla. Podobne zasady obowiązują w strefie bilardowej. Co drugi stół będzie wolny, a sprzęt do gry (kije i bile) będzie wydawany w recepcji. Do skorzystania z automatów do gier niezbędne będą jednorazowe rękawiczki, a maszyny będą regularnie dezynfekowane.
Bezpieczna zabawa najmłodszych
Wielu rodziców oraz ich pociech z niecierpliwością czekało na otwarcie sali i wewnętrznych placów zabaw. Podobnie jak parki rozrywki mogą one działać od 6 czerwca br. To świetna wiadomość dla dzieci spragnionych ruchu i zabawy. Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta w swoim nowoczesnym centrum posiada ogromne zaplecze dla najmłodszych – z mnóstwem zjeżdżalni, torów przeszkód, stref do kreatywnej zabawy i rozwoju. Od poniedziałku Hulakula zaprasza do swojej sali zabaw, ale prosi o zachowanie szczególnych zasad bezpieczeństwa. – Przed wejściem do sali zabaw rodzice i opiekunowie będą proszeni o wypełnienie oświadczenia nt. stanu zdrowia swojego dziecka, zdezynfekowanie dłoni oraz zakrycie ust i nosa. Otrzymają także ochraniacze na buty, w których należy poruszać się w strefie przeznaczonej do zabawy. Dzieci po wejściu na plac zabaw będą proszone o zdjęcie butów, zmianę skarpetek na czyste oraz umycie dłoni mydłem i wodą – informuje Magdalena Czerwona z Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta. Bezpieczna i zdrowa zabawa od zawsze była priorytetem dla właścicieli tego miejsca. Świadczy o tym m.in. wykwalifikowana kadra, dbałość o czystość oraz zapewnienie oddzielnej toalety do użytku dzieci i rodziców. Codziennie od 15:00 do 15:30 sala zabaw będzie wyłączona z użytku na czas dezynfekcji. W czasie przerwy technicznej wszyscy goście zobowiązani są do opuszczenia terenu placu zabaw, bez utraty ważności zakupionych biletów wstępu.
Szczegóły dotyczące funkcjonowania centrum rozrywki po ponownym otwarciu znajdują się na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych centrum. O nowych zasadach gości będą informować pracownicy. Na ten moment nie wprowadzono limitu osób, jednak właściciele zastrzegają sobie możliwość odmówienia wstępu w przypadku dużego ruchu.

Pierwsza kawiarnia Costa Coffee połączona z Klubem Fikołki już otwarta

Jak zadowolić Zetkę w pracy? Pokolenie Z i jego oczekiwania

Firma eventowa jako partner w organizacji eventów
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Gwiazdy

Wiktor Dyduła: W domu rodzinnym zawsze podtrzymywaliśmy tradycję śmigusa-dyngusa. Teraz widzę, że w miastach już zanika ten zwyczaj
Zdaniem wokalisty śmigus-dyngus może dostarczyć sporo radości, ale też być powodem kłótni, chociażby w momencie, kiedy nie wszyscy godzą się na taką zabawę. Nie ukrywa też, że w dzieciństwie najbardziej czekał właśnie na lany poniedziałek i bitwę na wiadra. Zauważa jednak, że z roku na rok ta tradycja powoli zanika, a za oblanie wodą osób, które sobie tego nie życzą, można nawet dostać mandat.
Handel
Konsumpcja jaj w Polsce rośnie. Przy zakupie Polacy zwracają uwagę na to, z jakiego chowu pochodzą

Zarówno spożycie, jak i produkcja jaj w Polsce notują wzrosty. Znacząca większość konsumentów przy zakupie jajek zwraca uwagę na to, czy pochodzą one z chowu klatkowego. Polska jest jednym z liderów w produkcji i eksporcie jajek w UE, ale ma też wśród nich największy udział kur w chowie klatkowym. Oczekiwania konsumentów przyczyniają się powoli do zmiany tych statystyk.
Infrastruktura
Mazowsze ze specjalną ofertą na Wielkanoc i majówkę. Rośnie zainteresowanie podróżami po regionie

Okres wielkanocny i majówkowy, które w tym roku wypadają bardzo blisko siebie, to czas wzmożonego ruchu turystycznego na Mazowszu. Region, który w ubiegłym roku odwiedziła rekordowa liczba turystów, przyciąga m.in. bogactwem kulturowym, różnorodną ofertą atrakcji i nadwiślańskimi krajobrazami. W okresie Wielkiej Nocy w wielu miejscach odbywają się wydarzenia, które mają przybliżyć świąteczne tradycje pielęgnowane od pokoleń.