Jesienno-zimowa pielęgnacja ust z Herbapol Polana
Usta to niezwykle delikatna część twarzy. Potrzebują one specjalnej pielęgnacji, zwłaszcza jesienią i zimą. Ochrona przed czynnikami zewnętrznymi, regeneracja, nawilżenie i odżywienie – o tym warto pamiętać, aby na co dzień cieszyć się idealnie gładkimi ustami, które staną się jednym z największych (naturalnych!) atrybutów kobiecości. Jak zapewnić ustom wszystko, czego potrzebują? Warto postawić na naturalną troskę o nie każdego dnia, np. z kosmetykami Herbapol Polana.
Bazą receptur pomadek Herbapol Polana – tak jak wszystkich produktów tej marki – jest czerwona koniczyna, zwana „rośliną kobiet”. Roślina ta wykazuje działanie nawilżające, regenerujące oraz wygładzające, a właśnie tego, w wyjątkowo wymagającym okresie jesienno-zimowym, potrzebuje wrażliwa skóra ust. Wraz z pozostałymi ziołami i roślinami, które można znaleźć w składzie pomadek Herbapol Polana, tworzą wartościowy koktajl, który zapewni ustom gładkość i zdrowy wygląd.
Ochrona na pierwszym miejscu
Ochrona przed promieniami UV jest bardzo ważna nie tylko latem. Słońce oddziałuje przez cały rok – również na niezwykle delikatną skórę ust. Dlatego warstwa kremu z filtrem i pielęgnacyjna pomadka z SPF pozwolą mieć pewność, że usta są pod dobrą opieką. Pomadka intensywnie chroniąca usta z SPF 20 od Herbapol Polana, to skuteczne zabezpieczenie nie tylko przed słońcem, lecz także przed ostrym wiatrem, suchym powietrzem wewnątrz pomieszczeń i gwałtownymi zmianami temperatur. Zawiera naturalne składniki aktywne, m.in. oleje z maku, rokitnika i wiesiołka, które wzmacniają skórę ust, regulują poziom nawodnienia, odpowiednio natłuszczają i dostarczają niezbędne witaminy oraz składniki odżywcze.
Nawilżanie – potrzebne również jesienią i zimą
Intensywne nawilżanie kojarzy się głównie z latem – czas to zmienić. Również jesienią i zimą nawilżanie to dla skóry ust pielęgnacyjne must have. Ważne jednak, by formuły kosmetyków były nieco bardziej olejowe i chroniły warstwę naskórka przed utratą wilgoci, zapobiegając w ten sposób pierzchnięciu i złuszczaniu się skóry. W codziennym dbaniu o usta w sezonie jesienno-zimowym pomoże pielęgnacyjna pomadka nawilżająca Herbapol Polana. Dzięki zawartości naturalnych składników, tj. ekstrakt z chabra bławatka, olej z czarnuszki czy olej słonecznikowy, skutecznie nawilża, zmiękcza i regeneruje usta, dbając przy tym o odpowiedni poziom nawodnienia.
Jesienna regeneracja – klucz do świetnej kondycji ust!
W sezonie jesienno-zimowym nie unikniemy trudnych warunków atmosferycznych, suchego powietrza w pomieszczeniach, zaskakującego chłodu na zewnątrz, a także wilgoci pod maseczką. Dlatego warto mieć zawsze przy sobie pomadkę regenerującą, która zadziała na usta niczym kompres odżywczo-łagodzący, tworząc na nich niewyczuwalną i niewidzialną barierę ochronną przed czynnikami zewnętrznymi. Dokładnie tak działa regenerująca pomadka pielęgnacyjna Herbapol Polana. Wszystko za sprawą unikalnej formuły z bogatym kompleksem naturalnych składników aktywnych, tj. ekstrakt z czerwonej koniczyny, stokrotki i szałwii oraz olej z pachnotki, które regenerują, odmładzają i skórę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.
Jesienna pielęgnacja ust może być przyjemnością, jeśli tylko sięgniemy po odpowiednie kosmetyki o bogatych, odżywczych i aksamitnych formułach z botanicznymi składnikami aktywnymi. Takie są naturalne pomadki pielęgnacyjne Herbapol Polana – zapewnią ustom miękkość, jedwabistą gładkość i doskonały wygląd każdego dnia.
Pomadka pielęgnacyjna do ust Herbapol Polana Nawilżanie – 8,99zł/4,7g
98,1% składników pochodzi z natury.
Lekka, nawilżająca pomadka odpowiednia do codziennej pielęgnacji ust. Nawilża i regeneruje naskórek, poprawiając jego kondycję. Działa odmładzająco, przywracając skórze jędrność i blask. Wegańska formuła pomadki wzbogacona została m.in. w ekstrakty z chabra bławatka, olej słonecznikowy oraz olej z czarnuszki, które regenerują i odmładzają naskórek, chroniąc delikatną skórę ust przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.
Pomadka pielęgnacyjna do ust Herbapol Polana Intensywna Ochrona SPF20 – 8,99 zł/4,7 g
Wegańska pomadka skutecznie chroni delikatną skórę ust przed negatywnym działaniem promieniowania UV oraz wpływem czynników zewnętrznych, takich jak wiatr czy słona woda. Intensywnie nawilża i odżywia skórę, tworząc niewyczuwalną barierę ochronną. Zawiera składniki aktywne, m.in. olej z maku, olej z rokitnika i olej z wiesiołka, które wzmacniają skórę ust, regulują poziom nawodnienia, odpowiednio natłuszczają i dostarczają jej kompleks niezbędnych witamin i składników odżywczych.
Pomadka pielęgnacyjna do ust Herbapol Polana Regeneracja – 8,99zł/4,7g
98,3% składników pochodzi z natury.
Lekka, regenerująca pomadka odpowiednia do codziennej pielęgnacji ust. Nawilża i rewitalizuje naskórek, poprawiając jego kondycję. Działa odmładzająco, przywracając skórze jędrność i blask. Wegańska formuła pomadki wzbogacona została m.in. w ekstrakty z czerwonej koniczyny, stokrotki i szałwii oraz olej z pachnotki, które regenerują i odmładzają naskórek, chroniąc delikatną skórę ust przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.
Więcej informacji na temat produktów można znaleźć na: www.e-polana.com.
Maść Rokitnikowa
Efekt wow przed „wielkim wyjściem”
Moc witaminy C dla pięknej skóry zimą
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Film
Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani
Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Problemy społeczne
W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania
Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.