Komunikaty PR

Nowe systemowe maszynki BIC® dla kobiet i mężczyzn

2021-09-15  |  01:00
Biuro prasowe

BIC®, pionier na rynku maszynek do golenia, odpowiadając na oczekiwania konsumentów, oferuje teraz zupełnie nową gamę maszynek systemowych dla pań i panów. Możliwość wielokrotnej wymiany wkładu gwarantuje mniejszą ilość odpadów oraz niższy koszt zakupu.

 

Jak wynika z badań (raport Mintel – Golenie i usuwanie włosów: w tym wpływ COVID-19; USA, kwiecień 2020 r.), przy codziennych decyzjach zakupowych priorytetem dla klientów staje się zmniejszenie negatywnego wpływu ich wyborów na środowisko naturalne. Dotyczy to także artykułów do golenia i depilacji – aż 1 na 4 konsumentów uważa, że w tych dziedzinach brakuje przyjaznych dla środowiska alternatyw. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, BIC® zaprojektował i wykonał swoje najnowsze maszynki w zgodzie z zasadami gospodarki w obiegu zamkniętym, wyrażonymi w filozofii „4 R” wdrożonej w całej Grupie BIC:

 

Zmniejszenie zużycia materiałów (Reduce)

Używanie materiałów pochodzących z recyklingu lub alternatywnych źródeł (Recyckled materials)

Projektowanie i wytwarzanie produktów i opakowań nadających się do wielokrotnego użytku/wymiany, kiedy tylko jest to możliwe (Reffilable)

Projektowanie i wytwarzanie produktów i opakowań nadających się do recyklingu (Recyclability).

 

Nowe produkty BIC® są dostarczane w opakowaniach wykonanych w 80% z kartonu z recyklingu, który może zostać poddany temu procesowi ponownie.

 

Dlaczego warto wybrać nowe maszynki Click 3 Soleil Sensitive i Hybrid 5 Flex

 

Click 3 Soleil Sensitive dla kobiet zapewnia skórze maksymalną gładkość

Zakrzywiony uchwyt (w 30% wykonany z plastiku z recyklingu) zapewnia większy komfort trzymania w dłoni.

3 niezależne, sprężynujące ruchome ostrza dopasowują się indywidualnie do konturów ciała.

Pasek nawilżający z aloesem i wit. E gwarantuje gładki poślizg.

Główka obraca się pod kątem 30°, idealnie dopasowując do krzywizn ciała, w tym miejsc wrażliwych, jak pachy czy kostki.

Wyjątkowy mechanizm łatwego wypinania ułatwia wymianę wkładu.

 

Hybrid 5 Flex dla mężczyzn gwarantuje doskonałą jakość golenia

5 tytanowych ostrzy zapewnia długi czas użytkowania.

Nanotechnologia umożliwia każdemu ostrzu indywidualnie dopasować się do konturów twarzy użytkownika, dzięki czemu golenie jest bardzo dokładne, a skóra – łatwa do spłukania.

Symetryczna główka, która obraca się o 40° oraz kulka stabilizująca rączkę zwiększają wygodę użytkowania i kontrolę podczas golenia.

Pasek nawilżający z aloesem i wit. E gwarantuje idealny poślizg.

Wyjątkowy mechanizm łatwego wypinania ułatwia wymianę wkładu.

 

Ceny

W zgodzie z prowadzoną od początku działalności polityką łączenia wysokiej jakości
i atrakcyjnych dla konsumentów cen, firma BIC® oferuje swoje najnowsze produkty
w następujących cenach rekomendowanych:

12,99 zł za zestaw maszynek Click 3 Soleil Sensitive 1+2 (1 uchwyt i 2 wkłady wymienne).  

19,99 zł za zestaw maszynek Hybrid 5 Flex 1+2 (1 uchwyt i 2 wkłady wymienne).  

20,99 zł za 4 wkłady wymienne do maszynki Click 3 Soleil Sensitive.

29,99 zł za 4 wkłady wymienne do maszynki Hybrid 5 Flex.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Uroda Październikowe Ekocuda w wersji online! Biuro prasowe
2021-10-14 | 09:50

Październikowe Ekocuda w wersji online!

23 i 24 października br. organizatorzy zapraszają na instagramowy profil Ekocudów, gdzie swoją ofertę zaprezentują producenci oraz dystrybutorzy polskich i zagranicznych marek.
Uroda Odkryj nowość od IT Cosmetics!
2021-10-12 | 10:00

Odkryj nowość od IT Cosmetics!

Your Skin But Better Foundation + Skincare to podkład, który pokocha Twoja skóra W ofercie marki IT Cosmetics dostępna jest już nowość: Your Skin But Better Foundation +
Uroda Masz problemy ze snem? Zadbaj o urodę i zdrowie - po prostu lepiej śpiąc.
2021-10-12 | 01:00

Masz problemy ze snem? Zadbaj o urodę i zdrowie - po prostu lepiej śpiąc.

Krótki, przerywany i niespokojny sen odbija się na zdrowiu i urodzie. Nasz nastrój, odporność, a także uroda zależą od jakości snu. Od 7 do 9 godzin snu jest nieodzownym

Więcej ważnych informacji

Moda

Teatr

Alicja Węgorzewska: W Warszawskiej Operze Kameralnej szukamy zawsze swojej niszy repertuarowej. Pierwszą premierą tego sezonu będą dwie jednoaktówki Donizettiego

Dwie jednoaktowe opery G. Donizettiego: „Nocny dzwoneczek” („Il campanello di notte”) oraz ,,Tłusty czwartek’’ („Il giovedi grasso”) w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza to pierwsza premiera sezonu 2021/2022 w Warszawskiej Operze Kameralnej, która świętuje swoje 60-lecie. Alicja Węgorzewska ma nadzieję, że technika wokalna w stylu włoskiego bel canto zachwyci najbardziej wytrawnych słuchaczy. Jej istotą jest bowiem położenie nacisku na piękno głosu i wirtuozerię wokalną. W połączeniu z dwiema barwnymi opowieściami, doskonałą grą aktorską i solidną porcją ruchu na scenie powinna zagwarantować widzom niezapomniane wrażenia estetyczne.

IT i technologie

Szpitale przyszłości przestaną być przepełnione. Rozwój technologii i telemedycyny pozwoli skutecznie przenosić opiekę poza mury placówek medycznych

W najbliższych latach nowe technologie medyczne w dalszym ciągu będą się dynamicznie rozwijać. Szacuje się, że w 2025 roku sektor telemedycyny ma być wart 175,5 mld dol., a globalny rynek e-zdrowia powinien osiągnąć do tego czasu wartość 600 mld dol. – pokazał majowy raport 300RESEARCH „Cyfrowe zdrowie. Jak poprawić efektywność usług medycznych”. Eksperci są przekonani, że technologie takie jak sztuczna inteligencja, telemedycyna czy cyfrowe dane medyczne będą w coraz większym stopniu odciążać system ochrony zdrowia i przenosić opiekę poza mury placówek medycznych. Szpitale przyszłości nie będą przepełnione i zostaną w nich tylko najciężej chorzy pacjenci, a dla pozostałych, dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych, opieka zdrowotna świadczona będzie w ich domach.

Handel

Już 1/3 Polaków płaci za zakupy wyłącznie kartą. Zgodnie z nowym prawem sklepy nie będą mogły odmówić transakcji gotówką

– Około 30 proc. Polaków to osoby przyzwyczajone wyłącznie do płatności bezgotówkowych. To oznacza, że gotówka w ich życiu może nie funkcjonować, nie mają takiej potrzeby – mówi dr Urszula Wysocka z warszawskiej Wyższej Szkoły Bankowej. Jak wskazuje, stopniowy wzrost ubankowienia i kolejne nowinki, które Polacy szybko i chętnie adaptują, przyczyniają się do tego, że popularność płatności bezgotówkowych sukcesywnie rośnie, a pandemia COVID-19 dodatkowo ją zwiększyła. Tego trendu nie odwróci nawet uchwalona niedawno ustawa, która obliguje punkty handlowo-usługowe do przyjmowania płatności gotówką. Ten obowiązek został wprowadzony z myślą o osobach wykluczonych finansowo.