Vinted wprowadza usługę weryfikacji elektroniki
Po niedawnym dodaniu nowej kategorii, elektroniki, platforma Vinted właśnie wprowadza usługę weryfikacji dla urządzeń elektronicznych, takich jak telefony komórkowe, tablety czy konsole wśród członków społeczności w Polsce i na Litwie. Dzięki niej, kupujący mają teraz możliwość sprawdzenia wybranych urządzeń elektronicznych przez zespół specjalistów.
Dedykowana przestrzeń dla urządzeń elektronicznych na Vinted stale się rozwija, i już teraz umożliwia członkom kupowanie i sprzedawanie telefonów komórkowych czy tabletów, z których już nie korzystają.
Rozumiejąc, że pewność i zaufanie są kluczowe w świecie zakupów używanych urządzeń online, Vinted właśnie wprowadza nową usługę weryfikacji urządzeń elektronicznych. Jest to opcjonalna, płatna usługa dla kupujących, która umożliwia sprawdzenie autentyczności wybranych produktów, ich stanu oraz funkcjonalności. Weryfikacja jest przeprowadzana przez zespół specjalistów za dodatkową opłatą w wysokości 5 EUR/20 PLN, zapewniając kupującym spokój ducha podczas zakupów urządzeń z drugiej ręki.
Jak skorzystać z usługi weryfikacji?
Urządzenia elektroniczne kwalifikujące się do usługi weryfikacji elektroniki są oznaczone ikonką. Podczas dokonywanej transakcji kupujący mogą zdecydować się na skorzystanie z niej i sprawdzenie urządzenia kwalifikującego się do weryfikacji.
„Kupujący chcą mieć pewność, że to, co kupują z drugiej ręki online, spełnia ich oczekiwania — niezależnie od tego, czy chodzi o autentyczność designerskiej torby, czy o to, czy tablet prawidłowo działa.” — mówi Adam Jay, dyrektor generalny Vinted Marketplace. „Nasza nowa usługa daje kupującym dodatkowy spokój ducha podczas zakupu używanych telefonów, tabletów i konsoli na Vinted, ułatwiając handel używanymi urządzeniami elektronicznymi online”.
Dedykowana kategoria i usługa buduje zaufanie do handlu używanymi urządzeniami elektronicznymi, zwiększając bezpieczeństwo i przyspieszając znalezienie nowych domów dla rzeczy, z których już nie korzystamy. Usługa weryfikacji będzie stopniowo wprowadzana na kolejne rynki.
Skarpetki jako prezent świąteczny ⎼ hit czy kit? Znamy opinię Polaków!
Poproś Mikołaja o „Marzycielki”
Targi SHOP LOCAL czyli świąteczna odsłona targów slow fashion w Blue City
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Media
Dawid Kwiatkowski: Nie nazwałbym się jurorem pobłażliwym, ale też nie jestem surowym oceniającym. Moje decyzje są sprawiedliwe i żadnej z nich nie żałuję
Wokalista zaznacza, że od początku miał jasno określony pomysł na swoją rolę w programie „Must Be the Music”. Absolutnie nie chce identyfikować się z obrazem surowego jurora, który z góry wszystko krytykuje. U niego na starcie każdy uczestnik ma równe szanse. Dawid Kwiatkowski docenia to, że niektórzy sięgają po jego utwory, ale jak zapewnia, nie jest to gwarancją przejścia do kolejnego etapu. Liczy się bowiem nie sam dobór repertuaru, lecz umiejętności wykonawcy.
Regionalne – Mazowieckie
Luksusowe wydania książek w centrum zainteresowania kolekcjonerów. W Warszawie można zobaczyć ponad 20 białych kruków z Polski i zagranicy
Księgi faksymilowe, jubilerskie czy bibliofilskie egzemplarze to dynamicznie rosnący trend kolekcjonerski. Dzięki faksymiliom, czyli perfekcyjnym replikom, można się zapoznać z dziełami, których oryginały najczęściej są niedostępne do oglądania. W Warszawie od 9 grudnia w salonie Goldenmark można będzie zobaczyć ponad 20 zagranicznych i polskich wyjątkowych wydawnictw. W kolekcji są m.in. dzieła Leonarda da Vinci, reprodukcje „Boskiej komedii” z kosmosu czy mapy zalanej kawą przez Fryderyka Chopina.
Media
Piotr Szwedes: Chyba każdy z nas tęskni za tym, żeby czasami zrzucić te wszystkie filtry i powiedzieć komuś prawdę. Niestety życie zmusza nas do tego, żebyśmy popełniali małe kłamstewka
Zdaniem twórców spektaklu „Bez hamulców – jazda bez trzymanki” świat, w którym wszyscy mówiliby to, co naprawdę myślą, wcale nie byłby taki idealny, jak nam się może wydawać. Czasem bowiem, by nie sprawić komuś przykrości, lepiej przemilczeć pewne kwestie lub wyrazić opinię takimi słowami, które nie zabolą. Sztuka powinna więc zmusić odbiorców do refleksji i odpowiedzi na pytanie, jakie mamy korzyści, a co tracimy, mówiąc prawdę bądź kłamiąc.