Walentynki w dobie pandemii. Galeria Północna rusza z nową akcją
Valkea Media
Ficowskiego 15
01-747 Warszawa
jzelazinska|valkea.com| |jzelazinska|valkea.com
731 111 944
https://valkea.com/
Galeria Północna wraca do normalności! Oprócz wielu otwartych sklepów na klientów czeka także wyjątkowa akcja walentynkowa. Ma ona zachęcić odwiedzających do okazania uczuć nie tylko swojej drugiej połówce, ale również wszystkim bliskim osobom, którym w obecnej trudnej sytuacji miłe słowa dodadzą otuchy. Wydarzenie jest organizowane przy zachowaniu najwyższych standardów sanitarnych.
Trwająca prawie od roku pandemia wymusiła wiele zmian zarówno w życiu społecznym, jak i gospodarczym. Wszystkie restauracje, kina, teatry, siłownie oraz inne naturalne do tej pory miejsca spotkań zostały całkowicie wyłączone z życia codziennego. W efekcie właściciele lokali stracili źródło dochodu, a klienci ulubione miejsca spędzania wolnego czasu. Chcąc umilić ten trudny okres oczekiwania na powrót do normalności Galeria Północna przygotowała małą niespodziankę dla swoich klientów.
Tuż po ponownym otwarciu sklepów w centrach handlowych w Galerii Północnej ruszyła akcja walentynkowa. Jej celem jest zachęcenie do świętowania walentynek nie tylko ze swoją drugą połówką, ale także poprzez okazanie uczuć rodzicom, dziadkom, najlepszej przyjaciółce czy innym bliskim osobom, na których nam zależy. Nie zawsze musi to być wyznanie miłości. Wystarczy miłe słowo, które w obecnym czasie każdego podniesie na duchu i sprawi, że dzień stanie się lepszy, jak np. „Wkrótce będziemy blisko” czy „ Z miłością damy radę”.
„Ponieważ znajdujemy się w nietypowej i trudnej sytuacji, postanowiliśmy choć trochę umilić ten czas naszym klientom. Z okazji zbliżającego się święta zakochanych przygotowaliśmy w galerii specjalną scenerię walentynkową. Klienci mogą sobie zrobić na jej tle zdjęcie, a następnie wysyłać do swoich bliskich wraz krótką wiadomością. Wierzymy, że akcja spotka się z dużym zainteresowaniem, a drobny gest w formie walentynki wywoła uśmiech na niejednej twarzy”- powiedziała Emilia Szkudlarek, Dyrektor Marketingu Galerii Północnej.
Wszystkie osoby, które chcą sprawić jeszcze większą radość swoim bliskim mogą dołączyć do wiadomości swoje zdjęcie. Idealne tło można znaleźć w Galerii Północnej. W ramach akcji na parterze, w pobliżu sklepu TK Maxx został ustawiony wielki napis „I ❤ YOU”, a za nim piękna walentynkowa animacja. Kilka miłych słów w połączeniu z taką fotografią z pewnością sprawi obdarowanym wiele radości.
Z okazji walentynek Galeria Północna przygotowała również akcję promocyjną, w ramach której klienci mogą otrzymać uroczą maskotkę misia wielkości blisko 40 centymetrów. Aby odebrać upominek wystarczy zrobić zakupy w Galerii Północnej w dniach 6-11 lutego za minimum 150 zł na maksymalnie dwóch paragonach, a następnie zgłosić się z dowodem zakupu do Punktu Informacji w dniach 12-13 lutego. Znajduje się on przy wejściu głównym do Galerii Północnej, naprzeciwko restauracji Bierhalle, obok drogerii Rossmann. Punkt Informacji jest czynny od poniedziałku do soboty w godz. 10:00-22:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 10:00-21:00. Liczba nagród jest ograniczona, o ich przyznaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegóły można znaleźć w Regulaminie promocji.
SYLWESTER LAST MINUTE. Jak zaplanować sylwestrowy wypad w jeden dzień?
MP3 | Stres Polaków. 75% zmaga się z napięciem każdego tygodnia
Nowy Rok w harmonii z naturą – ekologiczne postanowienia na 2025
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Media
Damian Janikowski: Radosław Majdan to jest superkompan na wyprawy, na zakupy i megagość do pogadania
Były zapaśnik podkreśla, że udział w programie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” nie był dla niego szczególnie trudnym wyzwaniem, ponieważ wiele z konkurencji przypominało mu codzienne treningi. Mimo to Damian Janikowski nie czuł się pewnie, gdyż rywalizował z utalentowanymi sportowcami, takimi jak Adam Kszczot czy Jakub Rzeźniczak. Zauważył też, że Radosław Majdan, a prywatnie jego sąsiad, nie był groźnym przeciwnikiem, ale raczej świetnym towarzyszem wyprawy.
Zdrowie
Eksperci: e-papierosy to poważny problem wśród dzieci. Nowe przepisy to dobry krok, ale absolutnie niewystarczający
Konsumpcja e-papierosów wśród młodzieży rośnie alarmująco: statystyki pokazują, że sięga po nie już ponad 20 proc. nastolatków w wieku 13–15 lat. Eksperci alarmują, że takie produkty są specjalnie zaprojektowane pod młodych użytkowników, oferując atrakcyjne smaki, opakowania i marketing. Rząd skierował do Sejmu projekt nowelizacji przepisów, który wprowadza zakaz sprzedaży wszystkich e-papierosów i woreczków nikotynowych nieletnim oraz ogranicza możliwość ich używania w miejscach publicznych. Jednak specjaliści podkreślają, że konieczne jest dalsze uszczelnienie przepisów, zwłaszcza w zakresie sprzedaży internetowej. Konsultant krajowy ds. zdrowia publicznego, prof. Łukasz Balwicki, mówi wprost, że należy wyeliminować z obrotu jednorazowe e-papierosy, jako produkty najbardziej atrakcyjne dla dzieci i młodzieży.
Teatr
Jadwiga Jankowska-Cieślak i Daniel Olbrychski po 50 latach znów zagrają małżeństwo w sztuce „Przebłyski”. „To duża rozkosz spotkać się po tylu latach”
Twórcy sztuki zatytułowanej „Przebłyski” podkreślają, że jest to spektakl – lustro każdej pary. Kreowani przez Jadwigę Jankowską-Cieślak i Daniela Olbrychskiego Rosa i Abrasza przez lata byli małżeństwem, a w chwili śmierci mężczyzny widzowie dostają kompendium wiedzy o ich niełatwym życiu. Odtwórca głównej roli cieszy się, że znów może się spotkać na scenie z aktorką, która od lat robi na nim ogromne wrażenie. Przyznaje też, że Serge Kribus napisał ten tekst z myślą o nim i zależało mu, żeby zagrał tę sztukę w Paryżu. Najpierw jednak przedstawienie zostanie zaprezentowane w polskiej wersji.