Wyjątkowa kreacja na bal karnawałowy? Tylko od Manufaktury Formy Jonquil

Czas karnawałowych balów i imprez już w pełni. Każda kobieta na zabawie karnawałowej chciałaby wyglądać wyjątkowo i zachwycić towarzystwo niepowtarzalna kreacją. Niestety, w sklepach coraz trudnej znaleźć oryginalną sukienkę. Na szczęście w takiej sytuacji na pomoc przychodzi Manufaktura Fomy Jonquil, która dla każdej klientki stworzy niepowtarzalna kreację na bal karnawałowy.
W stałej ofercie krakowskiego atelier krawieckiego znajduje się między innymi indywidualne szycie na miarę w oparciu o indywidualne projekty. Ubrania stworzona na indywidualne zamówienie mają niepowtarzalny charakter i są w 100% dopasowana do osoby, która będzie je nosić. Chociaż w każdym sklepie znajdują się setki, jeśli nie tysiące sukienek, bardzo trudno znaleźć coś o niepowtarzalnym charakterze. Zawsze jest też ryzyko, że na jednym balu pojawią się dwie osoby w takiej samej sukience.
Klientki, które decydują się na uszycie w naszej pracowni kreacji na bal karnawałowy najczęściej stawiają na własne projekty, a my staramy się w jak największym stopniu zrealizować ich wizję. W okresie karnawałowym najczęściej pojawia się błysk, cekiny i odważne formy. Na przestrzeni lat naszej działalności widzimy, że klientki w okresie karnawałowym chcą zaszaleć zarówno, jeśli chodzi o formę czy materiał. Jedno jednak pozostaje niezmienna, mianowicie zawsze oczekuję jak najwyższej jakości wykonania, dbałości o detale i zaangażowania – mówi Justyna Serwańska, manager Manufaktury Formy.
Manufaktura Formy Jonquil to ekskluzywne atelier krawieckie, które realizuje między innymi indywidualne projekty przygotowywane na miarę. Tym, co wyróżnia Jonquila jest doskonała jakość wykonywanych projektów, profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.
Jeżeli ktoś zastanawia się nad tym, czy zacząć korzystać z usług szycia na miarę, wizyta w pracowni przy okazji stworzenia kreacji na bal karnawałowy jest doskonałą okazją. Z doświadczenia wiem, że klientki, które raz skorzystają z naszych usług wielokrotnie do nas wracają – podkreśla manager Manufaktury Formy Jonquil.

Okulary i soczewki w sylwestrowej stylizacji

Zima w stylu Black & White z Lee Cooper

Modne, ciepłe i z futerkiem – zimowe buty od Lee Cooper
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Gwiazdy

Krzysztof Skórzyński: Dla mnie Wielkanoc ma wymiar symboliczny i duchowy. Podczas przygotowań w kuchni ja jestem od wykonywania poleceń córki
Gospodarz programu „Dzień Dobry TVN” lubi celebrować Wielkanoc w dużym, rodzinnym gronie. Z ekscytacją czeka więc na te świąteczne dni i zapowiada, że w tym czasie nie stroni również od obowiązków w kuchni. Co prawda szefują w niej panie, ale on dwoi się i troi, by pomóc jak najwięcej. Krzysztof Skórzyński zapewnia, że w menu oczywiście nie zabraknie „królowej” świątecznego stołu – tradycyjnej sałatki jarzynowej, a on będzie miał duży udział w jej przygotowaniu.
Medycyna
Polscy naukowcy rozwijają technologię hodowania bionicznej trzustki. Może ona rozwiązać problem cukrzycy insulinozależnej

Zespół polskich naukowców rozwija technologię hodowania bionicznej trzustki, którą będzie można wszczepiać pacjentom kwalifikowanym obecnie do przeszczepu od zmarłego dawcy. Taka procedura jest stosowana w najcięższych przypadkach cukrzycy typu 1, a niekiedy również w cukrzycy typu 2. Badacze, tworząc innowacyjną metodę leczenia dołożyli starań, by rozwiązać ryzyko najgroźniejszego powikłania, jakim jest odrzucenie wszczepianego narządu poprzez wykrzepianie. Do zbudowania narządu będą wykorzystywane komórki pacjenta, więc układ immunologiczny nie powinien odczytywać go jako obcy.
Prawo
400 gmin w Polsce nie ma na swoim terenie apteki i sytuacja co roku się pogarsza. Samorządowcy apelują o zmiany w prawie

W ciągu ostatnich kilku lat, od wejścia w życie przepisów Apteka dla Aptekarza, zamknięto ponad 2,2 tys. aptek w Polsce, a około 400 gmin nie posiada na swoim terenie apteki. Trzech na pięciu Polaków, aby kupić leki, musi się udać po nie do innej miejscowości. Sygnatariusze listu otwartego do minister zdrowia przygotowanego przez Koalicję „Na pomoc niesamodzielnym” apelują o zmianę priorytetów w legislacji dotyczącej rynku aptek. Wzywają też do podjęcia systemowych działań przeciwdziałających wykluczeniu zdrowotnemu ze względu na miejsce zamieszkania.