Komunikaty PR

Zmywarka - zbędna ekstrawagancja czy nieoceniona pomoc

2021-08-31  |  15:20
Biuro prasowe
Do pobrania Zmywarka ( 0.22 MB )

Obiad zjedzony, rodzina rozeszła się po pokojach, a talerze czekają w zlewie? A może znajomi wpadli z wizytą, a po ich wyjściu na blacie kuchennym zaległy szklanki, filiżanki i talerzyki, nie wspominając o sztućcach. Teściowa zapowiedziała się z wizytą, a tu naczynia z kilku dni jak stały tak stoją. A gdyby tak zainwestować w kupno zmywarki. Tylko czy ona na pewno jest nam potrzebna? I czy taka inwestycja w ogóle się nam opłaca? Zdecydowanie tak! Dla singla, pary i rodziny z dziećmi, słowem dla każdego. Pod względem ekonomicznym, ekologicznym, a nawet kosmetycznym.

Ten XIX wieczny wynalazek zawdzięczamy lubującej się w podejmowaniu gości gospodyni domowej Josephine Cochrane. Wielbicielka kosztownej porcelany nie mogąc znieść nieporadności swojej służby notorycznie tłukącej cenną zastawę, zaczęła zmywać ją sama. I jak to zwykle bywa podczas tak prozaicznych czynności wpadła na pomysł jak usprawnić ten niezbyt przyjemny obowiązek. To doprowadziło zaś do skonstruowania i przekazania do szerokiej sprzedaży pierwszych modeli zmywarek napędzanych ręcznie, dziś na szczęście znacznie bardziej zaawansowanych technologicznie. Od tego czasu ten rodzaj sprzętu AGD zyskał na popularności i to na całym świecie.

Ekonomia, ekologia, a nawet kosmetyka

Zmywarka jest inwestycją zdecydowanie opłacalną, co dość szybko zweryfikują otrzymywane rachunki. Jedno jest pewne, będzie to czysta oszczędność: wody, czasu i pieniędzy. Średni koszt zmywania ręcznego jest aż dwukrotnie wyższy niż jeden cykl mycia naczyń w zmywarce. Już sama redukcja zużycia wody to niezaprzeczalnie jedna z najważniejszych funkcji jakie oferują nam zmywarki, tak jak w przypadku zmywarki Gorenje GV672C62 wyposażonej w specjalny zbiornik, który zmniejsza zużycie do zaledwie 6,9 ​​l wody na cykl zmywania. Rozwiązanie korzystne pod kątem tak ekonomicznym jak i ekologicznym. Czas to pieniądz, ale niestety nie jest z gumy. Po co więc tracić go na stanie przy zlewie. Bo zajmie to mniej czasu niż pełny cykl mycia w zmywarce?  Nic bardziej mylnego, zmywarka Gorenje GV661D60 z programem 1h to skuteczny i szybki sposób na codzienne mycie naczyń z lekko zaschniętymi resztkami. Razem z funkcją SpeedWash można go skrócić do zaledwie 15 minut. A ty masz czas na przyjemniejsze rzeczy. A co z czyszczeniem? Nowoczesna technologia i na to znalazła sposób. Program samoczyszczący uruchamiany raz w miesiącu gwarantuje higienę i wydajność każdego zmywania bez zbędnego szorowania. Tak jak w zmywarce Gorenje· GV672C60.

Na tym nie koniec zalet: mycie w zmywarce to nie tylko oczywiste oszczędności pieniędzy, czasu i wody. Takie zmywanie jest bardziej higieniczne, bo ma miejsce w znacznie wyższej temperaturze (nawet do 70 stopni) co pozwala na zabicie bakterii. Dodatkowo zmywanie ręczne niszczy dłonie i paznokcie. A przecież dłonie to nasza wizytówka.

Przekonani? Sprawdźcie zatem najnowszą promocję:

Kup wybraną zmywarkę Gorenje objętą promocją, zarejestruj swój zakup w ciągu 14 dni na www.gorenjepromocje.pl i odbierz prezent w postaci rocznego zapasu kapsułek.

Więcej informacji na: www.gorenje.pl i  www.gorenjepromocje.pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Posezonowa konserwacja drewna Biuro prasowe
2024-09-30 | 12:00

Posezonowa konserwacja drewna

Przełom lata i jesieni to czas intensywnych prac w ogrodzie, który przed zimą wymaga odpowiedniego zaopiekowania. Lista zadań do wykonania w tym okresie powinna obejmować także
Dom Jak zaaranżować mieszkanie na wynajem?
2024-09-30 | 09:00

Jak zaaranżować mieszkanie na wynajem?

Zakup mieszkania na wynajem to coraz bardziej popularna forma inwestowania, która przyciąga zarówno indywidualnych inwestorów, jak i większe firmy. Jednak sukces w tej
Dom BRAK ZDJĘCIA
2024-09-28 | 01:00

Subtelna kobiecość TERI by Anna Rudak

Anna Rudak to artystka, której prace odzwierciedlają zrozumienie i empatię wobec ludzkich emocji. Umiejętnie przekłada najsubtelniejsze emocje na grafiki, odważnie łącząc elegancję i prostotę, Pozwala jej to w wyjątkowy

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak: Wydaje mi się, że Wojtek Szczęsny zrezygnował z gry w reprezentacji, bo po prostu stwierdził, że już mu się nie chce

Kilka dni temu media obiegła informacja, że Wojciech Szczęsny, który pożegnał się z reprezentacją Polski i z Juventusem, przygotowuje się do podpisania kontraktu z FC Barcelona i za jakiś czas zadebiutuje w nowych barwach. Ta informacja niewątpliwie zaskoczyła kibiców piłki nożnej. Miesiąc temu bramkarz ogłosił bowiem, że kończy karierę, wybiera się na sportową emeryturę i całą uwagę chce teraz poświęcić rodzinie. Grzegorz Krychowiak podkreśla, że czas spędzony wspólnie na boisku był dla niego cennym doświadczeniem.

Media

Daria Ładocha: Część uczestników już dużo wcześniej chciała wziąć udział w „Azja Express”. To powoduje, że pojawia się determinacja i motywacja

Prowadząca program towarzyszy uczestnikom w wyścigu przez azjatycki kontynent, wyznaczając im kolejne trudne zadania do wykonania. Jak zauważa, osoby, które biorą udział w tej edycji formatu, są niezwykle zdeterminowane, bo od jakiegoś czasu starały się o angaż do tej produkcji i teraz bardzo zależy im na tym, by udowodnić, co potrafią. Daria Ładocha nie ukrywa, że już po zakończeniu nagrań i emisji danej serii wciąż utrzymuje kontakt z wieloma uczestnikami, również z poprzednich edycji.

Farmacja

Mężczyźni w Polsce żyją średnio siedem lat krócej niż kobiety. Różnica ta należy do najwyższych w UE

Umieralność mężczyzn w Polsce, podobnie jak w innych krajach, jest wyższa niż kobiet. Jak wskazuje GUS, w 2023 roku przeciętne trwanie życia mężczyzn wynosiło 74,7 lat, a kobiet – 82 lata. Choć w ostatnim czasie ta różnica maleje, wciąż jest większa niż w innych krajach europejskich. Eksperci Stowarzyszenia na rzecz Chłopców i Mężczyzn podkreślają, że przyczynia się do tego wiele czynników społecznych, m.in. inny charakter pracy i większa wypadkowość czy bagatelizowanie profilaktyki zdrowotnej.