Komunikaty PR

Herbata biała Figa i Kwiat Wiśni

2022-09-05  |  16:50
Biuro prasowe

Teraz w kolekcji białych herbat tej marki pojawiła się oryginalna nowość –  Figa i Kwiat Wiśni. Jej subtelny smak i zachwycający aromat spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających koneserów. Herbata jest dostępna w wersji ekspresowej, co pozwala szybko i wygodnie przygotować pyszny napar.

Biała, zielona, czerwona czy czarna – każda herbata powstaje z liści krzewu herbacianego, a o jej unikalnych walorach decyduje proces produkcji i jego poszczególne etapy. W odróżnieniu od innych rodzajów, herbatę białą pozyskuje się tylko z młodych pąków i liści, zbieranych wczesną wiosną z samej góry gałązek herbacianych krzewów i poddanych jedynie suszeniu. Właśnie podczas tego procesu liście nabierają białego lub srebrnego koloru, co w efekcie daje tak jasną barwę naparu i łagodność smaku.

Klasyczna biała herbata to królowa delikatności, a wyjątkowy charakter nadają jej dodatki. Nowa herbata biała Big Active Figa i Kwiat wiśni stanowi niezwykle harmonijną kompozycję, którą tworzą różnorodne nuty smakowe. To oryginalna receptura, oparta na wysokiej jakości składnikach. Subtelność liści herbaty białej, przyjemna słodycz pachnącego latem owocu figi oraz intrygujące kwiaty wiśni tworzą perfekcyjne trio i zapewniają niezwykłe wrażenia. To idealny wybór dla tych, którzy preferują herbaty lekkie, lecz o zaskakującym smaku.

W linii herbat białych Big Active są dostępne również inne pyszne warianty:

  • Herbata biała Tajska cytryna i Kwiat granatu
  • Herbata biała Aloes
  • Herbata biała Jaśmin
  • Herbata biała Brzoskwinia i Kwiat pomarańczy

Każda torebka białej herbaty Big Active jest zapakowana w pojedynczą kopertkę, która zapewnia utrzymanie aromatu. Można je schować do torebki, by smakiem ulubionego wariantu cieszyć się także poza domem.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Żywienie Polacy mylą piwo alkoholowe i bezalkoholowe - połowa z nich chce zakazu reklamy dla obu wariantów Biuro prasowe
2025-04-29 | 06:00

Polacy mylą piwo alkoholowe i bezalkoholowe - połowa z nich chce zakazu reklamy dla obu wariantów

Problem z odróżnieniem piw alkoholowych i bezalkoholowych, potrzeba wyraźnego zróżnicowania opakowań dla obu wariantów oraz całkowity zakaz reklamy
Żywienie Wzrasta rynek świeżej żywności online – w Markecie Świeżości DPD już ponad 70 partnerów
2025-04-09 | 10:45

Wzrasta rynek świeżej żywności online – w Markecie Świeżości DPD już ponad 70 partnerów

Jeszcze dekadę temu zakupy spożywcze online wydawały się rozwiązaniem dla nielicznych. Zmieniające się nawyki konsumentów i rosnące oczekiwania wobec jakości
Żywienie Międzynarodowy Dzień Szczęścia i tiramisu – przypadek czy przeznaczenie?
2025-03-19 | 23:00

Międzynarodowy Dzień Szczęścia i tiramisu – przypadek czy przeznaczenie?

Tiramisu, comfort food i szczęście na zamówienie. Jak jedzenie poprawia nastrój w Międzynarodowy Dzień Szczęścia. Szczęście ma wiele smaków, ale jeden

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Psychologia

Konsument

Otyłość i niedożywienie u seniorów często idą w parze. Źródłem problemu często tańsza, wysokoprzetworzona żywność

Niemal 64 proc. osób między 65. a 74. rokiem życia ma nadmierną masę ciała. Co piąty senior cierpi z powodu niedożywienia. Szczególną sytuacją jest taka, w której osoba starsza jest otyła, ale jednocześnie niedożywiona jakościowo. U źródeł problemów żywieniowych leżą z jednej strony mechanizmy związane z fizjologią starzenia się oraz różne choroby towarzyszące, a z drugiej – czynniki ekonomiczne i psychologiczne, takie jak samotność czy brak wystarczających środków. Eksperci zwracają uwagę na to, że ważne jest edukowanie i aktywizowanie seniorów, ponieważ zarówno otyłość, jak i niedożywienie prowadzą do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Gwiazdy

Anna Powierza: Mimo wyniku wyborów prezydenckich z czasem będzie mniej podziałów w społeczeństwie. Chciałabym pierwszej damy, która stoi po stronie kobiet

Aktorka nie dziwi się, że wynik wyborów prezydenckich budzi tak ogromne emocje, bo przecież niemal równej połowie głosujących niezwykle trudno pogodzić się z tym, że nie wygrał właśnie ich faworyt. Eksperci zastanawiają się, jak będzie teraz wyglądał polityczny krajobraz, rządzący już podejmują pewne kroki, a Anna Powierza chce wierzyć, że nowy lokator Pałacu Prezydenckiego sprosta wyzwaniu i udowodni, że głos oddany na niego nie został zmarnowany. Na wysokości zadania powinna także stanąć jego żona.