MIX bakalii KRESTO – wakacje ze Zgraną Paczką
Słońce, plaża, górskie wycieczki, rowerowe przejażdżki i … bakaliowe mieszanki z linii Zgrana Paczka KRESTO. Smak wakacji w 6 odsłonach!
Podczas letnich wojaży jest tyle do odkrycia, dlatego kiedy rośnie głód i spada energia warto mieć pod ręką wartościowe przekąski.
Wszystkie MIX-y z linii Zgrana Paczka KRESTO kryją w sobie zaskakujące połączenia smakowe. Znaleźć w nich różne rodzaje orzechów, również w wersji prażonej, a także słodkie i słodko-kwaśne owoce, takie jak żurawina, rodzynki, miechunka czy wiśnie.
MIX MIESZANKA STUDENCKA KRESTO – bakaliowa klasyka w nowoczesnym wydaniu. Każda paczka zawiera idealne połączenie słodyczy suszonych owoców i chrupkości orzechów. Przydatna, w każdej sytuacji wzmożonego wysiłku energetycznego. Znajdują się w niej: rodzynki jumbo, orzechy laskowe, nerkowce, orzechy arachidowe, chipsy bananowe, migdały.
MIX MIESZANKA STUDENCKA Z ŻURAWINĄ KRESTO to zbilansowana dawka błonnika, węglowodanów i białka. W jej składzie znajdują się suszona żurawina (35%), prażone orzechy ziemne (20%), orzechy laskowe (15%), orzechy nerkowca (15%) oraz migdały (15%).
MIX ŻURAWINA I ORZECHY KRESTO W poręcznej paczce zamknięto 30% chrupiących migdałów oraz 30% nerkowców, a także 40% orzeźwiających słodko-kwaśnych owoców żurawiny.
MIX ORZECHÓW KRESTO to mieszanka złożona z 34% prażonych orzechów ziemnych, 22% migdałów, 22% orzechów laskowych i 22% nerkowców.
MIX ORZECHÓW PRAŻONYCH KRESTO dla każdego fana efektu chrupania – kompozycja zawiera zblanszowane i uprażone orzechy w proporcjach: 34% ziemnych, 22% laskowych, 22% migdałów i 22% nerkowców.
MIX OWOCÓW SUSZONYCH KRESTO to idealna propozycja dla tych, którzy lubią orzeźwiająco-słodkie smaki. Kompozycja składa się z 35% rodzynek Jumbo, 25% suszonej żurawiny, 20% suszonej miechunki oraz 20% suszonych wiśni.
MIX-y bakalii Zgrana Paczka KRESTO nie zawierają glutenu, stworzone są wyłącznie z naturalnych składników i odpowiednie dla wegan.
Produkty w kieszonkowym wydaniu 35 g to doskonała opcja w sam raz do jednorazowego spożycia.
Opakowanie o gramaturze 140 g wyposażone jest natomiast w wygodne zamknięcie strunowe, które ułatwia przechowywanie, ale również sięganie po ulubione smaki podczas letnich wojaży.
Skyry – codzienna dawka mocy, z Piątnicy, no bo skąd!
Ciasta na sylwestrowy stół
Marnowanie żywności w święta: wyrzucamy 1,6 kg jedzenia na osobę [BADANIE]
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Muzyka
Krystian Ochman: Uwielbiam musicale i bardzo chciałbym wrócić na taką scenę. Nigdy nie grałem w polskim musicalu, ale mógłbym spróbować
Zwycięzca 11. edycji programu „The Voice of Poland” podkreśla, że ma duży sentyment do amerykańskich musicali. W kilku muzycznych spektaklach już zagrał i nie wyklucza powrotu na scenę właśnie w takiej roli. Krystian Ochman zaznacza, że wolałby się zmierzyć z jakimś testem w języku angielskim, ale polski projekt też byłby dla niego ciekawym wyzwaniem.
Regionalne – Mazowieckie
Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku
Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.
Problemy społeczne
Czas oczekiwania na usługi opieki długoterminowej jest zbyt długi. Pacjenci i ich rodziny gubią się w skomplikowanym systemie
Zarządzanie opieką długoterminową w Polsce funkcjonuje w rozbiciu na dwa sektory: ochrony zdrowia i pomocy społecznej. Brak koordynacji między nimi powoduje, że opieka jest udzielana fragmentarycznie i nie zawsze efektywnie – wynika z raportu Banku Światowego. Co roku tego typu usług potrzebuje co najmniej pół miliona osób, a czas oczekiwania na nie jest zbyt długi. To efekt m.in. niedofinansowania sektora i braku kadr.