Newsy

Jakub Kucner: Moja Karolina ma do mnie zaufanie. Jeżeli ktoś będzie chciał zdradzić, to i tak to zrobi

2018-09-17  |  06:22
Mówi:Jakub Kucner
Funkcja:drugi wicemister na Mister Global 2018, Mister Polski 2017
  • MP4
  • Zdaniem Jakuba Kucnera, nutka zazdrości w każdym związku jest potrzebna, bo podgrzewa uczucia i potęguje zainteresowanie partnerem. Model przyznaje, że jego partnerka ma do niego pełne zaufanie, dlatego on sam nie widzi nic złego w nieco bardziej zażyłych relacjach z fankami na portalach społecznościowych. Niezwykle dowartościowuje go popularność i imponuje mu to, że czuje się podziwiany i uważany za przystojnego.

    Zdrada ma różne oblicza i choć najgorszą opcją są relacje intymne z inną osobą, to flirt, spotkania z byłymi na kawę czy z pozoru niewinne kontakty na portalach społecznościowych również mogą zranić partnera. Mikrozdrady mogą być początkiem końca.

    – Wszystko zawsze jest kwestią zaufania i tego, co naprawdę myślimy i co chcemy zrobić. Jeżeli ktoś będzie chciał zdradzić, to i tak zdradzi, na to nie ma reguły. Moja Karolina ma do mnie zaufanie – mówi agencji Newseria Jakub Kucner, drugi wicemister na Mister Global 2018, Mister Polski 2017.

    Kucner niewątpliwie przyciąga uwagę wielu kobiet, dlatego jego partnerka musi się wykazać dużą cierpliwością i z dystansem podchodzić do dowodów uwielbienia, jakie mu okazują.

    Oczywiście, jeżeli ktoś mnie polajkuje albo ktoś do mnie napisze bardzo miłą wiadomość, to nie jestem osobą, która nie odpisze albo nie odfajkuje. Nie mam czegoś takiego: nie polajkuję tej osoby, bo moja partnerka będzie o mnie zazdrosna – nie, nie ma czegoś takiego – mówi Jakub Kucner.

    Mikrozdrada z pewnością nadwyręża zaufanie partnera i może zasiać w nim wiele wątpliwości. Mało która sytuacja jest czarno-biała, podobnie zresztą jak jej odbiór, który jest kwestią w stu procentach indywidualną.

    Czytaj także

    Kalendarium

    Więcej ważnych informacji

    Jedynka Newserii

    Jedynka Newserii

    Dom i ogród

    Gwiazdy

    Krzysztof Skórzyński: Spełniłem swoje marzenie i uczę młodzież w szkole. To zawód niedoceniany na bardzo wielu płaszczyznach

    Gospodarz „Dzień Dobry TVN” spełnia się także w zawodzie nauczyciela. W jednym z warszawskich liceów prowadzi lekcje wiedzy o społeczeństwie, ale nie w tradycyjnej odsłonie. W jego autorskim programie jest bowiem sporo elementów dziennikarskich. Krzysztof Skórzyński zauważa, że pedagodzy nie są odpowiednio wynagradzani. Dodatkowo prestiż zawodu nauczyciela jest teraz przerażająco niski, a tym samym spada satysfakcja z jego wykonywania.

    Problemy społeczne

    W Polsce rodzi się coraz mniej dzieci. Zdrowiu reprodukcyjnemu wciąż poświęca się za mało uwagi w debacie o dzietności i polityce rodzinnej

    W 2023 roku urodziło się 272 tys. dzieci, czyli najmniej od II wojny światowej. Tegoroczne dane są jeszcze gorsze. W pierwszej połowie 2024 roku zarejestrowano ok. 126,5 tys. urodzeń, czyli o blisko 12,5 tys. mniej niż rok wcześniej – wynika z danych GUS. W kwestii zastępowalności pokoleń na znaczeniu zyskuje problematyka zdrowia reprodukcyjnego. WHO uważa problemy z płodnością kobiet i mężczyzn za istotny problem zdrowotny. – To temat, który w ogóle nie jest podejmowany – ocenia prof. dr hab. Elżbieta Gołata, przewodnicząca Komitetu Nauk Demograficznych PAN. – Nie tylko zdrowie reprodukcyjne, ale w ogóle stan zdrowia ludności to jedno z najważniejszych wyzwań demograficznych i społecznych.