Newsy

A. Kaczorowska: Dobre poznanie się tancerzy pomaga wyrazić emocje w tańcu

2014-09-16  |  06:45

Żeby zatańczyć rumbę, musieliśmy spędzić z Rafałem trochę czasu razem – mówi Agnieszka Kaczorowska. Tancerka odniosła się w ten sposób do medialnych plotek o romansie z Rafałem Maślakiem, czyli swoim partnerem z programu Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami. Para pokazała się razem na imprezie Elite Model Look. Oboje twierdzą, że wspólne bywanie to dla nich rodzaj treningu.

O romansie Agnieszki Kaczorowskiej i Rafała Maślaka media zaczęły wspominać już w połowie sierpnia. Fotoreporterom udało się przyłapać parę na czułym pożegnaniu po treningu. Agnieszka Kaczorowska nie potwierdza jednak tych plotek, a Rafał Maślak przyznaje, że ze swoją taneczną partnerką świetnie się dogaduje.

 Dobrze nas dobrano, bo mogło być też tak, że po prostu przychodzę na trening, robimy swoje, idę do domu i nic poza tym. Ale Agnieszka jest bardzo fajną dziewczyną, więc super mi się nie tylko z nią tańczy, lecz także rozmawia, kiedy mamy przerwy mówi Rafał Maślak w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Ostatnio para pokazała się wspólnie na imprezie Elite Model Look. Rafał Maślak twierdzi, że wyjście to było formą treningu. Zdaniem Mistera Polski para musi się dobrze poznać, aby wyrazić w tańcu niezbędne emocje.

My się nieustannie poznajemy, to jest niezbędne, potem wykorzystujemy te relacje w różnych tańcach. Przed nami była rumba, więc potrzebowaliśmy pobyć trochę razem – mówi Agnieszka Kaczorowska.

W ostatnim odcinku para zatańczyła niezwykle zmysłową rumbę, która zachwyciła publiczność zgromadzoną w studio i telewidzów. Mniejszy entuzjazm okazali sędziowie, którzy przyznali Kaczorowskiej i Maślakowi tylko 23 punkty. Jurorzy uznali, że to Agnieszka Kaczorowska prowadziła w tym tańcu. Najprzystojniejszy Polak przyznaje, że był tym występem bardzo stremowany. W najbliższym odcinku para zatańczy sambę.

Czytaj także

Więcej ważnych informacji

Seriale

Inwestycje

Polski rynek sztuki wciąż mały i niedoszacowany w porównaniu z Europą i USA. Coraz częściej przyciąga jednak inwestorów i kolekcjonerów z zagranicy

W tym roku polski rynek obrotu dziełami sztuki ma szansę przekroczyć wartość 500 mln zł, ale wciąż jest to relatywnie niewiele w porównaniu z bardziej rozwiniętymi rynkami Europy Zachodniej czy Stanami Zjednoczonymi. Tam podobne obroty wypracowują nawet pojedyncze aukcje dzieł. W Polsce rynek sztuki jest wciąż mocno niedoszacowany, co czyni go atrakcyjnym dla zagranicznych inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych, szukających ciekawych prac. – Za granicą polska sztuka jest postrzegana jako ta, która wciąż ma bardzo duży potencjał wzrostowy – mówi prezes DESA SA Juliusz Windorbski.

Muzyka

Krystian Ochman wydał swoją debiutancką płytę. To spełnienie marzeń zwycięzcy 11. edycji „The Voice of Poland”

Wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana i zwycięzca 11. edycji „The Voice of Poland” z dużą ekscytacją prezentuje swój debiutancki album zatytułowany po prostu „Ochman”. Na płycie znalazło się 11 utworów i nie mogło zabraknąć takich singli jak: „Światłocienie”, „Wielkie tytuły”, „Prometeusz”, „Wspomnienie”, „Ten sam ja” czy „Złodzieje wyobraźni”. Wokalista podkreśla, że wszystkie kompozycje mają wspólny mianownik, a każda z nich zawiera jego prywatne przemyślenia. Zaznacza też, że nagranie takiego krążka było jego marzeniem.