Newsy

Agnieszka Hyży: z Pauliną Sykut wymieniamy się zdjęciami dzieci

2017-03-14  |  06:50

Dziennikarka popiera powrót Pauliny Sykut do pracy. Uważa, że dla młodej mamy niezbędna jest możliwość oderwania na chwilę od obowiązków domowych. Agnieszka Popielewicz widzi jednak, że macierzyństwo całkowicie pochłania jej redakcyjną koleżankę. Twierdzi, że w przerwach zdjęć do programu wymieniają się zdjęciami swoich dzieci.

Telewizja Polsat pokazała już dwa odcinki 7.edycji programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". Z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadli dotąd: Katarzyna Sawczuk i Wojciech Jeschke oraz Robert Koszucki i Hanna Żudziewicz. Zdaniem Agnieszki Popielewicz wszyscy uczestnicy obecnej edycji tanecznego show reprezentują wyjątkowo wysoki poziom umiejętności. Gwiazda uważa, że dzięki temu obecna edycja może okazać się najlepszą z dotychczasowych.

– Jestem bardzo ciekawa, bo już podczas pierwszego odcinka byłam zaskoczona werdyktem, więc ciekawe, co będzie dalej – mówi Agnieszka Popielewicz agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Razem z tanecznym show wystartowała także kolejna edycja programu "Kulisy Tańca z gwiazdami" emitowana na antenie Polsat Cafe tuż po zakończeniu każdego odcinka "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". Od początku prowadzi go Agnieszka Popielewicz, a od połowy 2015 roku także Paulina Sykut-Jeżyna. Prezenterki pokazują m.in. obszerniejsze niż w programie Polsatu relacje z sal treningowych oraz wywiady z uczestnikami show.

W kulisach wiadomo, że trochę bardziej pokazujemy uczestników od tej prywatnej strony, z tymi emocjami tuż po programie. Więc to jest dla nas też fajne, że możemy z nimi pogadać nieco więcej niż w programie głównym – mówi Agnieszka Popielewicz.

7. edycja programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami" oraz kolejny sezon kulis tanecznego show to dla Pauliny Sykut-Jeżyny powrót do pracy po urlopie macierzyńskim. W końcu listopada ubiegłego roku gwiazda Polsatu urodziła córeczkę o imieniu Róża. Przez trzy ostatnie miesiące poświęciła się wyłącznie opiece nad dzieckiem, teraz natomiast stopniowo wraca do obowiązków zawodowych.

Myślę, że ona to tak jeszcze nie powróciła z tego urlopu, bo widzę jak bardzo jest pochłonięta macierzyństwem i od początku mówiłam jej, że dokładnie tak będzie i widzę jak jest właściwie myślami cały czas tam i to jest fantastyczne – mówi Agnieszka Popielewicz.

Gwiazda popiera jednak decyzję koleżanki z planu o przynajmniej częściowym powrocie do pracy. Jej zdaniem jest to ważne dla każdej młodej matki, zapewnia bowiem moment oderwania od obowiązków domowych. Prezenterka wie z własnego doświadczenia, jakie znaczenie ma możliwość wykonywania ukochanej pracy, niezależnie od radości i satysfakcji czerpanych z macierzyństwa.

– Oczywiście pierwsza rzecz to była: „pokazuj zdjęcia”, więc stałyśmy na korytarzu i wymieniałyśmy się fotkami, więc super, rodzina Polsatu się powiększa – mówi Agnieszka Popielewicz.

Program "Kulisy Tańca z Gwiazdami" można oglądać co piątek o godz. 22.00 na antenie Polsat Cafe. Każdy odcinek trwa nieco ponad 20 minut.

Czytaj także

Więcej ważnych informacji

Media

Marcin Prokop: Janek Kliment jako juror wniósł do „Mam talent!” dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym, a jego łamana polszczyzna czasami brzmi kontrowersyjnie

Prezenter zauważa, że dzięki Michałowi Kempie i Janowi Klimentowi program wzbogacił się o dwie wyraziste osobowości. Czeski tancerz i choreograf doskonale sprawdza się w charakterze jurora, bo jest niezwykle spontaniczny, a jednocześnie poddaje uczestników bardzo wnikliwej ocenie. Z kolei sam Jan Kliment cieszy się, że dzięki temu programowi może poznawać utalentowanych i wybitnie uzdolnionych ludzi. Zdążył się już jednak przekonać, że porównywanie ich i wystawianie stosownej oceny jest niezwykle trudne.

Muzyka

Zespół Kombii: Nie rozważamy koncertów w internecie. Granie do widza w domyśle, kiedy nie ma odpowiedniej interakcji, to dla muzyków jest katastrofa

Artyści promują obecnie swój najnowszy album zatytułowany „5” i mają nadzieję, że zarówno premierowe utwory, jak i dobrze znane przeboje uda się im zaprezentować podczas specjalnej trasy koncertowej. Na razie jednak trudno coś precyzyjnie zaplanować, rezerwować jakiekolwiek terminy czy podejmować wiążące decyzje, bo nie wiadomo, kiedy nadejdzie czwarta fala koronawirusa. Członkowie zespołu Kombii podkreślają też, że nie są zwolennikami występów online. Dla nich koncert to spotkanie z publicznością, odpowiednia oprawa, nagłośnienie i energia płynąca ze sceny.

Farmacja

Biodruk 3D może zrewolucjonizować badania kliniczne i transplantologię. Już za kilka lat będzie można wydrukować z komórek zdrowe narządy do przeszczepu

Od początku 2021 roku pacjenci odzyskują wzrok dzięki biodrukowanym rogówkom oka. Tymczasem już za kilka lat możliwe będzie wydrukowanie w podobny sposób trzustki czy wątroby, które będą się nadawać do przeszczepów. Biodruk 3D pozwala również tworzyć z tkanek modele nowotworów i testować na nich działanie terapii celowanych. Wydrukowane modele tkankowe zastępują coraz częściej żywe zwierzęta w procesie badań klinicznych czy testowania kosmetyków.

Motoryzacja

Kamery w samochodach coraz powszechniejsze. Do Polski wchodzi właśnie lider w produkcji takich urządzeń

Polscy kierowcy coraz częściej montują w samochodach kamery, które rejestrują, co się dzieje w trakcie jazdy przed samochodem i w jego pobliżu. Taki sprzęt okazuje się przydatny np. w razie stłuczki, kiedy trzeba udowodnić czyjąś winę, a nagraniami – o ile są wysokiej jakości – często posiłkują się też policja i sądy. Na polski rynek wchodzi właśnie lider w produkcji takich urządzeń. Brytyjski Nextbase, który w Europie ma już ponad 60-proc. udział w sprzedaży, wprowadzi do Polski serię urządzeń naszpikowanych zaawansowanymi, inteligentnymi technologiami i dodatkowymi opcjami, które wspierają bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów.