Newsy

Agnieszka Kaczorowska: marzę, aby w następnej edycji „Tańca z gwiazdami” zatańczyć z pewnym aktorem

2014-10-31  |  06:55

Agnieszka Kaczorowska chętnie wystąpi w kolejnej edycji programu Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami. Swój udział w tanecznym show Polsatu określa jako fantastyczne doświadczenie, które zbyt szybko się skończyło. Tancerka marzy o tym, by w kolejnej edycji partnerować znanemu polskiemu aktorowi, ale na razie nie chce zdradzać jego nazwiska.

W drugiej edycji programu Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami Agnieszka Kaczorowska była partnerką Mistera Polski Rafała Maślaka. Para odpadła w siódmym odcinku. Kaczorowska przyznaje, że obecność w programie była fantastycznym doświadczeniem, dzięki któremu rozkwitła jako kobieta. Nie wyklucza też swojego udziału w kolejnych jego edycjach.

Bardzo chętnie wezmę udział, jeżeli oczywiście taka propozycja ze strony produkcji padnie. Uważam, że to był fantastyczny czas. Szkoda, że już się to skończyło. Ale z drugiej strony wiedziałam, jak inni tańczą i realnie to wszystko oceniam. Nie liczyłam na nie wiadomo jakie rezultaty. Dużo jednak zależy od osoby, z którą się tańczy, bo to gwiazda jest oceniana i na nią głosują. Tancerka jest tym dodatkiem, ona tylko tańczy – mówi Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Kaczorowska wie nawet, komu chciałaby partnerować w kolejnych edycjach programu.

Mam taką jedną osobę, ale jej nikomu nie zdradzam. Zdradzam tylko swoim myślom i wysyłam tę informację do wszechświata. Jeżeli to kiedyś się jakimś cudem uda, to obiecuję, że powiem, że to była ta moja osoba – mówi Agnieszka Kaczorowska.

Tancerka przyznaje jednak, że jej wymarzony partner taneczny jest aktorem.

Jak podkreśla, bardzo miło wspomina współpracę z Rafałem Maślakiem. Na portalach społecznościowych para pisze, że już tęskni za wspólnymi treningami. Tancerka twierdzi jednak, że praca z zawodowym aktorem byłaby zupełnie innym i z pewnością łatwiejszym doświadczeniem. Kaczorowska w jednym z odcinków obecnej edycji Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami została partnerką aktora Mateusza Banasiuka i przyznaje, że ich treningi miały zupełnie inną jakość niż te z Rafałem Maślakiem.

Rafałem jest modelem, który nie miał do czynienia z tańcem i który przede wszystkim miał taką malutką barierę, jeżeli chodzi o sam występ na żywo, o to, że jest tyle ludzi w studiu, że jest taka publiczność przed telewizorami. Musiał te granice pokonywać. Uważam, że zrobił niesamowitą robotę, bo w porównaniu z pierwszym odcinkiem, to ostatni odcinek czy przedostatni, to był znacznie lepszy. Ale jednak to jest inna praca, bardziej nad tym, żeby on wyszedł i w ogóle zatańczył cokolwiek, dlatego marzy mi się aktor – mówi Agnieszka Kaczorowska.

Obecnie w programie zostały cztery pary: Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak, Anna Wyszkoni i Jan Kliment, Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino, oraz Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz. Agnieszka Kaczorowska nie chce typować potencjalnego zwycięzcy programu. Jej zdaniem wszystkie gwiazdy zrobiły niezwykłe postępy taneczne i trudno jej określić, która z nich ma największe szanse na zdobycie Kryształowej Kuli.

Wszyscy z tej całej czwórki zrobili ogromny postęp i tańczą fantastycznie. Muszę przyznać, że to jest najlepsza czwórka. Trzymam bardzo mocno kciuki za Agę i Stefano, ale też za innych, bo każdy wkłada w to dużo dobrej roboty i wiem, że wszyscy się tym bawią. Mam tylko nadzieję, że będą do końca się bawić, a nie zaczną rywalizować, bo to najgorsze, co się może zdarzyć – mówi Agnieszka Kaczorowska.

Ona sama chce teraz skupić się na karierze aktorskiej. Bierze udział w weekendowych warsztatach aktorskich, intensywniej pojawia się także na planie serialu Klan, gdzie od 15 lat wciela się w postać Bożenki. Na czas udziału Kaczorowskiej w tanecznym show telewizji Polsat scenarzyści ograniczyli obecność jej bohaterki w serialu, by mogła pogodzić pracę na planie z występami tanecznymi.

Czytaj także

Więcej ważnych informacji

Seriale

Inwestycje

Polski rynek sztuki wciąż mały i niedoszacowany w porównaniu z Europą i USA. Coraz częściej przyciąga jednak inwestorów i kolekcjonerów z zagranicy

W tym roku polski rynek obrotu dziełami sztuki ma szansę przekroczyć wartość 500 mln zł, ale wciąż jest to relatywnie niewiele w porównaniu z bardziej rozwiniętymi rynkami Europy Zachodniej czy Stanami Zjednoczonymi. Tam podobne obroty wypracowują nawet pojedyncze aukcje dzieł. W Polsce rynek sztuki jest wciąż mocno niedoszacowany, co czyni go atrakcyjnym dla zagranicznych inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych, szukających ciekawych prac. – Za granicą polska sztuka jest postrzegana jako ta, która wciąż ma bardzo duży potencjał wzrostowy – mówi prezes DESA SA Juliusz Windorbski.

Muzyka

Krystian Ochman wydał swoją debiutancką płytę. To spełnienie marzeń zwycięzcy 11. edycji „The Voice of Poland”

Wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana i zwycięzca 11. edycji „The Voice of Poland” z dużą ekscytacją prezentuje swój debiutancki album zatytułowany po prostu „Ochman”. Na płycie znalazło się 11 utworów i nie mogło zabraknąć takich singli jak: „Światłocienie”, „Wielkie tytuły”, „Prometeusz”, „Wspomnienie”, „Ten sam ja” czy „Złodzieje wyobraźni”. Wokalista podkreśla, że wszystkie kompozycje mają wspólny mianownik, a każda z nich zawiera jego prywatne przemyślenia. Zaznacza też, że nagranie takiego krążka było jego marzeniem.