Mówi: | Anna Dereszowska |
Funkcja: | aktorka |
Anna Dereszowska: W programie „Mali Giganci” nikogo do niczego się nie zmusza, wszystkie dzieci bawią się świetnie. Jest kilka dużych talentów
Zdaniem aktorki w programie „Mali Giganci” bierze udział kilkoro niezwykle utalentowanych dzieci, które mają szansą na karierę. Anna Dereszowska nie zgadza się z opiniami mówiącymi, że uczestnictwo w tego rodzaju programie może negatywnie wpłynąć na psychikę dzieci. Twierdzi też, że miłośniczką „Małych Gigantów” jest jej 7-letnia córka Lena.
W 2. edycji programu „Mali Giganci” pojawili się nowi trenerzy grup uczestników: Grzegorz Hyży, Sonia Bohosiewicz i Anna Dereszowska. Ich zadaniem jest nie tylko fachowe przygotowanie dzieci w zakresie tańca i śpiewu, lecz także dodawanie im odwagi przed występem. Gwiazda Teatru 6. piętro jest zachwycona poziomem wszystkich biorących udział w programie dzieci, zauważyła też kilka wyjątkowo uzdolnionych uczestników.
– Jest kilka nieprawdopodobnych talentów, które już w tej chwili są trochę szlifowane, a myślę, że państwo jeszcze o tych dzieciach, o tej młodzieży usłyszą – mówi Anna Dereszowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.
Dotychczas stacja TVN wyemitowała tylko jeden odcinek „Małych Gigantów”, widzowie nie mieli więc jeszcze możliwości wyłonienia swoich faworytów. Anna Dereszowska przyznaje natomiast, że zachwyciło ją kilkoro dzieci, głównie należących do jej drużyny. Przy niektórych ich występach była absolutnie oczarowana, mimo że znała już możliwości swoich podopiecznych.
– Jest też jedna wokalistka z innej drużyny, która absolutnie sprawia, że kopara opada. Śpiewa rewelacyjnie – mówi Anna Dereszowska.
1. edycja programu „Mali Giganci” była hitem wiosennej ramówki stacji TVN, zebrała jednak także sporo krytycznych opinii. Wielu osobom nie podobało się zmuszanie do rywalizacji tak małych dzieci. Zdaniem przeciwników programu mogło to niekorzystnie wpłynąć na ich rozwój psychiczny. Anna Dereszowska nie zgadza się z tymi opiniami i twierdzi, że w programie uczestniczą wyłącznie dzieci, które same tego chcą.
– Nikogo do niczego się nie zmusza, wszystkie dzieci bawią się świetnie, co widać zresztą, będą mieli państwo okazję zobaczyć, czy już mieli okazję, bo jeden odcinek już miał emisję – mówi Anna Dereszowska.
Aktorka zwraca także uwagę na to, że na planie cały czas obecna jest pani psycholog, która pomaga dzieciom przejść trudniejsze chwile. Dla Anny Dereszowskiej „Mali giganci” to pierwsze telewizyjne show, w którym zgodziła się wystąpić. Twierdzi, że nie tylko jej podoba się ten show stacji TVN.
– Moja córa jest miłośniczką programu „Mali Giganci” – mówi Anna Dereszowska.
Program można oglądać na antenie telewizji TVN w soboty o godz. 20.00. W jury ponownie zasiedli: Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Chylińska i Kuba Wojewódzki, a w roli gospodarza występuje Filip Chajzer.
Czytaj także
- 2025-03-13: Patricia Kazadi: Maciek Rock jest dla mnie ogromną inspiracją. Uczę się od mistrza
- 2025-03-04: Anna Dec: Za mówienie kontrowersyjnych rzeczy byłam karcona w szkole przez rówieśników. Teraz w pracy jestem za to doceniana
- 2025-02-19: Superluksusowy Maybach już po polskiej premierze. Fanki motoryzacji wieszczą powrót mody na kabriolety
- 2024-11-18: Maciej Rock: „Must Be the Music” to jeden z moich ulubionych programów. Szczególnie wspominam Korę
- 2025-01-03: Maciej Rock: Nie mam ulubionego gatunku muzyki ani wykonawcy. Zetknięcie się z artystami wykonującymi muzykę rockową, mroczną czy disco polo jest niezwykle fascynujące
- 2024-12-06: Dawid Kwiatkowski: Nie nazwałbym się jurorem pobłażliwym, ale też nie jestem surowym oceniającym. Moje decyzje są sprawiedliwe i żadnej z nich nie żałuję
- 2024-11-28: Dawid Kwiatkowski: Uczestnicy „Must Be the Music” starają się zaczepiać nas na korytarzach. Ja uciekam, bo przed castingiem nie chcę wchodzić w żadne relacje
- 2024-11-25: Sebastian Karpiel-Bułecka: Jurorowanie to nie jest proste zadanie, ale bardzo mnie to rajcuje. Staram się być sprawiedliwy, szczery i rzetelny
- 2024-11-21: Miuosh: Czegoś takiego jak w studiu „Must Be the Music” jeszcze nie przeżyłem. To jest inny świat, to jest rozmach
- 2024-11-15: Anna Lewandowska: Są aż trzy odsłony „Czerwonego dywanu” w „Pytaniu na śniadanie”. Ten punkt naszego programu ma bardzo dobrą oglądalność
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku
Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.
Medycyna
Diagnostyka zaburzeń snu może być łatwiejsza. Inteligentna piżama monitoruje bruksizm i bezdech senny

Naukowcy z Uniwersytetu Cambridge opracowali inteligentną piżamę, której zadaniem jest monitorowanie w warunkach domowych wzorców oddechu podczas snu i wykrywanie jego zaburzeń takich jak bezdech senny, chrapanie czy bruksizm. Jest to możliwe dzięki znajdującym się w materiale zaawansowanym grafenowym czujnikom tensometrycznym. Urządzenie może stać się alternatywą dla często niekomfortowej dla pacjentów diagnostyki w warunkach szpitalnych lub z wykorzystaniem nieporęcznego sprzętu.
Gwiazdy
Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz

Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.