Mówi: | Agnieszka Kaczorowska |
Funkcja: | aktorka, tancerka |
Agnieszka Kaczorowska: marzę, aby w następnej edycji „Tańca z gwiazdami” zatańczyć z pewnym aktorem
Agnieszka Kaczorowska chętnie wystąpi w kolejnej edycji programu „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami”. Swój udział w tanecznym show Polsatu określa jako fantastyczne doświadczenie, które zbyt szybko się skończyło. Tancerka marzy o tym, by w kolejnej edycji partnerować znanemu polskiemu aktorowi, ale na razie nie chce zdradzać jego nazwiska.
W drugiej edycji programu „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami” Agnieszka Kaczorowska była partnerką Mistera Polski Rafała Maślaka. Para odpadła w siódmym odcinku. Kaczorowska przyznaje, że obecność w programie była fantastycznym doświadczeniem, dzięki któremu rozkwitła jako kobieta. Nie wyklucza też swojego udziału w kolejnych jego edycjach.
– Bardzo chętnie wezmę udział, jeżeli oczywiście taka propozycja ze strony produkcji padnie. Uważam, że to był fantastyczny czas. Szkoda, że już się to skończyło. Ale z drugiej strony wiedziałam, jak inni tańczą i realnie to wszystko oceniam. Nie liczyłam na nie wiadomo jakie rezultaty. Dużo jednak zależy od osoby, z którą się tańczy, bo to gwiazda jest oceniana i na nią głosują. Tancerka jest tym dodatkiem, ona tylko tańczy – mówi Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.
Kaczorowska wie nawet, komu chciałaby partnerować w kolejnych edycjach programu.
– Mam taką jedną osobę, ale jej nikomu nie zdradzam. Zdradzam tylko swoim myślom i wysyłam tę informację do wszechświata. Jeżeli to kiedyś się jakimś cudem uda, to obiecuję, że powiem, że to była ta moja osoba – mówi Agnieszka Kaczorowska.
Tancerka przyznaje jednak, że jej wymarzony partner taneczny jest aktorem.
Jak podkreśla, bardzo miło wspomina współpracę z Rafałem Maślakiem. Na portalach społecznościowych para pisze, że już tęskni za wspólnymi treningami. Tancerka twierdzi jednak, że praca z zawodowym aktorem byłaby zupełnie innym i z pewnością łatwiejszym doświadczeniem. Kaczorowska w jednym z odcinków obecnej edycji „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami” została partnerką aktora Mateusza Banasiuka i przyznaje, że ich treningi miały zupełnie inną jakość niż te z Rafałem Maślakiem.
– Rafałem jest modelem, który nie miał do czynienia z tańcem i który przede wszystkim miał taką malutką barierę, jeżeli chodzi o sam występ na żywo, o to, że jest tyle ludzi w studiu, że jest taka publiczność przed telewizorami. Musiał te granice pokonywać. Uważam, że zrobił niesamowitą robotę, bo w porównaniu z pierwszym odcinkiem, to ostatni odcinek czy przedostatni, to był znacznie lepszy. Ale jednak to jest inna praca, bardziej nad tym, żeby on wyszedł i w ogóle zatańczył cokolwiek, dlatego marzy mi się aktor – mówi Agnieszka Kaczorowska.
Obecnie w programie zostały cztery pary: Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak, Anna Wyszkoni i Jan Kliment, Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino, oraz Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz. Agnieszka Kaczorowska nie chce typować potencjalnego zwycięzcy programu. Jej zdaniem wszystkie gwiazdy zrobiły niezwykłe postępy taneczne i trudno jej określić, która z nich ma największe szanse na zdobycie Kryształowej Kuli.
– Wszyscy z tej całej czwórki zrobili ogromny postęp i tańczą fantastycznie. Muszę przyznać, że to jest najlepsza czwórka. Trzymam bardzo mocno kciuki za Agę i Stefano, ale też za innych, bo każdy wkłada w to dużo dobrej roboty i wiem, że wszyscy się tym bawią. Mam tylko nadzieję, że będą do końca się bawić, a nie zaczną rywalizować, bo to najgorsze, co się może zdarzyć – mówi Agnieszka Kaczorowska.
Ona sama chce teraz skupić się na karierze aktorskiej. Bierze udział w weekendowych warsztatach aktorskich, intensywniej pojawia się także na planie serialu „Klan”, gdzie od 15 lat wciela się w postać Bożenki. Na czas udziału Kaczorowskiej w tanecznym show telewizji Polsat scenarzyści ograniczyli obecność jej bohaterki w serialu, by mogła pogodzić pracę na planie z występami tanecznymi.
Czytaj także
- 2025-06-02: Mateusz Banasiuk: Dużo czytam swojemu synowi, bo kiedyś mój tata też mi czytał. Lektury lepiej wpływają na jego wyobraźnię i wyciszenie niż oglądanie bajek
- 2025-04-02: Temat deregulacji dominuje media tradycyjne i społecznościowe. Więcej pozytywnej narracji niż negatywnych uwag
- 2025-04-14: Marta Wiśniewska: Ludzie czekali na nowy kawałek takiej kolorowej Mandaryny. Jestem mądrzejsza i silniejsza niż kiedyś
- 2025-04-03: Marta Wiśniewska: Czuję, że świat się o mnie upomniał, dlatego wracam na scenę. Z wielką chęcią zostałabym też piątym jurorem w „You Can Dance”
- 2025-03-05: Małgorzata Potocka: Wydaje mi się, że ja wczoraj otworzyłam Teatr Sabat. Te 25 lat to była chwila moment
- 2025-01-22: Jakub Rzeźniczak: Z szacunku dla żony odmówiłem udziału w „Tańcu z gwiazdami”. Do programu „Mówię Wam” nie pójdę ze względu na prowadzącego
- 2025-02-21: Adam Kszczot: Bardzo żałuję, że nie da się drugi raz wystartować w „Tańcu z gwiazdami”. W tym roku planuję za to z żoną pójść na kurs tańca
- 2025-01-09: Krystian Ochman: Uwielbiam musicale i bardzo chciałbym wrócić na taką scenę. Nigdy nie grałem w polskim musicalu, ale mógłbym spróbować
- 2025-01-16: Luna: Nie mam planu B na życie. Jestem jednak bardzo kreatywna, więc może kiedyś zrobię jakiś film lub napiszę książkę
- 2024-09-26: Magda Bereda: Udział w „Tańcu z gwiazdami” to był ciężki czas. Nie mam do nikogo żadnego żalu za oceny, choć czasami były za bardzo krytyczne
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Psychologia

Qczaj: Moja siostra przeszła załamanie psychiczne. Dźwigamy na swoich barkach bardzo dużo i czasami po prostu nie mamy już siły
Trener przeżył niedawno prawdziwe chwile grozy po tym, gdy jego siostra trafiła do szpitala. Mimo że jest już dorosła, to nadal czuje się za nią odpowiedzialny, tak samo jak wtedy, kiedy opiekował się nią po wyjeździe mamy do USA. Jednocześnie Qczaj apeluje do tych, którzy zmagają się z jakimś kryzysem psychicznym, by nie wstydzili się mówić o swoich problemach i mieli odwagę prosić o pomoc. Dzięki temu można zapobiec tragedii.
Konsument
Otyłość i niedożywienie u seniorów często idą w parze. Źródłem problemu często tańsza, wysokoprzetworzona żywność

Niemal 64 proc. osób między 65. a 74. rokiem życia ma nadmierną masę ciała. Co piąty senior cierpi z powodu niedożywienia. Szczególną sytuacją jest taka, w której osoba starsza jest otyła, ale jednocześnie niedożywiona jakościowo. U źródeł problemów żywieniowych leżą z jednej strony mechanizmy związane z fizjologią starzenia się oraz różne choroby towarzyszące, a z drugiej – czynniki ekonomiczne i psychologiczne, takie jak samotność czy brak wystarczających środków. Eksperci zwracają uwagę na to, że ważne jest edukowanie i aktywizowanie seniorów, ponieważ zarówno otyłość, jak i niedożywienie prowadzą do poważnych konsekwencji zdrowotnych.
Gwiazdy
Anna Powierza: Mimo wyniku wyborów prezydenckich z czasem będzie mniej podziałów w społeczeństwie. Chciałabym pierwszej damy, która stoi po stronie kobiet

Aktorka nie dziwi się, że wynik wyborów prezydenckich budzi tak ogromne emocje, bo przecież niemal równej połowie głosujących niezwykle trudno pogodzić się z tym, że nie wygrał właśnie ich faworyt. Eksperci zastanawiają się, jak będzie teraz wyglądał polityczny krajobraz, rządzący już podejmują pewne kroki, a Anna Powierza chce wierzyć, że nowy lokator Pałacu Prezydenckiego sprosta wyzwaniu i udowodni, że głos oddany na niego nie został zmarnowany. Na wysokości zadania powinna także stanąć jego żona.