Newsy

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa stworzyły autorskie zestawy do makijażu. Zrobiłyśmy to, żeby kobiety czuły się piękne i pewne siebie

2018-10-29  |  06:12

Zrobiłyśmy to z Ewą, żeby kobiety czuły się piękne i pewne siebie – mówi Joanna Krupa. Gwiazdy wybrały ulubione kolory, które same chętnie noszą na co dzień i zaprojektowały linię pomadek i konturówek do ust Kiss Kit. W limitowanej edycji dostępne są zarówno zestawy do makijażu dziennego, jak i wieczorowego.

Ewa Chodakowska mocny makijaż preferuje wyłącznie na wielkie wyjścia, na co dzień unika natomiast stosowania kosmetyków kolorowych.

– Jeżeli pojawia się jakkolwiek makijaż w mojej przestrzeni, to jest on po to, żeby podkreślić urodę, a nie żeby ją zamalowywać – mówi trenerka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gwiazda prowadzi bardzo sportowy tryb życia, znaczną część dnia spędza na sali treningowej. Jej zdaniem tego rodzaju aktywność wyklucza nakładanie makijażu, nawet lekkiego. Jeżeli w ogóle sięga więc po kosmetyki kolorowe, to zdecydowanie wybiera szminki podkreślające kształt i kolor ust.

– Od razu wyglądam na pomalowaną, usta grają pierwsze skrzypce – mówi Ewa Chodakowska.

Joanna Krupa również lubi akcentować usta. Nie kieruje się sezonowymi trendami, lubi naturalne kolory, zwłaszcza odcienie typu nude. Na wieczorne wyjścia stawia na mocniejsze barwy, np. czerwień czy burgund. Jej ulubione kolory znalazły się w zestawach Kiss Kit, które zaprojektowała dla marki Douglas.

– W ciągu dnia dałam takie coś, w czym na co dzień chodzę, a wieczorem chciałam dodać trochę wow, odważnego, że dodam koloru trochę, bardziej burgundy – mówi modelka.

Kiss Kit to limitowana edycja dostępnych w sieci perfumerii Douglas zestawów pomadek i konturówek do ust w kolorach wybranych przez Ewę Chodakowską i Joannę Krupę. Dostępne są barwy przeznaczone do lekkiego makijażu codziennego, jak i mocniejsze odcienie na wieczór. Jurorka programu „Top Model” twierdzi, że wszystkie pomadki zawierają składniki pielęgnacyjne, nie wysuszają więc ust, w dodatku nadają im piękny połysk.

– Zrobiliśmy to z Ewą, żeby kobiety się czuły pewne siebie, żeby wiedziały, że są piękne, jak idą na miasto czy na spotkanie, jakiś event, że się czują pięknie – mówi Joanna Krupa.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Beata Tadla: Ludziom się wydaje, że na wizji wkładamy jakąś maskę, żeby nie pokazywać swojego stosunku do tego, o czym mówimy

Gospodyni „Pytania na śniadanie” bardzo ceni sobie to, że w porannym formacie nie trzeba przyjmować sztywnej pozy i karmić widza sztucznym uśmiechem, tylko można zachowywać się spontanicznie i naturalnie. Jak zapewnia, ona sama przed kamerami nie ukrywa emocji, czasem się wzrusza, a innym razem śmieje do łez. Zdaniem Beaty Tadli widzowie wyczują każdy fałsz, dlatego nie warto udawać i posługiwać się maskami. Trzeba być szczerym i otwartym. Ważna jest przy tym nić porozumienia ze swoim partnerem ekranowym, bo wtedy można sobie pozwolić na więcej.

Uroda

Wiktor Dyduła: W listopadzie wąsy są szczególnym symbolem dbania o zdrowie. Ale na nowy rok może je już zgolę

Co prawda charakterystyczny wąs od dłuższego czasu jest jego znakiem rozpoznawczym, ale wokalista nie chce się przywiązywać do takiego image’u. Już nawet był bliski zmiany, jednak postanowił jeszcze się wstrzymać, chociażby ze względu na to, że trwa listopad, który jest miesiącem solidarności z mężczyznami walczącymi z rakiem prostaty i rakiem jąder. Artyści, dziennikarze i sportowcy zapuszczają w tym czasie wąsy i tym samym zachęcają do badań profilaktycznych.

IT i technologie

Sztuczna inteligencja nie zastąpi pisarzy. Nie tworzy literatury, tylko książki dla zabicia czasu

Kwestia wykorzystania dzieł pisarzy do trenowania algorytmów sztucznej inteligencji budzi coraz większe kontrowersje. Część autorów kategorycznie zabrania takiego używania swoich prac, inni godzą się na to w zamian za proponowane przez niektóre wydawnictwa honoraria. Literaci są jednak zgodni co do tego, że teksty pisane przez SI nigdy nie wejdą do kanonu literatury pięknej. Technologia nie stworzy bowiem nowej wartości artystycznej, lecz powieli już istniejące schematy.