Newsy

Jeszcze w lutym premiera teledysku Honoraty Skarbek. Podczas jego kręcenia nabawiła się kontuzji

2015-02-09  |  06:45

Na tę premierę fani Honoraty Skarbek czekają z duża niecierpliwością, tym bardziej że artystka od tygodnia na portalach społecznościowych publikuje wymowne zdjęcia z planu teledysku. Klip powstał do piosenki „Damy radę”, która zapowiada trzeci album piosenkarki. Płyta ukaże się w pierwszej połowie tego roku.

Piosenkę i teledysk będą mogli państwo usłyszeć i zobaczyć jeszcze w lutym, tak że serdecznie zapraszam. Na planie bardzo dużo się działo, włamywałam się w nocy do nocnego klubu, rozbijałam butelki szampana i było jeszcze dużo innych, fajnych rzeczy – mówi Honorata Skarbek w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Piosenkarka zdradza, że praca na planie teledysku była długa i wyczerpująca, a ona tak wczuła się w swoją rolę, że skończyło się kontuzją.

Mam chore kolano już od kilku lat i kiedy zrobię jakiś szybki ruch, to ono przeskakuje i już nie jest wesoło – mówi Skarbek.

Wokalistka tłumaczy, że teledysk ma być utrzymany w klimacie klubowym, neonowym, a jednocześnie z nutą grozy i nocnego szaleństwa. Reżyser postanowił wykorzystać w klipie  materiały fluorescencyjne.

Oczywiście marzyłam o tym, żeby pod koniec stycznia wylecieć po raz kolejny za granicę i tam nagrać teledysk. Ale doszłam do wniosku, że co możemy po raz trzeci pokazać w ciepłych krajach? Więc tym razem Polska i zaprzyjaźniony klub „Hula Kula” w Warszawie. Postawiłam na zupełnie inne aspekty wizualne i mam nadzieję, że również przypadną do gustu – tłumaczy Honorata Skarbek.

Artystka ma na swoim koncie dwa albumy: „Honey” (2011) i „Million” (2013). Jest laureatką nagrody internautów na festiwalu TOPtrendy 2011 w Sopocie oraz nagrody VIVA Comet 2012 za debiut roku.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz

Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.

Problemy społeczne

37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.

Problemy społeczne

Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.