Newsy

Katarzyna Cichopek: denerwuje mnie, kiedy ktoś pisze o moim braku umiejętności

2014-07-11  |  07:20
Katarzyna Cichopek jest zbulwersowana doniesieniami plotkarskich portali, które informują o tym, że nie spełniła oczekiwań producentów programu „Twoja twarz brzmi znajomo” i nie przeszła castingu ze względu na brak odpowiednich umiejętności. Aktorka podkreśla, że są to informacje wyssane z palca, bo ona w ogóle nie planowała udziału w tym show i nie brała udziału w próbnych zdjęciach.

Wcześniej nie reagowałam na tego typu plotki, ale kiedy ktoś pisze, że czegoś nie umiem, to muszę zabrać głos. Kiedy media piszą, że przegrałam casting, uderzają bezpośrednio w moje umiejętności. A taka rzecz się w ogóle nie wydarzyła, bo nie byłam na żadnym castingu, więc tym bardziej nie mogłam go przegrać – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Katarzyna Cichopek, aktorka.

Cichopek nie kryje rozgoryczenia i zdenerwowania tym, że media szukają na siłę sensacji. Podkreśla też, że nawet nie zamierzała brać udziału muzycznym show Polsatu, bo nie pozwoliłyby jej na to obowiązki rodzinne. Aktorka wychowuje teraz 5-letniego syna i kilkumiesięczną córkę. Tym bardziej nie rozumie, dlaczego jej nazwisko pojawiło się w spekulacjach dotyczących obsady programu.

Wydaje mi się, że produkcji jest na rękę, jak jest szum. Mnie nie jest jednak na rękę, kiedy ktoś pisze o moim braku umiejętności. I to mnie bulwersuje – mówi Katarzyna Cichopek.

W drugiej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo” mają wziąć udział: Joanna Liszowska, Maja Bohosiewicz, Magda Steczkowska, Barbara Melzer, Kuba Molęda i Jacek Kawalec. Trwają jeszcze negocjacje z dwoma gwiazdami. Nastąpią też zmiany w składzie jurorskim: Katarzyna Skrzynecka, zwyciężczyni pierwszej serii, zastąpi Katarzynę Kwiatkowską, a obok niej zasiądą: Małgorzata Walewska, DJ Adamus i Paweł Królikowski.

Pierwszy sezon show cieszył się ogromną popularnością wśród widzów. Każdy odcinek programu oglądało ponad 3 miliony osób. Druga edycja będzie emitowana na antenie Polsatu od września.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Handel

Podatki od żywności wysokoprzetworzonej mogą pomóc walczyć z otyłością. Wpływy z nich można przeznaczyć na dopłaty do zdrowego jedzenia

Nie tylko napoje słodzone, jak ma to miejsce w Polsce, ale i cała niezdrowa żywność powinna być objęta dodatkowym opodatkowaniem – przekonują badacze z Centrum Ekonomiki Zdrowia i Polityki Innowacji w Imperial College Business School, którzy przyjrzeli się wynikom badań w tym zakresie z całego świata. Pieniądze z podatku od żywności wysokoprzetworzonej, z dużą zawartością soli czy cukru, powinny ich zdaniem zostać spożytkowane na dopłaty do zdrowego jedzenia. Okazuje się, że zwłaszcza w krajach o niskich i średnich dochodach to czynnik ekonomiczny decyduje o wyborze niezdrowego jedzenia, które jest mocno reklamowane i często tańsze.

Gwiazdy

Aleksandra Popławska: Pomysł na trenowanie boksu zrodził się u mnie z fascynacji Sashą Sidorenko. Dyscyplina ta wymaga skupienia, a właśnie tego mi na co dzień brakuje

Aktorka zaznacza, że trenuje boks, bo pozwala jej nauczyć się trzeźwo myśleć, analizować i szybko podejmować decyzje. Z uprawiania tej dyscypliny czerpie sporą przyjemność, zwłaszcza że robi to pod okiem mistrzyni – Sashy Sidorenko. Aleksandra Popławska podkreśla, że dla niej nie tyle liczy się zwycięstwo na ringu, ile taktyka gry, jaką przyjmuje się wobec przeciwnika.