Newsy

Paulina Sykut o sylwestrze sprzed lat: przeżyłam horror

2013-12-31  |  08:10
Paulina Sykut poznała swojego obecnego męża Piotra Jeżynę, gdy miała 16 lat. Dziesięcioletnia różnica wieku między partnerami nigdy nie była dla nich problemem, jednak często wywoływała zabawne sytuacje. Sylwestrowy bal w Pałacu Czartoryskich w Puławach, na który para udała się przed laty, miał być okazją do szampańskiej zabawy. Dla Pauliny okazał się jednak bardzo stresujący.

Na tym balu nagle z tłumu wyłania się moja pani od matematyki z mężem. Przeżyłam wtedy horror, aczkolwiek uśmiechnęła się ładnie, przywitała i poszła w swoją stronę. Starałam się jej nie spotkać przez całego sylwestra. przywołuje wspomnienie swojego licealnego sylwestra Paulina Sykut w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Paulina Sykut sylwestra 2013 spędza w Gdyni jako prowadząca show dla Telewizji Polsat. Prezenterka zaprezentowała już szaloną kreację inspirowaną strojami tancerek karnawałów w Rio De Janeiro czy Notting Hilll.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Film

Muzyka

Piotr Kupicha: Feel to jeden z ostatnich bastionów żywego rock’n’roll’owego grania. Myślę, że to jest klucz do tego, że jesteśmy na scenie już 20 lat

Lider zespołu Feel przyznaje, że 2025 rok jest szczególnym w ich karierze, świętują bowiem 20-lecie istnienia. Muzyk nie kryje wzruszenia i jest dumny z tego, że udało im się przetrwać w branży przez tyle lat i odnieść duży sukces. Swój jubileusz grupa będzie świętować w piątek, 23 maja podczas Sopot Hit Festival. Z tej okazji nie zabraknie niespodzianek. Na scenie pojawi się chociażby Zespół Pieśni i Tańca Śląsk.

Problemy społeczne

60 proc. młodych ludzi chce posiadać mieszkanie na własność. Główna bariera to brak wkładu własnego

Posiadanie własnego mieszkania jest aspiracją większości młodych Polaków – wskazują dane badaczy z SGH. Jednak ze względów finansowych jest ono dostępne dla części z nich, a na dodatek wiąże się ze zobowiązaniem na kilkadziesiąt lat. W luce czynszowej, czyli w sytuacji, gdy kogoś nie stać na zakup własnego M, ale jest zbyt bogaty na mieszkanie komunalne, jest ok. 35 proc. społeczeństwa. I to dla tej grupy potrzebna jest oferta państwa. Budownictwo społeczne mogłoby być alternatywą, ale nie odpowiada na potrzebę posiadania nieruchomości na własność.