Newsy

Robert Kochanek: „Legalny Kochanek” na YouTubie zaczyna się dość ciekawie i prężnie rozwijać. Rozmawiam z kobietami z różnych światów niemal na każdy temat [AUDIO]

2022-02-08  |  06:16

Tancerz zaznacza, że poprzez kanał „Legalny Kochanek” internauci będą mogli poznać historie kobiet w różnym wieku, z różnymi doświadczeniami i niezwykłymi życiowymi historiami. Panie będą się dzielić swoimi spostrzeżeniami, sprawdzonymi poradami i sposobami na pokonanie każdego kryzysu. Robert Kochanek chce poruszyć w sieci wiele ważnych tematów i rozpocząć szeroką dyskusję w istotnych dla kobiet kwestiach. Nie ukrywa więc, że ten projekt to jedno z jego najważniejszych wyzwań zawodowych zaplanowanych na ten rok.

Na razie kanał ma tysiąc subskrybentów i zostały na nim opublikowane cztery odcinki. Gośćmi „Legalnego Kochanka” do tej pory były: Wiktoria Gąsior („Instagram to złudzenie”), Osi Ugonoh („Jestem czarnoskórą Polką”), Ewa Pachulska („Mój mąż akceptuje kochanka”) i Małgorzata Ohme („Jak nie popełniać tych samych błędów i stworzyć prawdziwą relację partnerską”). Tancerz jest zadowolony ze spotkania z każdą z tych kobiet i wierzy, że ich słowa nie zostały rzucone na wiatr.

– Mój kanał na YouTubie „Legalny Kochanek” zaczyna się dość ciekawie, mocno i prężnie rozwijać. To już jest zupełnie inny Robert Kochanek niż do tej pory.  Żartuję sobie teraz oczywiście z nazwiska, natomiast z założenia jest to skierowane stricte do kobiet, na początku przez te 12 odcinków. Zapraszam więc do udziału kobiety z różnych dziedzin: sportu, muzyki, z różnych światów i jeśli mają ochotę mówić na temat tego, w jaki sposób poradziły sobie z jakimś problemem, czy też mają jakieś rady dla swoich odbiorców, fanów, to jak najbardziej mogą się nimi podzielić – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Robert Kochanek.

Tancerz nie ukrywa, że wiąże z tym internetowym projektem duże nadzieje. Wiele dziedzin życia przeniosło się teraz do sieci. Ludzie załatwiają tam sprawy urzędowe, robią zakupy, umawiają się na randki, a także szukają różnych porad. Każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie, dlatego też wierzy, że i jego kanał będzie miał coraz więcej subskrybentów.

– Ten kanał ma pokazać i otworzyć troszeczkę oczy, bo to jest kanał o kobietach, dla kobiet i z kobietami, czyli poruszamy bardzo różne tematy pod kątem zdrowotnym czy tematyki psychologii, różnych problemów. I moi goście nie boją się o tym mówić, a jednocześnie mówią, w jaki sposób można z tego wyjść. Bo tak naprawdę codzienność nas przytłacza, wpadamy w taki wir pracy, wyzwań, obowiązków i zapominamy o samym sobie. I nie zawsze nam ktoś poda pomocną dłoń, więc być może, jeśli obejrzymy, posłuchamy kogoś, kto miał podobny problem czy też podobne potknięcia, uda się z tego wyjść – mówi Robert Kochanek.

Tancerz ze swojego doświadczenia wie, że jeśli ktoś się czymś w danym momencie interesuje, to szuka informacji na ten temat w różnych źródłach. Dlatego też tak dużą popularnością cieszą się teraz różne filmiki publikowane na platformie YouTube.

– Jakiś czas temu z racji tego, że w moim życiu dużo się pozmieniało, zacząłem się interesować troszeczkę głębiej może nie psychologią, ale socjotechniką, więc staram się wchodzić w te tematy, słuchać trochę ludzi. Nie będę tutaj mówił, kogo i jaki konkretnie kierunek, ale to są takie skrajności, że od sytuacji naprawdę bardzo ciężkich, życiowych, jak ktoś popełnił niesamowite błędy, po niesamowite sukcesy i nie udźwignął tego sukcesu, więc ten kierunek od jakiegoś czasu mnie intryguje – mówi.

Poza kanałem na YouTubie Robert Kochanek zamierza także nadal prowadzić zajęcia taneczne, również w nieco rozszerzonej formule.

– Są to zdecydowanie odsłony typowo taneczno-ruchowe, muzyczne, troszkę terapii tańcem, troszkę modelowania tańcem, ale stricte jest to skierowane do płci pięknej. Zapraszam więc wszystkie panie, które mają ochotę poszaleć, poruszać się w tańcu, odnaleźć siebie, przebudzić siebie i odkopać troszeczkę pewność siebie – dodaje tancerz.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Konsument

Problem wykorzystywania seksualnego dzieci online wymaga pilnych regulacji. To może wymagać rezygnacji w pewnym stopniu z szyfrowania korespondencji

Problem wykorzystywania seksualnego dzieci w internecie potrzebuje konkretnych regulacji – podkreślają eksperci Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. I liczą, że pojawią się one zarówno na forum krajowym, jak i unijnym. Dziś tymczasowe rozporządzenie, wprowadzając odstępstwo od przepisów UE dotyczących prywatności, daje platformom internetowym możliwość dobrowolnego wykrywania materiałów przedstawiających seksualne wykorzystywanie dzieci. Nowe propozycje przepisów na forum zakładają jednak, że zmieni się to w obowiązek. To budzi szereg pytań o prywatność i potencjalne nadużycia.

Teatr

Eliza Rycembel: Sztukę „Czułe słówka” zrobiliśmy na podstawie znanego filmu. Udało się uwspółcześnić tę historię i przenieść ją na nasze realia

Już po pierwszych przedstawieniach Eliza Rycembel i Krzysztof Dracz widzą, że bardziej współczesna teatralna wersja obsypanego Oscarami kinowego hitu sprzed 40 lat również przypadła do gustu widzom. „Czułe słówka” w reżyserii Pawła Paszta to historia wzruszająca, ale nie ckliwa, z odpowiednią dozą akcentów dramatycznych i komediowych. Spektakl opowiada o trudnej relacji nadopiekuńczej matki i córki, która czując się przytłoczona jej miłością i oczekiwaniami, decyduje się na szybkie małżeństwo i opuszczenie domu.