Newsy

Joanna Majstrak: Nie ma czegoś takiego jak ideał faceta. Podoba mi się Al Pacino i Robert Więckiewicz

2018-06-11  |  06:32

Aktorka tłumaczy, że podobają się jej zazwyczaj tacy mężczyźni, którzy przez większość mogą być uważani za zupełnie nieatrakcyjnych. Ale w przypadku panów uroda jest kwestią dyskusyjną, ważne jest natomiast to coś, co sprawia, że kobieta zupełnie traci głowę. Aktorka nie precyzuje jednak, jakie cechy powinien mieć jej wybranek. Do tej pory media rozpisywały się m.in. o jej związku z Edwardem Linde-Lubaszenko i Hubertem Urbańskim.

Joanna Majstrak podkreśla, że nie rozumie kobiet, które na siłę szukają życiowego partnera. Ona sama woli być singielką, niż angażować się w niesatysfakcjonujący związek. Ideałem nie jest dla niej mężczyzna bajecznie przystojny, ale taki, który oczaruje ją swoją osobowością.

– Uważam, że ideały są bardzo nudne, więc nie ma w ogóle czegoś takiego jak ideał faceta. A jeśli chodzi o facetów, którzy mi się podobają, to na pewno nie jest to oczywista uroda – tu bym podała Al Pacino, ale jak był jednak młodszy, Więckiewicz jest fajny, ma w sobie to coś. Mimo że jest przez niektórych uważany za brzydala, ja tej brzydoty nie widzę. Na pewno jacyś przystojniacy typu Ryan Gosling, Brad Pitt, to jest standard – mówi agencji Newseria Joanna Majstrak, aktorka.

W jednym z wywiadów Majstrak przyznała, że jest biseksualna, a w kobietach niezwykle fascynuje ją pewność siebie, zaradność i determinacja. Aktorka podtrzymuje, że chciałaby się umówić z Dodą.

– Chciałabym pójść na randkę z Dodą i z Al Pacino. Nieważne, że ma tyle lat, ile ma. Wiem, że podtrzymam plotki na swój temat, że lubię starszych facetów, nie aż tak starych, ale dla Al Pacino zrobiłabym wyjątek – mówi Joanna Majstrak.

Czytaj także

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Dziecko

Edukacja

W ubiegłym roku spadła liczba samobójstw. Dalsza reforma psychiatrii powinna pomóc utrzymać tę tendencję

W 2024 roku po raz pierwszy od kilku lat liczba samobójstw w Polsce spadła, jednak skala problemu wciąż jest poważna. Polska jest w trakcie reformy psychiatrii, w ramach której największy nacisk w kształtowaniu opieki ma być położony na wsparcie środowiskowe. Eksperci zwracają jednak uwagę również na potrzebę utrzymania działań oddolnych i podniesienia społecznej wiedzy na temat prewencji suicydalnej. Bardzo istotne w tym kontekście jest odpowiednie kształtowanie dyskursu medialnego, a także edukowanie na temat tego, jakie zasady są kluczowe w pierwszej pomocy emocjonalnej.

Psychologia

Otyłość nie wynika z braku samodyscypliny czy lenistwa. Ta poważna choroba niesie ze sobą 200 różnych powikłań

– Walka z otyłością wymaga nie tylko wprowadzenia zmian w stylu życia i sposobie odżywiania, ale przede wszystkim zrozumienia, że jest to choroba zarówno o podłożu fizycznym, jak i psychicznym – podkreśla psycholog Adrianna Sobol. Niestety często to schorzenie jest postrzegane jako wynik braku dyscypliny, nieprawidłowej diety lub lenistwa, co jest błędnym i krzywdzącym stereotypem. W rzeczywistości otyłość jest bowiem poważną chorobą, która niesie ze sobą wiele powikłań zdrowotnych i wymaga kompleksowego podejścia. Kluczowymi elementami, które mogą się przyczynić do skuteczniejszego leczenia i poprawy jakości funkcjonowania pacjentów, jest wsparcie emocjonalne oraz zwiększenie dostępności do specjalistów.