Newsy

Karolina Malinowska robi prawo jazdy na motocykl

2016-10-21  |  06:55

Modelka spełnia swoje dawne marzenie. Zaczęła naukę jazdy na motorze i jeszcze w tym roku zamierza podejść do egzaminu na prawo jazdy. Jej zdaniem życie polega na stawianiu sobie wyzwań, czasem nawet tych najbardziej szalonych.

Jesień to dla wielu Polaków czas obniżonego nastroju, apatii, a nawet depresji. Do grupy tej z pewnością nie należy Karolina Malinowska. Modelka twierdzi, że jako matka trojga dzieci nie ma czasu na jesienną chandrę. Uważa też, że samopoczucie podczas jesiennych i zimowych miesięcy wynika w dużej mierze z nastawienia do życia i otaczającej rzeczywistości.

I jesienią, i zimą, i w czasie deszczu, i w czasie śniegu możemy sobie znaleźć zajęcia, które sprawią, że będziemy szczęśliwi – mówi Karolina Malinowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Zdaniem modelki każdy człowiek ma wpływ na własne samopoczucie psychiczne, niezależnie od warunków atmosferycznych. Gwiazda uważa, że stosunek do życia to kwestia tego, jak bardzo chce się być szczęśliwym oraz umiejętności organizowania sobie czasu.

– Ja sobie na jesień zajęcie znalazłam. Przed śniegami mam zamiar zrobić prawo jazdy na motor i właśnie zaczynam jazdy – mówi Karolina Malinowska.

Według niej życie polega na ciągłym stawianiu sobie różnego rodzaju wyzwań, czasami także kompletnie szalonych. Ona sama zawsze chciała jeździć na motorze, dotąd jednak uznawała, że nie przyszedł na to jeszcze odpowiedni czas. Na przeszkodzie stały jej m.in. trzy ciąże.

Teraz, kiedy moje dzieci są w przedszkolu i w szkole, a ja mam tego czasu wolnego trochę więcej, to postanowiłam zrobić coś dla siebie, coś szalonego, i to jest to – mówi Karolina Malinowska.

Modelka jest matką trzech synów: 7-letniego Fryderyka, 5-letniego Christiana oraz 3-letniego Juliana.

Czytaj także

Gwiazdy

Maciej Dowbor: W wyniku pewnych zbiegów okoliczności stałem się człowiekiem estrady. Ale nie rezygnuję z dziennikarstwa

Gospodarz „Twoja twarz brzmi znajomo” nie chce ograniczać się do prowadzenia programów rozrywkowych. Podkreśla, że z wykształcenia jest dziennikarzem i wciąż żywi ambicje związane z tym zawodem. Obecnie realizuje je w programie „SuperLudzie”, którego bohaterami są osoby niepełnosprawne, przełamujące stereotypy i bariery.

Muzyka

Margaret: Jako jurorka jestem bardzo wyrozumiała. Nam też często nie wychodzi i nie jest to koniec świata

Wokalistka podkreśla, że chce jak najlepiej wykorzystać szansę pokierowania swoją drużyną wokalną w „The Voice of Poland”. Chwali swoich podopiecznych i docenia to, że są nastawieni na rozwój i szlifowanie umiejętności wokalnych. Jej zdaniem, dzięki takim programom można odkryć wiele muzycznych perełek. Żałuje też, że regulamin formatu nie pozwolił, by do drugiego etapu można było zakwalifikować znacznie więcej osób.

 

Robotyka i SI

Przyszłość kardiochirurgii to roboty wykonujące operacje. Medycyna czeka też na urządzenia ograniczające komplikacje w trakcie i po zabiegach

W ciągu ostatnich lat tylko kilka innowacyjnych urządzeń kardiochirurgicznych trafiło na sale operacyjne. Większość z nich pojawia się na rynku po kilku lub nawet kilkunastu latach ze względu na długi proces certyfikacji, obejmujący m.in. szereg badań klinicznych. Przyszłością kardiochirurgii są zdalne operacje wykonywane przez roboty, jednak do tej pory ich obsługą zajmuje się jedynie kilkunastu lekarzy na całym świecie.

Gwiazdy

Katarzyna Vu Manh: Bycie pogodynką to nie lada wyzwanie. Siedzę w książkach do geografii jak licealistka

Tancerka została prezenterką pogody i jeszcze we wrześniu ma zadebiutować na antenie Telewizji Polskiej. Twierdzi, że nowa rola jest dla niej dużym wyzwaniem, głównie ze względu na wiedzę, którą musi opanować. Gwiazda na dłużej dołączy też do obsady serialu „Policjantki i policjanci”.