Newsy

Leszek Stanek: Święta obchodzę okazjonalnie. Czasami mi się chce podejść do tego tematu i odrobić zadanie domowe, czasami nie

2017-12-21  |  06:22

W ubiegłym roku Leszek Stanek postawił na tradycję i w jego mieszkaniu stanęła piękna choinka. Na tę okazję kupił zestaw gustownych dekoracji, a efektem pochwalił się na portalu społecznościowym. Tym razem aktor chce nieco odpocząć po wyczerpujących wyzwaniach zawodowych, dlatego Boże Narodzenie spędzi u swojej siostry. Nowy rok natomiast przywita lampką dobrego szampana w Nicei.

Aktor przyznaje, że w ubiegłym roku nadzwyczaj udzieliła mu się świąteczna atmosfera. Najpierw na Instagramie zamieścił swoje zdjęcie z dzieciństwa zrobione właśnie podczas świąt Bożego Narodzenia. Na czarno-białej fotce widać uroczego kilkuletniego chłopca ubranego w pelerynę i świąteczną czapkę. Na fali wspomnień aktor postanowił więc kupić i udekorować choinkę. Stanek podkreśla jednak, że w okresie świątecznym najważniejszy nie jest przepych, ale miła atmosfera i sprawianie radości innym.

Jestem okazjonalny, jeśli chodzi o święta. Uważam taki rok przestępny, że czasami mi się chce podejść do tego tematu i odrobić zadanie domowe, czasami nie. W zeszłym roku było szaleństwo choinkowe, ubrałem choinkę, może się starzeję, kupiłem ładne ozdoby. W tym roku z kolei obiecałem siostrze, że przyjadę do niej na ten czas bożonarodzeniowy, spędzimy go rodzinnie, z siostrzenicami, ze szwagrem – mówi agencji Newseria Leszek Stanek, tancerz, aktor.

Nowy rok aktor planuje przywitać na Lazurowym Wybrzeżu. Zdradza też, że jedno z miast na południu Francji szczególnie go oczarowało.

Zakochałem się w Nicei, będąc po raz pierwszy w te wakacje, i myślę, że nie jest to dziełem przypadku, że króluje tam jako napój szampan, a ja jestem koneserem i ogromnym fanem tego trunku. Wiemy, skąd wzięło się u mnie na Facebooku czy w programie „Azja Express” sformułowanie „champagne for everyone” – tego wam wszystkim życzę, nie tylko w okresie świąteczno-noworocznym, lecz także przez całe życie – mówi Leszek Stanek.

Stanek przyznaje, że pod koniec każdego roku robi podsumowanie, szczególnie swoich dokonań zawodowych. Z perspektywy czasu lepiej bowiem można ocenić, co udało się zrealizować, a co można jeszcze nadrobić.

– Myślę, że to jest fajna sprawa, natomiast nie klęczę na grochu i nie płaczę z tytułu tego, że coś mi nie wyszło albo z jakiegoś niepowodzenia. W tym roku spełniłem swój plan, z małymi obsuwami, aczkolwiek on jest spełniony, wiadomo, że był to rok po sezonie „Azji Express”, gdzie bardzo wiele fajnych rzeczy w moim życiu prywatnym i zawodowym się zadziało. Teraz szykuję już plan na kolejny rok. W grudniu mam jeszcze dwie premiery – jedna to premiera muzyczna mojego trzeciego wideoartu do piosenki „I don’t wanna”, a na przełomie stycznia i lutego przygotowuję już kolejną do kolejnego numeru – mówi Leszek Stanek.

Czytaj także

Transmisje online

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Partner serwisu

Wschód Kultury

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Uroda

Natalia Gryglewska: W grudniu prawdopodobnie będę reprezentowała nasz kraj w kolejnym konkursie Miss Świata

Z racji dzierżonego tytułu Natalia Gryglewska bierze udział w różnych projektach zawodowych, kampaniach reklamowych, akcjach społecznych i imprezach branżowych. 27 maja we Włocławku odbędzie się finał Miss Polonia 2021/2022, podczas którego przekaże ona bursztynową koronę swojej następczyni, a sama z kolei zacznie przygotowania do udziału w wyborach Miss Świata, które prawdopodobnie odbędą się w tym roku już po raz drugi. Jeśli chodzi o czas wolny, to modelka najchętniej spędza go aktywnie, bo jak przyznaje – sport odgrywa bardzo ważną rolę w jej życiu.

 

Teatr

Ewa Ziętek: Mam wrażenie, że teraz do teatru przychodzi mniej ludzi. Z powodu wojny i drożyzny w sklepach liczą każdy grosz

Aktorka zauważa, że frekwencja w teatrach znów jest sporo mniejsza. I choć nie ma już obostrzeń związanych z pandemią, to nastroje społeczne pogorszyła wojna, która toczy się w Ukrainie, i wysoka inflacja. Ludzie mają więc kolejne powody do obaw i niepokoju, muszą także liczyć każdy grosz.

Seriale

Joanna Trzepiecińska: Rola Alutki przyniosła mi wielką sympatię publiczności. „Rodzina zastępcza” to był znakomity serial

Kilkanaście lat temu aktorka jako Alutka podbiła serca wielu osób i zdobyła dużą popularność. To było dla niej niezwykle miłe doświadczenie i również dziś nie kryje satysfakcji z tego, że jej bohaterka z „Rodziny zastępczej” tak zapadła widzom w pamięci. Zdaniem Joanny Trzepiecińskiej ten serial śmiało można nazwać kultowym, bo ogląda go już kolejne pokolenie, a on nadal – między innymi dzięki świetnemu scenariuszowi – nie traci na aktualności.

Partner serwisu