Newsy

Małgorzata Leitner: Karolina Pisarek i Daniel Matsunaga dają nadzieję nam wszystkim, że takie cudowne związki mogą istnieć

2018-02-16  |  06:06

Cieszę się, że Karolina trafiła na tak wspaniałego mężczyznę – mówi agentka. Podkreśla, że Daniel Matsunaga jest niezwykle zakochany, ma też pozytywny wpływ na jej podopieczną. Zdaniem Małgorzaty Leitner relacja Karoliny Pisarek z jej obecnym partnerem pokazuje, że idealne związki są możliwe.

Podopieczne Małgorzaty Leitner udowadniają, że kariera w modelingu, związana z rozgłosem i częstymi wyjazdami, nie musi być równoznaczna z rezygnacją z życia uczuciowego. Karolina Pisarek od jesieni ubiegłego roku związana jest z brazylijskim aktorem, modelem i byłym sportowcem Danielem  Matsunagą. Małgorzata Leitner twierdzi, że tworzą oni wspaniałą parę.

– Jestem szczęśliwa, że Karolina spędza czas z osobą, która dodaje jej skrzydeł, która ją bardzo kocha, która jest bardzo lojalna i wierna – mówi agentka modelek agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Małgorzata Leitner podkreśla, że tak wyjątkowa osoba jak Karolina Pisarek zasługuje na równie wspaniałego mężczyznę. Agentka nie może się doczekać momentu, gdy Daniel Matsunaga przyjedzie do Polski, tak aby para mogła spędzić razem więcej czasu.

– Daje to nadzieję nam wszystkim, że takie cudowne związki mogą istnieć, że tacy mężczyźni istnieją. Z przyjemnością patrzę, jak cudownie się nią opiekuje, jak ją wspiera – mówi Małgorzata Leitner.

W szczęśliwym związku jest również inna podopieczna agentki, Sandra Kubicka. Mieszkająca na stałe w USA modelka niedawno ogłosiła zaręczyny z francuskim DJ-em Cedrikiem Gervaisem. Partner polskiej gwiazdy, laureat nagrody Grammy za remiks przeboju Lany Del Rey „Summertime Sadness”, oświadczył się podczas bożonarodzeniowego wyjazdu do Aspen.

– Oni z kolei dzielą czas między Miami a resztę świata, oboje są bardzo zajęci, co zresztą widać na instastory Sandry Kubickiej. Ślub podobno w tym roku, nie mogę się doczekać – mówi Małgorzata Leitner.

Czytaj także

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Marcin Miller: Nigdy nie podejrzewałem, że spełnią się najczarniejsze scenariusze z różnych filmów apokaliptycznych. W czasie pandemii wiele osób nauczyło się pokory

Muzyk uważa, że pandemia koronawirusa na wiele miesięcy zmieniła nasze życie i to w taki sposób, jakiego nikt się nie spodziewał. Jeśli chodzi o jego grafik zawodowy, to sytuacja epidemiologiczna zweryfikowała plany i zagrał zaledwie 20 koncertów, podczas gdy rok temu było ich 10 razy więcej. Zyskało na tym z kolei jego życie prywatne. Piosenkarz więcej czasu spędził z rodziną i przyjaciółmi oraz docenił uroki swojego ogrodu.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Gwiazdy

Dariusz Kordek: Zawsze korzystam z pomocy prawnika w tych sprawach, gdzie moje kompetencje się kończą. Nieznajomość prawa zawsze obraca się przeciwko nam

Aktor podkreśla, że nieznajomość prawa może nas dużo kosztować. Często bowiem w starciu z ubezpieczycielami bądź nieuczciwymi pracodawcami jesteśmy na przegranej pozycji, bo nie wiemy, jak uzyskać odszkodowanie, które nam się należy, bądź jak wynegocjować korzystne warunki finansowe. Aktor ze swojego doświadczenia wie, że w sytuacjach, w których czujemy się niepewnie, nie warto podejmować ryzyka i działać na własną rękę. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z profesjonalnej pomocy prawnej.

Żywienie

Maciej Nowak: Z powodu pandemii z rynku wypadło sporo lokali gastronomicznych, które były kaprysami eleganckich pań i panów. Ta selekcja nie jest zła

Krytyk kulinarny podkreśla, że pandemia z ogromną siłą dotknęła przede wszystkim rynek lokali gastronomicznych. W efekcie wiele restauracji zakończyło swoją działalność. Jego zdaniem wypadły przede wszystkim te, które były chwilowym kaprysem właścicieli. W obliczu kryzysu zabrakło im jednak determinacji, by powalczyć o lepsze jutro. Z kolei w tych lokalach, które nadal funkcjonują, zostało znacznie ograniczone menu. Dominują w nim lokalne produkty, które łatwiej i szybciej dostać.

Konsument

Ludzki mózg jest w stanie utrzymać wysoki poziom koncentracji przez 12 minut. To wyzwanie zwłaszcza podczas nauki zdalnej

Nauka zdalna to duże wyzwanie dla wszystkich zaangażowanych w proces kształcenia. Wykorzystanie najnowszych technologii nie gwarantuje utrzymania odpowiedniego poziomu koncentracji wśród uczniów. Z badań wynika, że ludzki mózg potrafi utrzymać wysoki poziom koncentracji jedynie przez 12 minut, podczas gdy zajęcia trwają o wiele dłużej. To wyzwanie zwłaszcza dla nauczycieli i wykładowców, którzy muszą na różne sposoby próbować angażować uczniów i studentów.