Mówi: | Anna Dereszowska |
Funkcja: | aktorka |
Anna Dereszowska: W programie „Mali Giganci” nikogo do niczego się nie zmusza, wszystkie dzieci bawią się świetnie. Jest kilka dużych talentów
Zdaniem aktorki w programie „Mali Giganci” bierze udział kilkoro niezwykle utalentowanych dzieci, które mają szansą na karierę. Anna Dereszowska nie zgadza się z opiniami mówiącymi, że uczestnictwo w tego rodzaju programie może negatywnie wpłynąć na psychikę dzieci. Twierdzi też, że miłośniczką „Małych Gigantów” jest jej 7-letnia córka Lena.
W 2. edycji programu „Mali Giganci” pojawili się nowi trenerzy grup uczestników: Grzegorz Hyży, Sonia Bohosiewicz i Anna Dereszowska. Ich zadaniem jest nie tylko fachowe przygotowanie dzieci w zakresie tańca i śpiewu, lecz także dodawanie im odwagi przed występem. Gwiazda Teatru 6. piętro jest zachwycona poziomem wszystkich biorących udział w programie dzieci, zauważyła też kilka wyjątkowo uzdolnionych uczestników.
– Jest kilka nieprawdopodobnych talentów, które już w tej chwili są trochę szlifowane, a myślę, że państwo jeszcze o tych dzieciach, o tej młodzieży usłyszą – mówi Anna Dereszowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.
Dotychczas stacja TVN wyemitowała tylko jeden odcinek „Małych Gigantów”, widzowie nie mieli więc jeszcze możliwości wyłonienia swoich faworytów. Anna Dereszowska przyznaje natomiast, że zachwyciło ją kilkoro dzieci, głównie należących do jej drużyny. Przy niektórych ich występach była absolutnie oczarowana, mimo że znała już możliwości swoich podopiecznych.
– Jest też jedna wokalistka z innej drużyny, która absolutnie sprawia, że kopara opada. Śpiewa rewelacyjnie – mówi Anna Dereszowska.
1. edycja programu „Mali Giganci” była hitem wiosennej ramówki stacji TVN, zebrała jednak także sporo krytycznych opinii. Wielu osobom nie podobało się zmuszanie do rywalizacji tak małych dzieci. Zdaniem przeciwników programu mogło to niekorzystnie wpłynąć na ich rozwój psychiczny. Anna Dereszowska nie zgadza się z tymi opiniami i twierdzi, że w programie uczestniczą wyłącznie dzieci, które same tego chcą.
– Nikogo do niczego się nie zmusza, wszystkie dzieci bawią się świetnie, co widać zresztą, będą mieli państwo okazję zobaczyć, czy już mieli okazję, bo jeden odcinek już miał emisję – mówi Anna Dereszowska.
Aktorka zwraca także uwagę na to, że na planie cały czas obecna jest pani psycholog, która pomaga dzieciom przejść trudniejsze chwile. Dla Anny Dereszowskiej „Mali giganci” to pierwsze telewizyjne show, w którym zgodziła się wystąpić. Twierdzi, że nie tylko jej podoba się ten show stacji TVN.
– Moja córa jest miłośniczką programu „Mali Giganci” – mówi Anna Dereszowska.
Program można oglądać na antenie telewizji TVN w soboty o godz. 20.00. W jury ponownie zasiedli: Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Chylińska i Kuba Wojewódzki, a w roli gospodarza występuje Filip Chajzer.
Czytaj także
- 2025-06-05: Anna Powierza: Mimo wyniku wyborów prezydenckich z czasem będzie mniej podziałów w społeczeństwie. Chciałabym pierwszej damy, która stoi po stronie kobiet
- 2025-03-13: Patricia Kazadi: Maciek Rock jest dla mnie ogromną inspiracją. Uczę się od mistrza
- 2025-03-04: Anna Dec: Za mówienie kontrowersyjnych rzeczy byłam karcona w szkole przez rówieśników. Teraz w pracy jestem za to doceniana
- 2025-02-19: Superluksusowy Maybach już po polskiej premierze. Fanki motoryzacji wieszczą powrót mody na kabriolety
- 2024-11-18: Maciej Rock: „Must Be the Music” to jeden z moich ulubionych programów. Szczególnie wspominam Korę
- 2025-01-03: Maciej Rock: Nie mam ulubionego gatunku muzyki ani wykonawcy. Zetknięcie się z artystami wykonującymi muzykę rockową, mroczną czy disco polo jest niezwykle fascynujące
- 2024-12-06: Dawid Kwiatkowski: Nie nazwałbym się jurorem pobłażliwym, ale też nie jestem surowym oceniającym. Moje decyzje są sprawiedliwe i żadnej z nich nie żałuję
- 2024-11-28: Dawid Kwiatkowski: Uczestnicy „Must Be the Music” starają się zaczepiać nas na korytarzach. Ja uciekam, bo przed castingiem nie chcę wchodzić w żadne relacje
- 2024-11-25: Sebastian Karpiel-Bułecka: Jurorowanie to nie jest proste zadanie, ale bardzo mnie to rajcuje. Staram się być sprawiedliwy, szczery i rzetelny
- 2024-11-21: Miuosh: Czegoś takiego jak w studiu „Must Be the Music” jeszcze nie przeżyłem. To jest inny świat, to jest rozmach
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Polacy odczuwają brak wiedzy na temat inwestowania. Może to sprzyjać podejmowaniu nieracjonalnych decyzji finansowych
Co trzeci Polak odczuwa brak wiedzy w obszarze inwestowania, a tylko co piąty chciałby pogłębić swoją wiedzę na ten temat – wynika z badania „Poziom wiedzy finansowej Polaków 2025”. Ci, którzy na własną rękę szukają informacji i porad, coraz częściej sięgają do blogów, portali, podcastów i wideo w internecie. Eksperci przestrzegają, że finansowych i inwestycyjnych porad udzielają nie tylko specjaliści w danej dziedzinie, więc potrzebna jest zasada ograniczonego zaufania.
Handel
Do 2030 roku liczba plastikowych opakowań w e-handlu modowym może się podwoić. Ich udział najszybciej rośnie w Polsce

Wraz ze wzrostem kanału e-commerce w branży modowej rośnie liczba wykorzystywanych opakowań, z których znaczną część wciąż stanowią te z plastiku. Do 2030 roku w Polsce e-sprzedawcy zużyją 147 mln plastikowych opakowań – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie DS Smith. Można zauważyć rosnący trend wśród marek modowych, które coraz częściej wybierają opakowania wykonane z papieru lub materiałów z recyklingu. To o tyle istotne, że polscy konsumenci odczuwają wyrzuty sumienia z powodu ilości plastiku, w którym dostarczane są ich zamówienia.
Teatr
Alicja Węgorzewska: Trzeba dbać o rozwój kulturalny młodego pokolenia. Chcę zachęcić młodzież do przychodzenia do opery na wielkie dzieła

Dyrektor Warszawskiej Opery Kameralnej chce przyciągnąć na widownię coraz młodsze pokolenia, stąd też pomysł na współpracę ze studentami i doktorantami warszawskiego Uniwersytetu Muzycznego. Owocem jest spektakl „Prawdziwa historia Czarodziejskiego fletu” – nowa interpretacja mozartowskiego arcydzieła. Alicja Węgorzewska zapewnia, że ten tytuł na stałe zagości w repertuarze WOK-u.