Newsy

Paulina Sykut: „Taniec z gwiazdami” to fantastyczny program. Cieszę się, że dołączyłam do ekipy tego programu

2016-04-07  |  07:05

Prezenterka jest zachwycona atmosferą, która panuje na planie programu „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami”. Twierdzi, że doskonale dogaduje się zarówno z gwiazdami, jak i tancerzami biorącymi udział w rywalizacji o Kryształową Kulę. Kibicuje wszystkim parom, każda ma bowiem – jej zdaniem – duży potencjał.

Program „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami” jest obecny na antenie telewizji Polsat od marca 2014 roku. Przez pierwsze cztery edycje gospodarzami tanecznego show byli tancerka Anna Głogowska oraz Krzysztof Ibisz. W piątej edycji, która miała premierę 4 marca 2016 roku, w roli prowadzącej zadebiutowała Paulina Sykut. Prezenterka jest zachwycona atmosferą, która panuje na planie programu.

– Fantastyczny program, ma w sobie bardzo dużo pozytywnej energii. Ludzie, którzy go tworzą, również. Bardzo się cieszę, że dołączyłam do tej ekipy – mówi Paulina Sykut agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Prezenterka jest także zadowolona ze współpracy z Krzysztofem Ibiszem. Nie jest to ich pierwsze spotkanie w roli pary prowadzących, szybko stworzyli więc zgrany duet. 

– My się bardzo dobrze znamy, szanujemy, lubimy i współpraca od samego początku układa się wyśmienicie – mówi Paulina Sykut.

Gwiazda Polsatu nie ma ulubionej pary, której szczególnie dopinguje. Twierdzi, że trzyma kciuki za wszystkich uczestników show, każdy z nich ma bowiem inny potencjał i osobowość, którą pokazuje na parkiecie. Ze wszystkimi też świetnie się dogaduje.

– Ludzie, tancerze, gwiazdy, które tworzą ten program i ja świetnie się rozumiemy. Czerpiemy od siebie. Wystarczy, że ja coś wskażę, że coś robimy, zainspiruję ich, oni od razu podłapują – mówi Paulina Sykut.

Program „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami” można oglądać w każdy piątek o godzinie 20.05 na antenie telewizji Polsat.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Ochrona środowiska

Rośnie liczba producentów ekologicznych zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii. Wciąż jednak jest to ułamek produkcji rolnej

Rolnictwo i hodowla zwierząt to jedna z głównych przyczyn wycinki lasów na świecie, utraty bioróżnorodności i największy emitent metanu. Sektor ten pochłania ogromne zasoby wody i odpowiada w dużym stopniu za zanieczyszczenie gleby. Ekspansja rolnictwa przyczynia się więc do zmian klimatu, a jednocześnie sektor boleśnie odczuwa ich skutki, co odbija się na produkcji rolnej. Zdaniem naukowców transformacja ekologiczna rolnictwa jest dziś koniecznością w walce z postępującymi niekorzystnymi zmianami klimatycznymi.

Ochrona środowiska

Radykalne formy protestów klimatycznych mogą mieć wpływ na spadek poparcia społecznego dla działań na rzecz klimatu. Najmniej akceptowalne blokady dróg czy niszczenie obrazów

Aktywiści klimatyczni coraz częściej wykorzystują pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie, aby podnieść ekologiczną świadomość społeczeństwa. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu George’a Masona wykazały, że niektóre z ich działań, jak np. marsze i protesty okupacyjne, są postrzegane jako bardziej akceptowalne niż na przykład blokady dróg czy niszczenie obrazów. To sugeruje, że forma protestu może więc wpłynąć na to, jak bardzo ludzie popierają postulaty głoszone przez protestujących, ale wymaga to dalszych badań.