Newsy

Honey: imprezy showbiznesowe są mi niepotrzebne. Nie zależy mi na błysku fleszy

2013-10-31  |  11:30
Honorata Skarbek twierdzi, że nie chce być na siłę gwiazdą, a sława nie jest dla niej najważniejsza. Honey przyznała się, że nie lubi chodzić na imprezy showbiznesowe. Nie zależy jej na popularności zdobytej dzięki bywaniu i pojawianiu się wśród celebrytów. Najważniejsza jest dla niej muzyka.

Znana piosenkarka i blogerka modowa zadebiutowała na rynku muzycznym w 2011 roku. Jej pierwsza płyta, zatytułowana po prostu "Honey" zawierała takie przeboje jak "Runaway" czy "Szabotaż". Honorata, szybko dostrzeżona przez showbiznes zaczęła być zapraszana na różnego rodzaju wydarzenia medialne. Początkowo wokalistka pojawiała się na imprezach, ale z czasem stwierdziła, że ich nie potrzebuje.

Mniej więcej półtora roku temu założyłam sobie, że chodzenie po tych wszystkich medialnych imprezach, które nie mają zupełnie nic wspólnego z moją działalnością muzyczną, jest zupełnie niepotrzebne w moim życiu – mówi Honorata Skarbek w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Piosenkarka, której najnowszy singiel "Nie powiem jak" w te wakacje podbijał listy przebojów zarzeka się, że nigdy nie marzyła o sławie.

Nie zależało mi na blichtrze, na błysku fleszów. Chciałam robić muzykę i to był dla mnie priorytet – podkreśla Honey.

Gwiazda poza działalnością muzyczną, poświęca się również prowadzeniu bloga lifestylowo-modowego, na którym na bieżąco informuje swoich fanów, co u niej słychać, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. 

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Konsument

Młodzież w Polsce sięga po alkohol rzadziej niż 20 lat temu. Obniża się zwłaszcza spożycie piwa

Alkohol staje się coraz mniej popularny wśród młodzieży, przede wszystkim w grupie wiekowej 15–16 lat, ale pozytywne zmiany widoczne są również w grupie 17- i 18-latków – wynika z badania ESPAD z 2024 roku przedstawionego niedawno podczas konferencji w Sejmie. Mniej nastolatków niż 20 lat temu przyznaje się do zakupu alkoholu i tych, którzy oceniają, że jest on łatwy do zdobycia. Wciąż jednak na wysokim poziomie utrzymuje się odsetek młodzieży, która pije w sposób ryzykowny. Ministerstwo Zdrowia zapowiada działania ograniczające sprzedaż alkoholu.

IT i technologie

Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich

Już nie tylko usprawnianie analizy badań obrazowych, ale i na przykład typowanie celów terapeutycznych w chorobach rzadkich to pola, na których w medycynie sprawdza się sztuczna inteligencja. Różne technologie zasilane SI wykorzystuje prawie 80 proc. podmiotów leczniczych, a inwestycja w nie zwraca się średnio w ciągu 14 miesięcy. Wraz z pokoleniową wymianą kadr widać też coraz większe otwieranie się lekarzy na korzystanie z narzędzi sztucznej inteligencji.