Newsy

Natalia Gryglewska: Podoba mi się praca w telewizji. Jakby kiedyś była jakaś interesująca propozycja, tobym ją przyjęła

2022-05-19  |  06:21

Miss Polonia 2020 przyznaje, że w miarę upływu czasu poszerza swoje zainteresowania. Choć studiuje dietetykę kliniczną i obecnie to jest jej największa pasja, to coraz bardziej interesuje się również polityką, bo zdaje sobie sprawę z tego, jak dużą rolę odgrywa ona w naszym życiu. Modelka zamierza również inwestować w naukę języków obcych i podróże, dzięki którym będzie mogła poznać najciekawsze zakątki świata.

Natalia Gryglewska ma w życiu wiele pasji, wśród nich: dietetyka, modeling i sport, ale jak podkreśla, z wiekiem pojawiają się kolejne płaszczyzny, które ją interesują. A ponieważ jest osobą otwartą na nowości, chętnie wkracza w nieznane.

– Dietetyka jest moim konikiem i jak na razie najlepiej się w tym czuję. Chociaż wydaje mi się, że z wiekiem zaczęły mnie też interesować trochę inne rzeczy: podróże, nauka języków obcych, troszkę też ostatnio może bardziej polityczne tematy. Jestem jeszcze młodą osobą i wydaje mi się, że cały czas się to dynamicznie u mnie zmienia, więc zobaczymy, co czas przyniesie – mówi agencji Newseria Lifestyle Natalia Gryglewska, Miss Polonia 2020.

Na razie modelka nie planuje wejścia w świat polityki, ale nie ukrywa, że bacznie przygląda się rządzącym naszym krajem, analizuje ich posunięcia i wyciąga wnioski. Interesuje ją również to, co się dzieje na arenie międzynarodowej.

– Po prostu kiedyś nie zwracałam na to uwagi, co jest ważne pod względem politycznym na świecie. Natomiast z wiekiem dojrzałam do pewnych tematów i wydaje mi się, że zaczęłam zwracać uwagę na niektóre rzeczy, które wcześniej były dla mnie zbędne, nieważne. Wydaje mi się też, że konkurs otworzył mi oczy na niektóre sprawy – mówi.

Dzięki wygranej w konkursie Miss Polonia 2020 Natalia Gryglewska zdobywa coraz większe doświadczenie w modelingu i w pracy – zarówno przed obiektywem aparatu, jak i przed kamerą. Dobrze czuje się także w świecie show-biznesu, nie czuje skrępowania i nie ukrywa, że chciałaby kiedyś zostać prezenterką telewizyjną.

– Podoba mi się praca w telewizji, wydaje mi się, że odnalazłabym się tam, lubię stać przed kamerą, raczej nie sprawia mi to żadnego problemu. I wydaje mi się, że może kiedyś, jeśli byłaby jakaś interesująca propozycja, no to czemu nie? – mówi.

27 maja Natalia Gryglewska weźmie udział w uroczystym finale Miss Polonia 2021/2022, podczas którego zostanie wybrana jej następczyni. Później modelka udaje się na zasłużony wypoczynek.

– W najbliższym czasie na pewno chcę odpocząć, za miesiąc jadę na zagraniczne wakacje. A później – praca i dalszy rozwój – dodaje.

Prawdopodobnie pod koniec roku Miss Polonia 2020 będzie reprezentowała Polskę w konkursie Miss Świata.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Moda

Maria Sadowska: Często kupujemy ubrania tylko na jeden sezon, a powinniśmy recyklingować modę. Ja jestem królową second handów

Wokalistka zauważa, że co kilka miesięcy do sprzedaży trafiają nowe kolekcje ubrań, a te, które jeszcze nie są zniszczone i mogłyby się przydać innym, lądują na śmietniku. Podobnie jest z różnymi urządzeniami elektronicznymi, sprzętem RTV i AGD. Nowe modele z dnia na dzień wypierają starsze, a góra elektrośmieci stale rośnie. Maria Sadowska apeluje więc, by zadać sobie trochę trudu i niepotrzebne telefony, tablety czy komputery oddać do odpowiedniego punktu, z którego trafią do recyklingu i utylizacji. Artystka docenia też kreatywność swojego męża, który maluje obrazy na starych, skórzanych kurtkach i tworzy w ten sposób nietuzinkowe elementy garderoby.

Media

Edyta Herbuś: Program „Tańcząca ze światem” łączy ze sobą moją pasję do podróży, tańca i odkrywania świata. Podczas nagrań wskakuję z jednej półki energetycznej w drugą

W nowej odsłonie programu „Tańcząca ze światem” Edyta Herbuś zabierze widzów do Jordanii. Jak zaznacza, plan wyjazdu był bardzo intensywny. Przez dziewięć dni ekipa realizująca pracowała po 12 godz., by pokazać niezwykłe, kulturowe i historyczne bogactwo tego fascynującego kraju. Tancerka zdradza też, że te wyjątkowe miejsca pozwoliły jej odkryć w sobie uśpione pokłady wrażliwości i stały się powodem wielu wzruszeń.

Konsument

Brytyjscy naukowcy dowiedli, że odczuwania szczęścia można się nauczyć. Trzeba jednak stale to ćwiczyć

Sześcioletnie badania, połączone z prowadzeniem kursów uczących tego, jak poprawić samopoczucie i stać się człowiekiem szczęśliwym, wykazały, że stosując odpowiednie strategie, można uzyskać zadowalające rezultaty. Przejście kursu prowadzonego przez naukowców z Uniwersytetu Bristolskiego umożliwia poprawę parametrów świadczących o samopoczuciu nawet o 15 proc. Okazuje się jednak, że zalecane ćwiczenia należy wykonywać trwale – w przeciwnym razie następuje regres do poziomu sprzed ich wdrożenia. Dobre wyniki badań skłoniły ich autora do wydania poradnika. Jego polskojęzyczna wersja ukaże się w maju.