Newsy

Natalia Gryglewska: Podoba mi się praca w telewizji. Jakby kiedyś była jakaś interesująca propozycja, tobym ją przyjęła

2022-05-19  |  06:21

Miss Polonia 2020 przyznaje, że w miarę upływu czasu poszerza swoje zainteresowania. Choć studiuje dietetykę kliniczną i obecnie to jest jej największa pasja, to coraz bardziej interesuje się również polityką, bo zdaje sobie sprawę z tego, jak dużą rolę odgrywa ona w naszym życiu. Modelka zamierza również inwestować w naukę języków obcych i podróże, dzięki którym będzie mogła poznać najciekawsze zakątki świata.

Natalia Gryglewska ma w życiu wiele pasji, wśród nich: dietetyka, modeling i sport, ale jak podkreśla, z wiekiem pojawiają się kolejne płaszczyzny, które ją interesują. A ponieważ jest osobą otwartą na nowości, chętnie wkracza w nieznane.

– Dietetyka jest moim konikiem i jak na razie najlepiej się w tym czuję. Chociaż wydaje mi się, że z wiekiem zaczęły mnie też interesować trochę inne rzeczy: podróże, nauka języków obcych, troszkę też ostatnio może bardziej polityczne tematy. Jestem jeszcze młodą osobą i wydaje mi się, że cały czas się to dynamicznie u mnie zmienia, więc zobaczymy, co czas przyniesie – mówi agencji Newseria Lifestyle Natalia Gryglewska, Miss Polonia 2020.

Na razie modelka nie planuje wejścia w świat polityki, ale nie ukrywa, że bacznie przygląda się rządzącym naszym krajem, analizuje ich posunięcia i wyciąga wnioski. Interesuje ją również to, co się dzieje na arenie międzynarodowej.

– Po prostu kiedyś nie zwracałam na to uwagi, co jest ważne pod względem politycznym na świecie. Natomiast z wiekiem dojrzałam do pewnych tematów i wydaje mi się, że zaczęłam zwracać uwagę na niektóre rzeczy, które wcześniej były dla mnie zbędne, nieważne. Wydaje mi się też, że konkurs otworzył mi oczy na niektóre sprawy – mówi.

Dzięki wygranej w konkursie Miss Polonia 2020 Natalia Gryglewska zdobywa coraz większe doświadczenie w modelingu i w pracy – zarówno przed obiektywem aparatu, jak i przed kamerą. Dobrze czuje się także w świecie show-biznesu, nie czuje skrępowania i nie ukrywa, że chciałaby kiedyś zostać prezenterką telewizyjną.

– Podoba mi się praca w telewizji, wydaje mi się, że odnalazłabym się tam, lubię stać przed kamerą, raczej nie sprawia mi to żadnego problemu. I wydaje mi się, że może kiedyś, jeśli byłaby jakaś interesująca propozycja, no to czemu nie? – mówi.

27 maja Natalia Gryglewska weźmie udział w uroczystym finale Miss Polonia 2021/2022, podczas którego zostanie wybrana jej następczyni. Później modelka udaje się na zasłużony wypoczynek.

– W najbliższym czasie na pewno chcę odpocząć, za miesiąc jadę na zagraniczne wakacje. A później – praca i dalszy rozwój – dodaje.

Prawdopodobnie pod koniec roku Miss Polonia 2020 będzie reprezentowała Polskę w konkursie Miss Świata.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Ochrona środowiska

Rośnie liczba producentów ekologicznych zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii. Wciąż jednak jest to ułamek produkcji rolnej

Rolnictwo i hodowla zwierząt to jedna z głównych przyczyn wycinki lasów na świecie, utraty bioróżnorodności i największy emitent metanu. Sektor ten pochłania ogromne zasoby wody i odpowiada w dużym stopniu za zanieczyszczenie gleby. Ekspansja rolnictwa przyczynia się więc do zmian klimatu, a jednocześnie sektor boleśnie odczuwa ich skutki, co odbija się na produkcji rolnej. Zdaniem naukowców transformacja ekologiczna rolnictwa jest dziś koniecznością w walce z postępującymi niekorzystnymi zmianami klimatycznymi.

Ochrona środowiska

Radykalne formy protestów klimatycznych mogą mieć wpływ na spadek poparcia społecznego dla działań na rzecz klimatu. Najmniej akceptowalne blokady dróg czy niszczenie obrazów

Aktywiści klimatyczni coraz częściej wykorzystują pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie, aby podnieść ekologiczną świadomość społeczeństwa. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu George’a Masona wykazały, że niektóre z ich działań, jak np. marsze i protesty okupacyjne, są postrzegane jako bardziej akceptowalne niż na przykład blokady dróg czy niszczenie obrazów. To sugeruje, że forma protestu może więc wpłynąć na to, jak bardzo ludzie popierają postulaty głoszone przez protestujących, ale wymaga to dalszych badań.