Newsy

Natalia Siwiec o byciu miss mundialu: miałam propozycję, ale jestem już na innym etapie kariery

2014-07-04  |  07:20

Natalia Siwiec mimo oferty ze strony Brazylijczyków nie zdecydowała się na odwiedzenie ich kraju w czasie mundialu i dopingowanie piłkarzy na trybunach, tracąc tym samym szansę na zdobycie tytułu miss mundialu. Modelka uważa, że jest już na innym etapie swojej kariery i tego typu tytuły już jej nie interesują.

Celebrytka zasłynęła podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012. Swoją urodą i aktywnym kibicowaniem zwróciła uwagę fotoreporterów. Dzięki temu jej kariera nabrała rozpędu, dlatego nie skusiło jej zaproszenie na mundial i powalczenie o tytuł najpiękniejszej.

Miałam propozycje z brazylijskiej strony, żeby pojawić się na trybunach. Ale to już nie byłoby to samo. To już było 2 lata temu, tamte emocje opadły, a ja już jestem zupełnie gdzie indziej, na zupełnie innym etapie mojej kariery. Już po prostu mnie to tak jakoś nie kręci do końca – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Natalia Siwiec, modelka.

Mistrzostwa świata odbywają się w Brazylii, gdzie Natalia Siwiec przez dość długi czas mieszkała razem z mężem Mariuszem Raduszewskim. Oboje jednak uznali, że nie jest to dobry moment na odwiedzenie tego kraju.

Nie polecieliśmy do Brazylii, ponieważ stwierdziliśmy, że w tym czasie to nie będzie prawdziwa Brazylia, tylko miejsce, do którego przyjadą turyści, którzy będą się błąkać po ulicach, a Brazylijczycy gdzieś zginą. A Brazylia jest najfajniejsza, kiedy jest brazylijska, kiedy są Brazylijczycy, kiedy można poczuć ich energię. Polecimy tam w innym terminie, może na karnawał w przyszłym roku – zapewnia Natalia Siwiec.

Mimo że Natalia Siwiec nie poleciała tym razem do Brazylii, to niezmiennie jest fanką piłki nożnej i stara się śledzić w miarę możliwości rozgrywki podczas obecnych mistrzostw świata i oczywiście najbardziej kibicuje Brazylii.

Nie mam możliwości oglądania wszystkich spotkań, natomiast najbardziej podobał mi się oczywiście mecz Brazylia-Chile. Byłam tak strasznie za Brazylią, że chyba bym się popłakała, jakby nie przeszli dalej. Zresztą po tym meczu było tak bardzo dużo emocji, że słyszałam o kilku zgonach, zawałach serca w Brazylii. Nie dziwię im się wcale, bo oni żyją tylko tą piłką – komentuje modelka.

Natalia Siwiec to modelka, która rozgłos zyskała dzięki pozowaniu na trybunach w czasie Euro 2012. Wykorzystała swoją popularność i pojawiła się na warszawskich salonach. Wzięła udział w „Dancing with the stars: taniec z gwiazdami” na antenie Polsatu i miała własne reality-show w stacji Viva Polska.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Roche

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Moda

Ochrona środowiska

Polscy naukowcy mają pomysł na ograniczenie strat ciepła w budynkach. Opracowali technologię termoizolacyjnych pokryć do szyb

Od 10 do 50 proc. ciepła w gospodarstwach domowych ucieka przez okna. Rozwiązaniem nie musi być ich wymiana, ale specjalna powłoka, która zwiększy termoizolacyjność szyby. Fizycy z Polskiej Akademii Nauk opracowali folie pokryte nanowarstwami tlenku cynku z domieszką glinu, które mogą zmniejszyć utratę ciepła nawet czterokrotnie. Dzięki temu znacząco spadnie także wysokość rachunków za ogrzewanie. Nowe rozwiązanie ma być znacznie trwalsze i tańsze niż dostępne dziś na rynku folie.

IT i technologie

Przekazywanie danych równie ważne dla medycyny jak dawstwo krwi czy narządów. Polacy budują globalną platformę do wymiany takich informacji

Dzięki tworzonej przez polski start-up platformie osoby, które chcą dla dobra medycyny podzielić się informacjami o swoim zdrowiu, będą mogły to zrobić w bezpieczny sposób. Dane przekazywane przez dawców będą anonimizowane i szyfrowane. Dzięki nim instytuty i ośrodki kliniczne na całym świecie zyskają bazę, na której będzie można m.in. tworzyć algorytmy diagnostyczne czy oceniać skuteczność projektowanych dopiero terapii.