Mówi: | Patricia Kazadi |
Funkcja: | wokalistka, prezenterka |
Patricia Kazadi: Nowi jurorzy „You Can Dance” odnaleźli się wspaniale. Drą ze sobą koty, dla mnie to jest super
Program „You Can Dance” wraca dziś na antenę TVN. Zdaniem Patricii Kazadi dziewiąta edycja tanecznego show będzie najlepszą z dotychczasowych, głównie ze względu na wyjątkowo wysoki poziom uczestników. Emocji dostarczą też nowi jurorzy, którzy doskonale odnaleźli się w programie i zaciekle walczą o swoich faworytów.
Gospodynią show po raz kolejny jest Patricia Kazadi. Wokalistka twierdzi, że widzów czeka wyjątkowo dużo emocji.
– Mamy dla was mnóstwo niespodzianek, dlatego koniecznie musicie nas oglądać. Wiele nowych elementów, które – mam nadzieję – uatrakcyjnią nasz program – zapowiada Patricia Kazadi w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.
Jedną z niespodzianek będą zupełnie nowe warsztaty, które przygotowała ekipa programu. Emocji dostarczą także nowi jurorzy. W 9. sezonie „You Can Dance” widzowie nie zobaczą już Kingi Rusin. Zamiast niej u boku Michała Piroga i Agustina Egurroli zasiądą uczestnicy poprzednich edycji programu: Ida Nowakowska i Maciej „Gleba” Florek.
– Odnaleźli się wspaniale, ale co jest fajne, drą ze sobą koty. Może nie jest fajne, ale dla mnie jest super, bo ja, jako prowadząca, mam, co robić, muszę się między nich wbijać i po prostu na łopaty z nimi bić, a to jest ciekawe – mówi Patricia Kazadi.
Zdaniem prezenterki zaletą nowego jury jest różnorodność – każdy z jurorów zajmuje się bowiem innym stylem tańca. Dzięki temu uczestnicy programu otrzymają szersze spojrzenie na swoje umiejętności. Gwiazda nie ma też wątpliwości, że zbliżająca się edycja będzie najlepszą z dotychczasowych.
– Pod względem tanecznym mamy tak wysoki poziom, że naprawdę współczuję naszym uczestnikom, że muszą ze sobą konkurować. Bardzo ciekawa edycja – mówi Patricia Kazadi.
Nowi jurorzy znają się z 1. edycji programu „You Can Dance”. Maciej Florek został jej zwycięzcą, Ida Nowakowska zajęła wówczas 9. miejsce. Premiera 9. sezonu programu „You Can Dance” dziś o godz. 21.30, na antenie stacji TVN.
Czytaj także
- 2025-04-14: Marta Wiśniewska: Ludzie czekali na nowy kawałek takiej kolorowej Mandaryny. Jestem mądrzejsza i silniejsza niż kiedyś
- 2025-04-03: Marta Wiśniewska: Czuję, że świat się o mnie upomniał, dlatego wracam na scenę. Z wielką chęcią zostałabym też piątym jurorem w „You Can Dance”
- 2025-03-26: Patricia Kazadi: To będzie bardzo pracowita wiosna. Pracuję nad własną muzyką
- 2025-03-13: Patricia Kazadi: Maciek Rock jest dla mnie ogromną inspiracją. Uczę się od mistrza
- 2024-11-18: Maciej Rock: „Must Be the Music” to jeden z moich ulubionych programów. Szczególnie wspominam Korę
- 2025-01-03: Maciej Rock: Nie mam ulubionego gatunku muzyki ani wykonawcy. Zetknięcie się z artystami wykonującymi muzykę rockową, mroczną czy disco polo jest niezwykle fascynujące
- 2024-12-06: Dawid Kwiatkowski: Nie nazwałbym się jurorem pobłażliwym, ale też nie jestem surowym oceniającym. Moje decyzje są sprawiedliwe i żadnej z nich nie żałuję
- 2024-11-28: Dawid Kwiatkowski: Uczestnicy „Must Be the Music” starają się zaczepiać nas na korytarzach. Ja uciekam, bo przed castingiem nie chcę wchodzić w żadne relacje
- 2024-11-25: Sebastian Karpiel-Bułecka: Jurorowanie to nie jest proste zadanie, ale bardzo mnie to rajcuje. Staram się być sprawiedliwy, szczery i rzetelny
- 2024-11-21: Miuosh: Czegoś takiego jak w studiu „Must Be the Music” jeszcze nie przeżyłem. To jest inny świat, to jest rozmach
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Dorota Gardias: Moja piosenka nagrana z Bartasem Szymoniakiem odniosła ogromny sukces. Wiążę z nią pewne plany
Prezenterka pogody podkreśla, że ma w życiu kilka pasji, które szczególnie pielęgnuje. Jedną z nich jest śpiewanie. Nuci nie tylko pod prysznicem, ale swoje umiejętności wokalne prezentuje również na eventach, imprezach okolicznościowych i w programach rozrywkowych. Dorota Gardias nie kryje satysfakcji z tego, że kilka miesięcy temu mogła zaśpiewać w duecie z Bartasem Szymoniakiem, a utwór „Wszystko i nic” bardzo przypadł do gustu odbiorcom. Teraz marzy o tym, by móc wykonać go „na żywo” podczas festiwalu.
Media i PR
Reklama suplementów diety przez influencerów podlega pewnym ograniczeniom. Kontrolują to GIS i UOKiK

Rekomendacje influencerów mają znaczenie w wielu kategoriach zakupowych. Z raportu przygotowanego przez Wavemaker „Influencerzy pod lupą: etyka w social mediach” wynika, że 30 proc. internautów bierze je pod uwagę przy podejmowaniu decyzji zakupowych dotyczących leków i suplementów diety. Reklamy suplementów diety w Polsce podlegają pewnym ograniczeniom. Przykładowo nie można przypisywać im właściwości leczniczych, bo nie są to leki, ani też właściwości wspomagających, które nie są poparte badaniami. Te kwestie sprawdza GIS. UOKiK z kolei może skontrolować poprawne oznaczenie przekazu reklamowego w social mediach.
Moda
Qczaj: Kiedyś na każde wyjście musiałem kupić sobie coś nowego. Teraz już nie chcę kupować kolejnych garniturów, by potem wyrzucać je na śmietnik

Zdaniem trenera, by zadbać o środowisko naturalne i zmniejszyć ilość odpadów, trzeba chociażby zrezygnować z impulsywnych zakupów w sklepach z odzieżą i w modzie postawić na bardziej zrównoważone rozwiązania. Qczaj zachęca więc do zmiany nawyków i refleksji nad własnymi potrzebami. Najpierw bowiem powinniśmy ocenić, czy dany zakup naprawdę jest konieczny, czy może w szafie mamy już podobną rzecz, którą z powodzeniem można ponownie wykorzystać. On sam, na przekór nieprzychylnym komentarzom i krytyce internautów, kilka razy założył już ten sam garnitur i znów za jakiś czas zamierza się w nim pokazać.