Newsy

Zosia Ślotała: w tym roku po raz pierwszy święta będą u nas w domu

2017-12-22  |  06:28

Stylistka dużą wagę przywiązuje do wielowiekowej tradycji, a że Boże Narodzenie to najbardziej rodzinne ze wszystkich świąt, dlatego ten czas zawsze spędza w gronie bliskich osób. W tym roku, wigilijna kolacja po raz pierwszy zostanie zorganizowana w jej domu. Jeśli chodzi o potrawy, to w tej kwestii nastąpił podział obowiązków. Przysmaki przygotowuje zarówno ona sama, jak i jej mama oraz teściowa.

Zosia Ślotała podkreśla, że Boże Narodzenie to dla niej bardzo ważny czas, ponieważ pochodzi z rodzinnego domu, w którym zawsze czuć było wyjątkową atmosferę świąt. Nie wyobraża sobie więc tego czasu spędzanego na egzotycznych wakacjach czy w ośrodku SPA.

– Dotychczas było na zmianę, wszyscy jeździliśmy do jednego miejsca, albo do mojej mamy, albo teściowej. W tym roku jest przełom, święta będą u nas w domu, stół wigilijny będzie u nas, ale to nie oznacza, że wszystko spoczywa na mnie, tylko dzielimy się tym kto co robi, każdy coś od siebie daje. Mam zarówno bardzo aktywną mamę, jak i teściową, obie bardzo lubią wyprawiać święta – mówi agencji Newseria Zosia Ślotała, stylistka.

Stylistka przyznaje, że Boże Narodzenie to magiczny czas w roku. A tym razem święta będą jeszcze bardziej wyjątkowe, bo do rodziny dołączył kolejny członek – jej synek Leo.

Święta kojarzą mi się przede wszystkim z rodziną, z tym, że zawsze razem dekorowaliśmy choinkę. To był najfajniejszy czas, coś co teraz robię teraz z moimi dzieciakami, z tym że zawsze wszyscy razem siedzieliśmy przy stole, że gotowaliśmy, że to było wszystko razem na kupie, rodzinnie i myślę, że to jest najpiękniejsze w świętach – mówi Zosia Ślotała.

Stylistka ze wzruszeniem wspomina święta spędzane w dzieciństwie, wyczekiwanie na Pierwszą Gwiazdkę i św. Mikołaja.

– Byłam bardzo grzecznym dzieckiem, moja siostra też. Zatem prezenty były, ale nigdy moi rodzice nie mieli wyzwania wychowawczego, co myślę, że teraz mój syn mi odda razy sto, bo jest trochę bardziej wymagający. Jest diabełkiem, rozrabiaką, co jest fajne i ma swój urok, ale trochę trzeba się za nim nalatać – mówi Zosia Ślotała.

Świątecznymi dekoracjami stylistka co roku chwali się w portalach społecznościowych. Choinka w domu Zosi Ślotały i Kamila Haidara zawsze sięga samego sufitu. Drzewko ubrane jest z gustem i bez zbędnego przepychu. Podobnie jest z innymi bożonarodzeniowymi akcentami – są symboliczne, ale nie kiczowate.

Czytaj także

Więcej ważnych informacji

Gwiazdy

Karolina Gilon: Widzę się w roli jurorki. Może zagram w filmie i poprowadzę festiwal muzyczny

Modelka nie kryje satysfakcji z tego, że jej kariera w Polsacie nabrała szybkiego tempa. W przyszłości chciałaby jeszcze sprawdzić się w roli gospodyni dużego festiwalu muzycznego i jurorki w talent show. Karolina Gilon ma w zanadrzu jeszcze wiele umiejętności, niewykluczone więc, że kiedyś zaprezentuje się na parkiecie „Tańca z gwiazdami” bądź w innym popularnym programie.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Seriale

Wiktoria Gąsiewska: Moja buzia dosyć mocno się zmieniła od czasu początków „Rodzinki.pl”. Fajnie zobaczyć coś, co się nagrywało 5–10 lat temu

„Rodzinka.pl” to serial telewizyjny, który przez wiele lat cieszył się ogromną popularnością. Niedawno media obiegła wiadomość, że projekt został zakończony. W konsekwencji 15. sezon serialu okazał się ostatnim. Aktorzy otwarcie przyznają, że nie spodziewali się takiego obrotu spraw. Wiktoria Gąsiewska, która przez lata wcielała się w rolę Agaty, tłumaczy, że dla wszystkich była to zarówno niespodziewana, jak i bardzo przykra wiadomość.

Żywienie

Magda Gessler: W tych trudnych czasach należy zachować dietę bardzo bogatą w witaminę C. Uodparniają kiszonki, kwaśnica, żurek, sok z malin

Restauratorka tłumaczy, że jednym ze sposobów ograniczenia ryzyka zachorowania na COVID-19 jest włączenie do diety bardzo dużej ilości witaminy C, która podnosi odporność. Są w nią bogate między innymi wszelkiego rodzaju kiszonki, konfitury i soki. Ostatnio zdecydowała się na otwarcie sklepu internetowego Schronisko Smaków, w którego ofercie są przetwory i dania takie jak żurek czy kwaśnica.